גברים - אוהבים שנשים מתחילות איתכם?

או שלא? ולהיות עדינים בשפה אני עוד מעט 30 ואני אבין מה אתם אומרים אך לא אהיה בטוחה שזה מה שאמרתם.

מאוד אנונימית

לא

לי זה מעולם לא הפריע וזה לא שאני מלך היופי

הי

לי אישית זה יהיה קצת משונה אבל אני אלך על זה אם הבחורה מוצאת חן בעיני... אז נראה לי שכדאי

אוהבים ולא אוהבים

כל אחד אוהב שמחמיאים לו... אני הייתי מציע לך, שפשוט תגרמי לכך שהגבר הוא זה שיתחיל איתך. גברים אומרים שהם אוהבים שנשים מתחילות איתך, אבל זה רק כי זה מנפח להם את האגו.

לא

לי זה מעולם לא הפריע וזה לא שאני מלך היופי

זו כבר מזמן לא רק הנישה של הגברים

מאז שהם התחילו גם להסיר שיער בלייזר, למרוח קרמים ולענוד תכשיטים, הייתי אומרת שלנו מותר גם לתת ביס בטריטוריה שלהם. חוץ מזה באופן אישי אני חושבת שזה דווקא מוצא חן בעינהם!

או שלא? ולהיות עדינים בשפה אני עוד מעט 30 ואני אבין מה אתם אומרים אך לא אהיה בטוחה שזה מה שאמרתם.

נו מי לא אוהב??

זו כבר מזמן לא רק הנישה של הגברים

מאז שהם התחילו גם להסיר שיער בלייזר, למרוח קרמים ולענוד תכשיטים, הייתי אומרת שלנו מותר גם לתת ביס בטריטוריה שלהם. חוץ מזה באופן אישי אני חושבת שזה דווקא מוצא חן בעינהם!

את צוחקת??

את יודעת שאני וחבר שלי מתשמשים באותו דאודורנט אפילו? פתאום לפני כמה ימים הוא רואה שאני בודקת בסופר פארם מכשיר בייתי כזה להסרת שיער לצמיתות (סינרון מי) אז הוא אומר לי: "נו.. אולי נעשה יחד מה את אומרת.."? כמעט השתנתי בתחתונים!!!

כן, אבל

זה תלוי איך מתחילים איתנו. בחורה פרובוקטיבית שמשדרת מיניות בוטה - זה אחלה, אבל לא יתפתח מזה שם דבר מעבר לסטוץ. בחורה יפה, שמחייכת/מפלרטטת, ואפשר לנהל איתה שיחה מעניינת - זה משאיר טעם של עוד. בעיקר אם בסוף הערב היא משאירה לנו את ההרגשה שבעצם אנחנו אלה שהתחלנו איתה.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
30 פלוס
בחר
בחר