אני רוצה לשתף אתכם במשהו מעצבן שקרה לי.

אז ככה.... לפני ארבעה חודשים בערך התנתקתי מסרפרי, כי נמאס... ועברתי לאינטרנט זהב... הכל טוב ויפה....(???????????????) מהרגע הראשון היו בעיות.... טכניות ומוסריות!!! קודם כל הם הכניסו אותי למסלול שלא רציתי.... אז החלטתי ללכת על חבילה יקרה שלהם שהייתה אז ADSL (זה היה ההתחלה)... הם הסכימו בתנאי שאני ישלח להם קודם את טופס הוראת הקבע... חשבתי שזה לגיטימי לחלוטין...אז חתמתי כמובן (לפני שקיבלתי שרות)... התחלתי לשלם והבטיחו לי שתוך שבוע מהיום אני יקבל טכנאי שיבוא לסדר לי ADSL (ואני כבר משלם)... חשבתי לעצמי... נו קורה זה בסדר שבוע של התארגנות והכל..... עבר שבוע ואף אחד לא מגיע.... אני מתקשר ואחרי שהם לא מבינים על מה אני מדבר והם מעבירים אותי איזה שלושים פקידים הם הבינו.... "הוא מחכה לטכנאי של ה-ADSL" אוקי הם ניתקו אותי ואמרו שיחזרו אלי תוך כמה שעות.... (לא חזרו) למחת אני מתקשר שוב והם אומרים לי.... אחרי בדיקה שעשינו אתה לא יכול לקבל ADSL כי האיזור שלך עם מרכזייה ישנה... אני כבר מתעצבן כי אני כבר משלם שבוע וחצי --יקר-- ולא גלשתי עדיין... ועכשיו בכלל אני לא יכול לקבל שירות... אני אומר להם לנתק את החשבון ואני רוצה לעבור למסלול רגיל של מודם איטי ותשלום זול יותר.... מה הם אומרים??? -- יש בעיה להעביר אותך חשבון כי אתה צריך לשלם את זה לפחות חודשי-- זה אומר שאני משלם ביוקר על שרות ADSL שלא קיבלתי מעולם. אני מבקש את המנהלים... ואחרי הרבה צעקות ואיומים פתאום זה ניהיה אפשרי!!! אבל מה אני משלם את הסכום עד אותו יום.. (שבועיים) טוב שיהיה הלך הכסף .... קצת מתרגש אבל זה עובר לי... בסוף החודש אני מקבל חשבון כפול.... אחד על ADSL ואחד על תשלום רגיל... התקשרתי צעקתי... אמרו אי אפשר. אני מתחיל לגלוש חודש חודשיים.... בעיות טכניות לא מהעולם הזה... וכמובן שאני אשם כי "המחשב שלי דפוק" למרות שאותן בעיות צצות אצל עוד 17 חברים שלי שמחוברים דרכם. אבל אני אשם ואצלם הכל טוב כולנו (17) דפוקים!!! ואז מודיעים לי מבזק (אחרי שנרשמתי באתר) שאני סוף סוף יכול לקבל ADSL.... אני מחליט לעזוב את אינטרנט זהב לטובת ספק אחר... שאין לו בעיות... או--- שלא יהיו "לי" בעיות איתו.... אני מתקשר לאניטרנט זהב ואומר שאני רוצה לעזוב אותם... אני נחוש בדעתי.... ואז הפקידה מנסה לשכנע אותי להשאר... אני אומר לה שאני לא מרוצה מהם בכלל.... היא שואלת: "למה?? בעיות טכניות או כספיות??? כי כספיות אפשר לסדר"!!! (שמעתם??? אפשר לסדר!! כלומר... אם עד היום שילמתי 29$ אז הייתי פרייאר כי הם יכולים לעשות לי את זה ב-5$) העיקר שאני ישאר אצלם... היא לא הבינה כמובן מה היא עשתה ושזה הרתיח אותי למוות.... אמרתי לה לא רוצה בשום אופן ושזה בעיות טכניות ולא כספיות!!! ושהם פשוט דפוקים טכנית וזה לא אני אשם כי אצל אחרים התחברתי פרפקט... בסוף היא אומרת לי.... שהיא ניתקה את החשבון אבל חשבון הדואר שלי ימשיך לעבוד... (פתאום הם נדיבים??? מסתבר שלא!!!) שאלתי אותה... זה עולה כסף??? היא אומרת לי, "לא"!!! נו טוב סבבה למה שאני לא יסכים...חינם!!! אמרתי בסדר!!! עכשיו סוף החודש אני מקבל חשבון מנופח מהם.... אני מתקשר ושואל מה זה???? הם אומרים לי... "מה???" החשבון שלך אינו מנותק כלל... והוא על חשבון דולר ליום!!! אמרתי לה שביקשתי לנתק... אז היא אומרת לי ... הפניה שלך הייתה בראשון לחודש.... וגם אם היית מתנתק ביום זה,, זה כאילו שכבר גלשת כל החודש וזה תשלום מלא.... אמרתי לה (בצעקות) שתנתק לי את החשבון מיד!!! ושאני יתבע אותם אם לא!!! ואני רוצה אישור בכתב בדואר ותשלום חזרה על כל העסק.... היא אמרה בסיידר וטענה שניתקה לי את זה... עכשיו אני מחכה לדואר.... הוא יגיע???:(:(:(:(:( אל תתחילו עם החברה הזאת כי זה לא נגמר!!! זה לא שווה... לא כספית!!! ולא עצבית!!! ולא נפשית!!! ולא טכנית!!!. אוףףף למה??? למה כ"כ מושחתים!!!???? בברכה http://rotter.net/dcforum/User_files/3aba1a3e03ee0d6f.jpg http://rotter.net/dcforum/User_files/3ab6b6d31b8c109f.gif

