עזרה בתקלה שחוזרת בלי סוף....

לאחרונה יש לי תקלה המעלה מסך המודיע על בעיה ב: Las shell (export version אחר כך עולה מסך שמודיע שיש בעיה בקובץ: c:\windows\system32\lsass.exe ואז המחשב כבה תוך 50 שניות (אם עוצרים את זה באמצעות הפקודה: shutdown -a אז זה מפסיק. אבל מאוחר יותר המחשב מתחיל להאט עד שנתקע). תחילה חשבתי שמדובר באחד הוירוסים החביבים עלינו בתקופה האחרונה אבל שום כלי לא מצא את זה וגם לא מצאתי את הקבצים שהיו אמורים להיות כתוצאה מהם לא במחשב ולא ברגיסטרי. תוכנות האנטי וירוס לא מוצאות את הוירוס. נורטון מעודכן מודיע שאין בעיה. ad-awere לא מזהה בעיה. נכנסתי לאתר של סימנטק ועשיתי שם חיפוש לוירוסים. הוא הודיע לי שיש לי וירוס שנקרא w32.netsky.d@mm אבל כשחיפשתי אותו ברגיסטרי לא מצאתי את השורה שאמונה לנבוע ממנו. פירמטתי את המחשב והתקנתי את מערכת ההפעלה מחדש. כולל נורטון אנטי וירוס מעודכן, פיירוול של ווינדוס ו-ad-awere . עם החיבור לאינטרנט הופיע הבעיה מחדש. מצורף בזה שני קבצים בהם "צילמתי" את הודעת השגיאה הראשונה (השניה מסרבת להצטלם) וכן צילום של התהליכים שפועלים אצלי כאשר התקלה קורית (קובץ שני). אשמח מאד אם מישהו יכול לסייע. בתודה מראש יאיר

קודם כל אין קבצים מצורפים....

דבר שני.....עשית הכל...אבל האם הורדת את העדכון של מיקרוסופט לבעיה?? כי לא ציינת זאת

ושכחתי להגיד- הורדתי והתקנתי את העדכון של מקרוסופט לפורט השכוח...

קודם כל אין קבצים מצורפים....

דבר שני.....עשית הכל...אבל האם הורדת את העדכון של מיקרוסופט לבעיה?? כי לא ציינת זאת

הנה אני מנסה לצרף אותם שנית

בבקשה שלח שנית את הקבצים כתמונת JPG ולא מסמך WORD

אם אינך יודע לעשות זאת כנס ללוח שאלות נפוצות
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
תמיכה - מחשבים ואינטרנט
בחר
בחר