יש לי ראוטר של בזק ואני לקוחה של בזק בנלאומי האם עליי לרכוש

שלום גולשים יקרים
יש לי ראוטר של בזק מלפני שנים ואני מחוברת לבזק בנלאומי ,האם עליי לרכוש את הראוטר של בזק בנלאומי?
המחשב שלי איטי, האם זה יכול לשפר את ביצועיו?
בזק בנלאומי מבקשים ממני על משלוח 35.90 וכל חודש 10 שקלים.
האם זה לא עושק לאור היום?

אודה למי שייעץ לי אני אישה מבוגרת ולא מבינה בכל התעשיה הזו

בתודה מראש
שראלה

שראלה שלום

לגבי שאלתך אם עלייך לרכוש: ובכן אענה על השאלה כפי ידיעותיי. עד כמה שאני יודע יש מסלול בכל החברות שאתה יכול לשכור את הראוטר ואז אתה גם עשוי לקבל תמיכה טכנית מאותה חברה, ויש מצבים שאתה יכול לקנות את הראוטר ואז לא בטוח עד כמה יש תמיכה טכנית בנושא אם כי תמיד אפשר להתקשר ליבואן למחלקה הטכנית שלו ולנסות לקבל שירות גם דרך שם. עד כמה שאני יודע לא מחוייבים ברכישה ועד כמה שאני יודע יש 2 מסלולים: מסלול השכרה, ומסלול מכירה, אני באופן אישי מאמין שעדיף מסלול השכרה כי כל רבעון או רבעונים יוצא ראוטר חדש מה שאומר שתמיד אפשר לפנות לחברה ולבקש מהם לחדש את הראוטר באותו מחיר של השכרה ואולי אף פחות בגלל התחרות והרגלציה הגדולה שיצרו.

יש לך הרבה חברות וספקיות תשתית תוכלי לבדוק גם מולם ולבצע השוואות מחירים והמחיר והשירות שהכי טובים עבורך תוכלי לבחור בהם:

כיום יש ספק ויש תשתית לדוגמא:
ספק: בזק בינלאומי, אינטרנט זהב/012, נטויז'ן, אורנג', בקישור מתחת יש עוד ספקיות שתוכלי לצפות בהם ולבחור אחת מהם
http://www.kamaze.co.il/Compare/5/Internet

תשתית: (זה אומר הצד של התשתית איך מתחברים לאינטרנט)
בתשתית יש לנו את של HOT ואת של בזק שמשם אפשר לבחור זה או זה

לגבי איטיות המחשב נשאלת השאלה האם האיטיות היא במהירות הגלישה או במהירות המחשב כשלעצמו?

אם יש איטיות בגלישה אז צריך לבדוק איזו חבילה מתאימה לצרכים שלך...
אם מדובר באיטיות בשימוש המחשב צריך לבחון את הכדאיות של שדרוג חלקים למחשב מול קניית מחשב חדש בהתאמה כמובן יש מצבים שלא שווה לשדרג בגלל שהמחשב ממילא ישן ועוד שנה נצטרך להחליף למחשב חדש הכל תלוי בסוג המחשב וביכולת התקציבית שלך ובצרכים שלך

שמחתי לעזור

ברק

שם: ברק
התמחות: טכנאי מחשבים נייחים, ניידים, סלולאר וטאבלטים
ניסיון: מעל ל- 13 שנים
דואר אלקטרוני: barak.mihshuv@walla.com
לינק לערוץ היוטיוב שלי: https://www.youtube.com/user/barakmihshuv/playlists

מנהל הפורום
1000+
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: mati054780