עדי אילת שכתב כאן.....

ועזר, נפטר לפני כשבועיים. לכל מי שתהה לאן הוא נעלם. בחודשים האחרונים כבר לא נכנס למחשב. רעיה

תנצבה

ממה נפטר? אבדה גדולה לפורום!

שם: ברק
התמחות: טכנאי מחשבים נייחים, ניידים, סלולאר וטאבלטים
ניסיון: מעל ל- 13 שנים
דואר אלקטרוני: barak.mihshuv@walla.com
לינק לערוץ היוטיוב שלי: https://www.youtube.com/user/barakmihshuv/playlists

מנהל הפורום
1000+

צר לי לשמוע על כך......

עדי היה תומך נילהב שעזר וסייע רבות לכל דורש במספר לא מבוטל של פורומים. עדי היה מורי ורבי בתחילת דרכי ויחד עזרנו רבות לבאי פורום זה. על אף חילוקי הדעות שהיו ביננו תמיד כיבדנו האחד את השני והתכתבנו במיילים האישיים. באמת תהיתי היכן עדי בתקופה האחרונה ואפילו חיפשתיו בפורומים אחרים. אני ממאן להאמין שאיש טוב זה כבר לא איתנו. יהי זיכרו ברוך !!!! אבי

תנצבה

ממה נפטר? אבדה גדולה לפורום!

תשובות חלקיות....

הוא חלה לפני כ-8 חודשים, עבר אירוע מוחי. ממנו לא התאושש, אם כי היתה תקופה קצרה שעוד התכתבנו ב-MSN. בחודשים האחרונים חלה החמרה במצבו. דברתי היום עם אשתו. רעיה

תנחומים

תודה רבה רעיה אבידה גדולה היה בנאדם טוב סייע ועזר בכל מה שקשור במחשבים, ואם הזיכרון שלי אינו מטעה אותי גם הוציאו לו מהנהלת וואלה מכתב הוקרה על השתתפות פעילה בפורום. אם יהיה לך קשר עם אשתו מסרי לה את תנחומיי האישיים בכאב לב גדול. משתמשים רבים חווים לו את תודתם על התרומה הגדולה שהוא תרם בפורום. בצער רב, ברק ברקאי.

שם: ברק
התמחות: טכנאי מחשבים נייחים, ניידים, סלולאר וטאבלטים
ניסיון: מעל ל- 13 שנים
דואר אלקטרוני: barak.mihshuv@walla.com
לינק לערוץ היוטיוב שלי: https://www.youtube.com/user/barakmihshuv/playlists

מנהל הפורום
1000+

צודק.....

הוא שלח לי בזמנו את מכתב ההוקרה שקבל מהנהלת וואלה. אמסור בפעם הבאה את תנחומיך. רעיה

ברוך דיין האמת. תנצבה. מצער מאד.

עדי אילת שכתב כאן.....

ועזר, נפטר לפני כשבועיים. לכל מי שתהה לאן הוא נעלם. בחודשים האחרונים כבר לא נכנס למחשב. רעיה

אכן, אדם אציל, תמיד עזר ללא לאות! ברוך דיין האמת, יהיא זכרו ברוך אמן.

נחמץ הלב לשמוע, ועוד יותר נחמץ על אדם יקר, שתמיד עזר לכולם ללא הבדל דת גזע ומין ולכן גם אצילותו. כולנו כואבים ודואבים א ת מותו. יהיא זכרו ברוך.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
תמיכה - מחשבים ואינטרנט
בחר
בחר