07.11.14 | 18:20
איך משחזרים סיסמא של אאוט לוק

שלום רב!!!

אני מנסה לפתוח את תוכנת ההאוט לוק, והמחשב דורש סיסמא!!! לא זוכר!!! וגם אי אפשר לשחזר!!!! אני משתגע, אף פעם לא השתמשתי בתוכנה.

ממתין להצעות

תודה

07.11.14 | 22:43

שלום!!! אף פעם לא השתמשתי בתוכנת ההאוט לוק , רציתי לפתוח, המחשב דורש סיסמא! אין לי אפשרות לשחזר סיסמא, יש למישהו פיתרון???

תודה

08.11.14 | 19:14

חבר ההדעה שלך לא מבנת לחלוטין

ססמה של מה? של החשבון מייל שלך באאוטלוק? או של המחשב?

שם: ברק
התמחות: טכנאי מחשבים נייחים, ניידים, סלולאר וטאבלטים
ניסיון: מעל ל- 13 שנים
דואר אלקטרוני: barak.mihshuv@walla.com
לינק לערוץ היוטיוב שלי: https://www.youtube.com/user/barakmihshuv/playlists

מנהל הפורום
1000+
09.11.14 | 08:25

שלום רב!!!

ברשותי תוכנת אופיס 2010 בין כל התוכנות ישנה גם תוכנת האוט לוק 2010 , אף פעם לא השתמשתי בה!! כעת נזקקתי להשתמש בה נסיתי לפתוח אותה, מופיע מסך של האוט לוק ומיד מופיע חלון קטן שמבקש סיסמא!!! כאשר אין לי סיסמא, וניסיתי כל מיני סיסמאות ישנות,וצירופים שונים, תוכנת האוט לוק לא נפתחת.

איך אפשר להגיע למצב שבו אני משנה את הסיסמא???? דרך אגב בחלון הקטן אין אפשרות לשחזר סיסמא או לבקש שישלחו לך את הסיסמא לכתובת שלך

הצילו!!!!!

10.11.14 | 15:28

פשוט מאוד ידידי מה שקרה לך זה דבר פשוט:

כנראה מזמן נכנסת או שנכנסו אחיך או משפחתך לחשבון האאוטלוק והגדירו שם חשבון משתמש, מה שכעת אתה לא יודע זה את הסיסמה של אותו חשבון. אז מה שעושים במקרה כזה זה מפעילים את האופיס יותר נכון האאוטלוק במצב בטוח ולאחר מכן יוצרים חשבון חדש וכאשר אתה שם עם החשבון החדש שלך תמחק את החשבון הישן של המייל שיצרו לך

איך נכנסים לאאוטלוק במצב בטוח? ככה:

לחץ על מקש "חלונות" שנמצא בין ALT ל CTRL

לחץ על האות R (את הלחיצה עושים על ידי החזקת ALT+SHIFT לחוצים ותוך כדי שהם לחוצים ללחוץ על האות R במקלדת

כתוב בשורה שנפתחה לך את הפרמטר הבא: outlook.exe /safe ולחץ אנטר

זה הכול תגדיר את החשבון החדש וזהו...

אם יש בעיות אנחנו פה :)

ברק

שם: ברק
התמחות: טכנאי מחשבים נייחים, ניידים, סלולאר וטאבלטים
ניסיון: מעל ל- 13 שנים
דואר אלקטרוני: barak.mihshuv@walla.com
לינק לערוץ היוטיוב שלי: https://www.youtube.com/user/barakmihshuv/playlists

מנהל הפורום
1000+
11.11.14 | 16:08

שלום רב!!!

פעלתי כפי שהמלצת אולם לצערי המחשב אינו מזהה תוכנה בשם outlook.exe/safe המחשב פתח לי חלון של "המחשב שלי"

תודה עבור היעוץ מחכה ליעוץ נוסף

תודה רבה

07.02.17 | 09:38

כן גם לי קרה ששכחתי סיסמא של האוטלוק בוונדוז עשר הוא לא מגיב לי ואני לא יודע מה לעשות הוא מראה לי תמונה של נוף ואין לי מושג מה עושים הלאה והוא מבקש סיסמא ואני שכחתי אותה זה אומר שצריך לפרמט את המחשב איך שהוא ? אין לי הבנה במחשבים רק דברים  פשוטים 

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
תמיכה - מחשבים ואינטרנט
בחר
בחר