עיזרו לי! (מי שמבין)

מומחה יקר שלום, קניתי לא מזמן מחשב חדש, בעל 40 ג'יגה. אך בפועל יש לו 14 ג'יגה. אמרו לי כי במחשב נמצאים ה- 20 ומשהו ג'יגה החסרים אך צריך להרחיב אותם. איך אני עושה זאת??? בבקשה עיזרו לי. יש לציין כי מערכת ננפעלה שלי היא XP

partition magif

תשתמש בתוכנה partition magic שתסדר את הבעיה בלי איבוד הנתונים

administrative tools

יכול להיות ש magic partition זה קצת קיצוני. (אבל תוכנה מעולה ללא ספק שתעשה את העבודה). תכנס לadministrative tools שם לComputer management->disk management. תמצא שם פירוט הכוננים. לפי דעתי יהיו לך כ-20 ג"ב unallocated. תפרמט אותם וזהו. בהצלחה

עיזרו לי! (מי שמבין)

מומחה יקר שלום, קניתי לא מזמן מחשב חדש, בעל 40 ג'יגה. אך בפועל יש לו 14 ג'יגה. אמרו לי כי במחשב נמצאים ה- 20 ומשהו ג'יגה החסרים אך צריך להרחיב אותם. איך אני עושה זאת??? בבקשה עיזרו לי. יש לציין כי מערכת ננפעלה שלי היא XP

דרך נוספת היא:

להתחיל את ההתקנה של WINXP ולסמן את האופציה שאתה תתקין את המערכת במחיצה שאתה רוצה. ואז לאחר כיבוי אחד והדלקה אז XP יתן לך את האופציה לבחור את החלק של חצי הדיסק שלא פורמט לחלוטין (ולכן המחשב לא מזהה אותו) פרמט אותו לפי סוג הקבצים שאתה משתמש בהם. המשך שלב נוסף עד שהוא נכבה ונדלק - ואז בטל את ההתקנה. מחק את קבצי ההתקנה שישבו על כונן C . וסדר את ה BOOT.INI .

איך אני אדע אם אני מספיק "מבינה" בשבילך?

בפורום הזה עונים אנשים מאוד מקצועיים, כלומר נותנים מהידע שלהם ללא תמורה, ההתנייה שלך ושל דומים לך ב"הבנה" היא מיותרת וחצופה. אם אני יודעת משהו אני עונה וכך גם רבים כמוני, יש את המקצועיים באמת כמו עדי איילת ועוד שהם מומחים
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: forumbot
עבור לפורום:
תמיכה - מחשבים ואינטרנט
בחר
בחר