ליבי ליבי עליך אחי

כן, כן... גם אני שמעתי רבות ו"טובות" על חברת-הזהב כאשר רציתי להתחבר דרך הכבלים (מבצע מומלץ למי שיכול!) הייתה לי אפשרות לעשות זאת דרך נטוויז'ן או אינטרנט-זהב. אמרתי - נבדוק! התקשרתי לאינטרנט זהב ואמרתי שאני לקוח ויש לי בעייה טכנית (זאת, כמובן, אחרי המתנה של 35 דקות בטלפון..). התשובה, בטון לחלוטין חסר סבלנות, הייתה שאין לי מה לחכות ליד הטלפון כי לוקח לפחות 24 (!!) שעות עד שמישהו מהתמיכה יחזור אלי. הבנתי את הקטע - התחברתי לנטוויז'ן ואני מרוצה ביותר. אגב - מאז עברו 3 שבועות ואני עדיין מחכה שיחזרו אלי..

משה,משה ,לפי השעה שבה כתבתה את זה נראה שאתה באמת נסער.

בואנה כמה רשמתה חשבתה שמישהו באמת יקרא את כול זה

עצוב אבל נכון

אני יודע שזה ממש לא מענין אבל גם לי קרבה לנושה העצוב הזה אני שילמתי 29$ לחודש עד שביקשתי להיתנתק ואז פיתאום הם הציעו לי הנחה ל 15$ אני ממש לא מבין למה הם לא יכלו לעשות את ההנחה עצמאית כי אני לקוח שלהם כבר שנתיים נ.ב :זונות

למה את לא עובר לבזק בינלאומי?

בינתיים הם הכי זולים והכי טובים בשוק לפעמים צריך לשלם קצת יותר בשביל לקבל משהו טוב אינטרנט זהב הם חרא של ספקית גם נטויז'ן הם טובים גם אבל יקרים בסוף מה עשית?
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: ברק
עבור לפורום:
תמיכה - מחשבים ואינטרנט
בחר
בחר