מה דעתכם?

מה דעתכם?

יש לי ילדה בת 28.5. יפה . משכילה. עד לפני שנה היתה לה זוגיות שנגמרה אחרי שנתיים שהם היו ביחד. היתה לה תקופת משבר אשר הסתיימה לפני כחצי שנה אבל מאז היא לבד. פה ושם היא יוצאת עם חברות אבל ברוב הערבים היא נשארת בבית. היא לא יוצאת עם בחורים. אין לי אומץ לדרבן אותה שתצא ותכיר, אני חוששת לפגוע בה. יחד עם זה כואב לי לראות אותה ככה. אני בטוחה שהיא היתה רוצה שתהיה לה זוגיות.

הייתי

הייתי באותו המקום (בתור אמא קשה לנו מאוד אשמח לשוחח איתך את מוזמנת לכתוב לי לאיימל שבת נפלאה

מצב מוכר..

לצערי אני לא חושב שיש מה לעשות. זאת תקופה שהיא עוברת, אך בהחלט תחלוף. לכל אחד לוקח הזמן שלו לעבור מצבים בחיים. הדבר היחיד שאת יכולה לעשות בזמן זה, זה רק להיות שם בשבילה, לתת חום ואהבה. אני מקווה שהיא תעבור את התקופה הזאת במהרה.

אומץ

אם את אמא שלה ואין לך אומץ אז מאיפה לה יהיה ? תתחשבי, עשי בעדינות הראויה אל תתרגשי מהסתיגויות והעניקי לה מהאומץ שיש לך. ואם אין לך, לכי לישון

לא צריך למהר

שתיקח את הזמן שלה, לא צריך למהר, שתבלה עם חברות, ספא, ים, בילויים כל החיים עוד לפניה ואני מאמינה שתמצא את הזוגיות שלך במשך הזמן ללא לחץ, קודם כל היא צריכה להתנקות מהכל

יש דרך

כמובן שאלוקים ברא את האדם להיות עם חברה ואיש ואישה נועדו לחתונה- אבל רק חתונה על פי תורה- עם שמירת כל ההלכות והפרטיםטהרה שמירת נגיעה - שמירת שבת ועוד הם לא נוגעים כאן למרות שהם גם חשובים- אבל מה שמדובר כאן זה שמירת כללי היחסים בין בעל לאשתו עלפי תורה- ובמילא כאשר תחליט כך ה' יעזור לה לקיים את ההחלטתה אמן

יש דברים שלוקחים זמן

בטוח שגם היא לא רוצה להיות לבד, יכול להיות שבערבים שהיא כן יוצאת היא לא מוצאת משהן שמעניין אותה, וזה בסדר. מה גם שהיא רק חצי שנה לבד, ולפעמים הלבד הזה הוא לא פחות חשוב מלהיות ביחד. אל תדאגי, הזמן עושה את שלו ובסוף היא תמצא את מה שהיא רוצה ויעשה לה טוב.

מה דעתכם?

יש לי ילדה בת 28.5. יפה . משכילה. עד לפני שנה היתה לה זוגיות שנגמרה אחרי שנתיים שהם היו ביחד. היתה לה תקופת משבר אשר הסתיימה לפני כחצי שנה אבל מאז היא לבד. פה ושם היא יוצאת עם חברות אבל ברוב הערבים היא נשארת בבית. היא לא יוצאת עם בחורים. אין לי אומץ לדרבן אותה שתצא ותכיר, אני חוששת לפגוע בה. יחד עם זה כואב לי לראות אותה ככה. אני בטוחה שהיא היתה רוצה שתהיה לה זוגיות.

ברור

ברור שאת בטוחה ברצונה ולפני כן ניתחת היא לא בעיקר ככה ולא היה כן אבל אם היה היא כן ככה ובסופו של דבר את ההבטחה שלה במינוי עצמי ואם היית מנתחת אותה ההיפך או בערבול מסויים בכל מקרה היית ההבטחה שלה בסופו של דבר
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
30 פלוס
בחר
בחר