יש פה משהו עם מקרה דומה

חיפשתי את הפורום המתאים לי ואולי זה פה כי אני בחורה גרושה טרייה בלי ילדים, נכנסתי לפורום גרושים גרושות אבל זה לא בשבילי יש שם בעיות עם ילדים,מזונות עורכי דין, אני כמו רווקה בת 31 ואין מה לעשות חייבים להמשיך סך הכל לא מתאימים וכנראה הוא לא הזיווג שלי שבת שלום

קרן דברי איתי

קרן את רווה ואני גם בן 34 צרי קשר 0525165417

דיבור בפורום

אפשר לדבר פה?

יש פה משהו עם מקרה דומה

חיפשתי את הפורום המתאים לי ואולי זה פה כי אני בחורה גרושה טרייה בלי ילדים, נכנסתי לפורום גרושים גרושות אבל זה לא בשבילי יש שם בעיות עם ילדים,מזונות עורכי דין, אני כמו רווקה בת 31 ואין מה לעשות חייבים להמשיך סך הכל לא מתאימים וכנראה הוא לא הזיווג שלי שבת שלום

היי תגובה למקרה דומה כמו שלך

שמי יורם אני מקריית אתא נראה מצויין בן 39 התגרשתי ב 27.5.09 ממש גרוש טרי ואין לי ילדים אשמח לקבל תמונה שלך וכמה פרטים עלייך מהיכן ומה הינך עושה בחיים אשלך את המייל שלי youare_s2@walla.co.il אשמח לשמוע ממך ביי וחג שמח לך

כמה שנים היית נשואה ..?

------------------------------ www.hassansujud.jeeran.com ----------------------------- כל מה שחפשת באתר אחד

הייתי נשואה....

שנתיים

יש פה משהו עם מקרה דומה

היי קרן

שמי יורם אני מקריית אתא בן 39 נראה מצויין גרוש ללא ילדים אשמח להכירך בכייף אני אוהב טיולים בטבע או בחו"ל ערב נחמד בבית בתי קפה פאבים ומתאמן בחדר כושר ואוהב בעלי חיים אשמח לשמוע ממך ואף לקבל תמונה עדכנית שלך ביי

הכרות עם מקרה דומה.

ערב טוב, אני עם מקרה דומה בן 32, דברי איתי במייל.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
30 פלוס
בחר
בחר