בני בן 32

בני בן 32

אני קוטב בפרום כי יש לי בעיה ואלי אתם יחולים לעזור לי בני בן 32 והיו לא מהרכות יחסים עים כמה בנות וכל מערכת לפחות מאל שנה תמיד שזה מגיע לחתונה נכנס לא פחד שהבנות רוצות אותו בגלל מצבו הכלכלי ואני אומר לא כי למשפחה שיש כסף זה לא מחלה קשה ןלא תמיד צריך לחשוב שזו הסיבה שאן רוצות להתחתן איתו בני בחור רצני בעל הפעה מרשימה מתלבש לפי צו האופנה האחרון מרבה לסוע לחול בגלל עיסקו אני רואה אותו הצלנו בעסק כל יום ואני לא מצליח להבין מה קורה איתו חוסר ביתחו כזה שאני לא מבין היך בעסק מקבל החלטות של מאות אלפים ועים בחורות או נעפך לפחדן אמרתי לא שיעזוב את הבית שיש לא וישכר דירה קטנה יותר ןלא ילך למסאדות ולבתי מלון לסופי שבוע ןלא יקנה מתנות ויתלבש כמו כל אחד ויאגיד לבחורה שאו עובד כשחיר ןלא בעסק של המשפחה ועז אולי במידה והבחורה תרצה להתחתן לא תיה לא סיבה לחשוש השמח לקבל טיפים מהפרום נ.ב סליחה על השגיעות הכתיב ואני. יש לי דיסלקציה

אישתי אמרה לי

כי הגבר באילת עיםבת זוג שהכיר בטיסה חזרה לישראל אתמול אני בטוח שזה יגמר מאותם סיבות מכיר בחורה בטיסה ישר ממשיך להילת בטוח על חשבנו ולאחר מכן יגיד לי כי הבנות רוצות אותו בגלל הכסף אין לי יותר כח לזה אני מקוה שאני יקבל טיפים בפורום ואני יתן לא לקרוא
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
30 פלוס
בחר
בחר