איך יראה העתיד בתחום המציאות מדומה ? (כתבה בלעדית לאתר)

אז איך יראה העתיד בתחום המציאות מדומה והרבודה? איך זה ישפיע על המין האנושי כחברה ? מה היתרונות ? מה החסרונות ? האם קיים סיכון למין האנושי ? או אולי זה הצעד הבא באבולוציה שלנו כבני אדם להתממשק למכונה ? בכל השאלות הללו נעסוק בסדרת הכתבות החדשה מבית היוצר של מציאות מדומה ישראל.

 

אם לומר את האמת, היה לי מאוד קשה לחשוב מהיכן להתחיל. הטכנולוגיה שחזרה מתהום הנשיאה, תופסת תאוצה יותר מכל טכנולוגיה אחרת בהיסטוריה של המין האנושי.
בסדרת הכתבות הקודמת, סיפרנו לכם את סיפור הלידה של הטכנולוגיה מאז ועד היום. במאמר החדש, נספר לכם מה יקרה לדעתינו בשנים הבאות ועד לעתיד הלא ידוע וכמובן שנשתמש בהרבה דמיון.
בואו נעשה הכרות קצרה עם הטכנולוגיות הקיימות בתחום המציאות מדומה והמציאות הרבודה.
נתחיל בחברת מיקרוסופט האגדית, שעובדת במרץ על משקפי מציאות מדומה ראשונים מסוגם. טכנולוגיה שנראית כאילו יצאה מסרט מדע בדיוני, משקפי המציאות רבודה של מיקרוסופט הולולנס, יהיו הראשונים שנדבר עליהם כי באמת מדובר בטכנולוגיה פאנטסטית.
לפני שנתחיל לדבר על משקפי המציאות רבודה של מיקרוסופט ועל מנת להמחיש לנו את הטכנולוגיה החדשה, הייתי רוצה שניצפה בסרטון הדרכה קצר של חברת מיקרוסופט.

 

 

להמשך הכתבה כנסו לאתר:

מציאות מדומה ישראל

הסביבה המדומה יכולה לדמות סביבה שקיימת באמת בעולם האמיתי שמחוץ לחדר המחשב, כגון סימולציות לטייסים או לאימוני קרב, או לדמות סביבה דמיונית לחלוטין.

עולם המציאות הווירטואלית צובר תנופה, והיום ניתן לקבל את חוויית המציאות הדמיונית בשתי דרכים עיקריות. אחד באמצעות הטלפון הסלולרי בעת הצבת אותו מכשיר משקפיים מיוחד שנועד לדמות את המציאות. השני הוא השימוש במסוף ייעודי המכיל משקפיים מיוחדים הכוללים את החומרה הדרושה כדי לדמות את המציאות ברמה הרבה יותר גבוהה מאשר בעבר.

אני ממליץ על מציאות מדומה לאירוע המאפשר שימוש מצויין עם ציוד הקצה אם זה המשחקים, שלטים, חיישנים, מסך ופשוט קבלתי הכל בצורה נוחה וקלה! כדאי ממש

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
תמיכה - מחשבים ואינטרנט
בחר
בחר