תקלה שלא נפתרת - יחד עם תמונות התקלה בגיף

לאחרונה יש לי תקלה המעלה מסך המודיע על בעיה ב: Las shell (export version אחר כך עולה מסך שמודיע שיש בעיה בקובץ: c:\windows\system32\lsass.exe (תמונה בקובץ problem1 ) ואז המחשב כבה תוך 50 שניות (אם עוצרים את זה באמצעות הפקודה: shutdown -a אז זה מפסיק. אבל מאוחר יותר המחשב מתחיל להאט עד שנתקע). תחילה חשבתי שמדובר באחד הוירוסים החביבים עלינו בתקופה האחרונה אבל שום כלי לא מצא את זה וגם לא מצאתי את הקבצים שהיו אמורים להיות כתוצאה מהם לא במחשב ולא ברגיסטרי. תוכנות האנטי וירוס לא מוצאות את הוירוס. נורטון מעודכן מודיע שאין בעיה. ad-awere לא מזהה בעיה. נכנסתי לאתר של סימנטק ועשיתי שם חיפוש לוירוסים. הוא הודיע לי שיש לי וירוס שנקרא w32.netsky.d@mm אבל כשחיפשתי אותו ברגיסטרי לא מצאתי את השורה שאמונה לנבוע ממנו. פירמטתי את המחשב והתקנתי את מערכת ההפעלה מחדש. Home edition בעברית. כולל נורטון אנטי וירוס מעודכן, פיירוול של ווינדוס ו-ad-awere pro . כמו כן הורדתי והתקנתי במצב safe mode את התיקון של מיקרוסופט שהקישור שלו מוצג כאן באתר. (זה התיקון היחידי שהתקנתי של מיקרוסופט). עם החיבור לאינטרנט הופיע הבעיה מחדש. חוץ מזה אני גם לא מצליח בשום פנים ואופן להפעיל את המדפסת (זירוקס, לייזר 3110) שעבדה יופי לפני כל האירועים הללו. לא יודע אם זה קשור. מצורף בזה ששני קבצים בהם "צילמתי" את הודעת השגיאה הראשונה והשניה וכן צילום של התהליכים שפועלים אצלי כאשר התקלה קורית (תמונה בקובץ problem2). אשמח מאד אם מישהו יכול לסייע. בתודה מראש יאיר
problem1.GIF
problem2.GIF

למה שלא תוריד את כל העדכונים הקריטיים שיש...

מאחר ופירמטת את המחשב אתה צריך להוריד את כולם ולא רק את זה שנוגע לבעיה. היו עוד המון עדכונים אחרים SP1 וכבר היון יש כבר SP2

ככה ... בעיקרון זה מעיד על "פורץ" שיושב לך על המחשב ומי יודע מה הוא מחפש שם !!!

מצורף פה קישור להסבר ופיתרון לבעיה !!! חפש לפי המערכת הפעלה שלך ובצעה את ההורהות בדיוק כפי שמוסברות שם !!! לאחר פיתרון הבעיה הזאת, תבדוק עוד פעם ב"מנהל המשימות" אם מופיעה לך 5 פעמים השורה של SVCHOST. זה גם מעיד על פריצה או וירוס במחשב !!! SVCHOST צריך להופיעה רק 4 פעמים (תסתקל בתמונה 2 שעכשיו יש לך 5 פעם) !!! אם הקישור לא עובד תעתיק את השורה הזאת לשורת הכתובת: http://securityresponse.symantec.com/avcenter/nis_ids/sigs/MS_Windows_LSASS_RPC_DS_Request.html בהצלחה ותודיעה אם זה עבד

שאלה קטנה......מאיפה הבאת שצריך להיות רק 4 תהליכי SVCHOST??

תודה רבה !!! נראה שהבעיה נפתרה

תודה לעדי ול-just cure התקנתי את העדכון של מקרוסופט בקישור שעדי נתן לי וזה נראה לי פתר את הבעיה. אחרי הפעלה מחודשת לא הופיע יותר ההודעות המגונות וגם המדפסת חזרה לפעילות סימפטית. מה שכן, עדין יש לי חמישה תהליכים של svchost האם לדעתכם עדין יש לי בעיה או שכמות התהליכים של svchost שונה ממחשב למחשב? שוב תודה רבה יאיר מעיין

גם לי יש 5 תהליכים כאלו...והמחשב נקי מוירוסים...זאת הפעם הראשונה שאני שומע שצריכים להיות 4

אני לא נתקלתי השום מקום שקובע דבר כזה

שאלה קטנה......מאיפה הבאת שצריך להיות רק 4 תהליכי SVCHOST??

התקשרתי פעם למיקרוסופת ביגלל ה-BLASTER ושאלתי אותם ...

למה יש לי 5 פעמים את ה-SVCHOST, ואמרו לי שלא צריך להיות 5 פעמים, רק 4 פעמים צריך להופיעה. ואם זה 5 פעמים זה מעיד על פריצה.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה:
עבור לפורום:
תמיכה - מחשבים ואינטרנט
בחר
בחר