שאלה בנושא Rebtel.

מותכנת אצלי תוכנת "רבטל" שהיא תוכנת טלפוניה מהמחשב,לטלפונים ניחיים וניידים. מישהו מכיר תוכנה חינמית שניתן להקליט שיחות {יוצאות/נכנסות} ע"י תוכנה זו? ניסיתי את FREECORDER אך הפליבק המוקלט נשמר בשתי קבצים נפרדים האחד למלל היוצא מהמחשב כלומר הדיבור שלי לאדם בצד השני וקבץ נפרד למלל של האדם מנגד,כך שאת השיחה ניתן לשמוע ע"י פתיחת כל קובץ בנפרד. אני מעוניין בשמירת השיחה כקובץ אחד והשמעתו מקובץ אחד.

כבר שאלת שאלה זו לפני שבוע וחצי וקיבלת תשובה....

אך לצערי בחרת להתעלם. קרא כאן את הקישור הקודם בהצלחה חזור לדווח אבי

מצטער אבי אך לא קיבלתי כל התראה למייל.

ביצעתי את כל ההליך המתואר ואכן הקלטתי את עצמי בשיחת ה"רבטל" לזמן מוגבל של 60 שניות. הצד השני לא הוקלט מסיבה שאינני יודע,אשמח אם תוכל לעזור בהרחבת זמן ההקלטה,ובהקלטת שני הצדדים המשוחחים בקובץ אחד,אמשך יום נעים.

תראה רון...

לא ברור מדוע אינך מצליח להקליט יותר מ 60 שניות. יכול להיות שזו מגבלה לתוכנה בתקופת ההתנסות. אינני יודע אם רכשת את התוכנה או שרק התקנת לתקופת התנסות. בקישור אליו הפנתי אותך יש הסבר מפורט מה ואיך צריך להגדיר. אם רכשת את התוכנה ויש לך רשיון תוכל לפנות לשירות הלקוחות שבאתר ושם לנסות לקבל הסבר. על כל פנים אני לא מכיר את התוכנה. עם זאת, אולי תוכל להשתמש עם תוכנה צד שלישית כדי לנסות ולהקליט. נסה את התוכנה החינמית Freecorder וחזור לדווח רשמים ממנה. בהצלחה אבי

שלום אבי,תוכנת ה-SOUND RECORDER

הותקנה יחד עם התקנת מערכת ההפעלה. חלונות XP . לא רכשתי אותה בניפרד והיא מוגבלת להקלטה חד צדדית של המיקרופון המותקן במחשב ואינה מקליטה את הצד השני בשיחה. ההקלטה אכן מוגבלת ל60 שניות,כנראה ע"י הגדרות המערכת. ניסיתי לבדוק בהגדרות אך לא הצלחתי לשנות אותן. תוכנת ה-FREECORDER היא תוכנה שמקליטה שיחות "רבטל" או כל שמע המופעל ע"י המערכת והיא שומרת אותן במספר קבצים,כלומר:את הדברים היוצאים למיקרופון בקובץ MP3 ואת השמע בקובץ ניפרד כך שאת השיחה לא ניתן לשמוע באופן רציף אלה ע"י מספר קבצים.וזו אכן בעיה כדי להבין את תוכן השיחה המוקלטת.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
תמיכה - מחשבים ואינטרנט
בחר
בחר