כיווץ תמונות וסידורן

שלום רב,

1. לצורך משלוח, ברצוני לכווץ כ 20 תמונות כך שנפחן יהיה 20% מנפחן המקורי. האם ישנה דרך לכווץ את כולן בבת אחת או שעלי

לעשות זאת בכל תמונה בנפרד ?

2. לכל תמונה נתתי כותרת וסידרתי אותן בקובץ נפרד לפי התאריך בהן צולמו. כשרציתי לשלחן  ( באאוטלוק אקספרס 2003 ),

הן סודרו למשלוח לפי א - ב ולא לפי תאריך צילומן. איך ניתן לתקן זאת ?

תודה.

רפי שלום רב,

עד כמה שאני יודע אין אפשרות לעשות זאת עם תוכנות כיווץ ברמה של 20% מה שכן אתה יכול לעשות זה להקטין את התמונה עם תוכנת resizer ולאחר מכן לכווץ, רק אל תקטין יותר מדי כי איכות התמונה וטיבה יפגמו, לכיווץ אפשר להיעזר עם WINRAR או WINZIP

בקשר לאופציה 2 אשמח לקבל צילום מסך, אני חושב שזה צריך להיות באחת מהאופציות של סידור ההודעות באאוטלוק לשליחה תשלח תמונת מסך וננסה לסייע

בברכה,

ברק

שם: ברק
התמחות: טכנאי מחשבים נייחים, ניידים, סלולאר וטאבלטים
ניסיון: מעל ל- 13 שנים
דואר אלקטרוני: barak.mihshuv@walla.com
לינק לערוץ היוטיוב שלי: https://www.youtube.com/user/barakmihshuv/playlists

מנהל הפורום
1000+

היי רפי,

אם ברצונך לכווץ את התמונות רק בשביל לשלוח אותן דרך ד"א אין צורך להתעסק עם תוכנות כווץ רזולוציאת תמונות.

כל מה שעליך לעשות זה להוריד תוכנת winzip או winrar (עדיף וינראר).

כדי לכווץ את התמונות לקובץ אחת, עליך להעתיק את כל התמונות אל תיקייה אחת, לבצע קליק ימני בעכבר על התייקיה ולבחור add to aricive. כדעת התוכנה תכין מהתיקייה קובץ אחד.

איך ממשיכים?
את הקובץ תוכל לשלוח באמצעות jambomail או yousendit (אפשר לשלוח עד 100 מגה בחינם).

או באמצעות תוכנת דרופבוקס (אפשר לשלוח גם קבצים בגודל של 4 גיגה!) תוכנת הדרופבוקס היא שרות מעולה, חובה לקרוא את המדריך מהתחלה עד הסוף ובחלק של "יתרונות נוספים", תמצא את אופצית השליחה.

בהצלחה חגי לוי טכנאי מחשבים באזור המרכז.

טיפים, מדריכים וחדשות בעולם המחשבים 9comp.com

חגי לוי טכנאי מחשבים (מקינטוש + פיסי).

נייד: 0507192019

דוא"ל: online@9comp.com

לעוד מאמרים, מדריכים וחדשות במחשבים אתם מוזמנים לגלוש לאתר מחשבים 9COMP

תודה לכל המשיבים.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
תמיכה - מחשבים ואינטרנט
בחר