31.03.02 | 22:59
חיבור מחשב נייד לנייח לשם גיבוי
חיבור מחשב נייד לנייח לשם גיבוי קבצים בלבד (ראיתי ב win98 שאין צורך ברשת ממש ויש "אשף" איזה כבל צריך? בורים כמוני יכולים או שצריך טכנאי? חג שמח יותר תודה
31.03.02 | 23:06

אם הבנתי נכון צריך רק כבל מיוחד ללא צורך בכרטיס רשת...

31.03.02 | 23:47

כבל LAPLINK יכול להיות הפיתרון

שני המחשבים צריכים להיות אם אותה מערכת הפעלה - ואז אתה מנסה ליצור חיבור בין מחשבים על ידי קבל מקבילי יתרון: לא דורש הרבה כסף - ניתן לקנות בכל חנות מחשבים חסרונות 1) איטי 2) לא תמיד עובד 3) דורש אותה מערכת הפעלה בשני המחשבים 4) פעם אחרונה שבדקתי עבד עך 98 אם לא עובד לך - תנסה למצוא את תוכנת NORTON COMMANDER לדוס - תתקין אותה בשני במחשבים - אחד תגדיר בתור SLAVE דני בתור MASTER וזה צריך לעבוד דרך נוספת - תקנה צורב ותגבה ע"י CD-ים מצטער על הפיתרון הקשה - אבל זוהי הדרך שאני מכיר
01.04.02 | 01:30

אם הבנתי נכון צריך רק כבל מיוחד ללא צורך בכרטיס רשת...

נכון, קבל LAPLINK מספיק, ללא שום חומרה מיוחדת.

02.04.02 | 01:07

חיבור מחשב נייד לנייח לשם גיבוי

חיבור מחשב נייד לנייח לשם גיבוי קבצים בלבד (ראיתי ב win98 שאין צורך ברשת ממש ויש "אשף" איזה כבל צריך? בורים כמוני יכולים או שצריך טכנאי? חג שמח יותר תודה

חיבור מחשב נייד לנייח

שלום נתן גם לי יש 2 מחשבים נייד ונייח וגם אני התלבטתי לגבי הפתרון הטוב ביותר לחבר בינהם. חיבור ע"י LAPLINK דורש כבל מיוחד ותוכנה ע"פ בירור שעשיתי בערך כ-200 ש"ח. לעומת זאת כרטיס רשת מחירו כיום כ-60 ש"ח וכבל מוצלב מחירו כ-20-30 ש"ח כיוון שברוב הניידים יש כבר כרטיס רשת פתרון זה הינו הזול ביותר לדעתי ועם זאת הטוב ביותר. יתכן ותהליך הקמת הרשת בהתחלה לא יהיה חלק אבל מצד שני זה שווה את המאמץ. לרשת יתרונות רבים וקצבי העברת הקבצים גבוהים מאוד כמו כן תוכל לשתף מדפסת או חיבור אינטרנט וכו'. בקיצור עצתי בפחות ממאה שקלים כדאי להקים רשת זה הפתרון הטוב ביותר לדעתי. אשמח לענות על שאלות נוספות שיש לך. בהצלחה איציק
26.07.16 | 16:04

אפשרי כול מני כבלים, כמו להכניס ראש בקיר.

גבה מידע על Disk on key.

לא תוכנות .. לא כבלים .. ולא ספורים.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
תמיכה - מחשבים ואינטרנט
בחר
בחר