תיקון טעות בקבצי שמע vlc

שלום, נכנסתי לתיקיה של שירים mp3 ולחצתי על מקש כלים ואחכ אפשרויות תיקיה ונכנסתי לסוגי קבצים והתחלתי לשנות כדי להעתיק את קבצי השמע לדיסק אוןקי כדי שאוכל לשמוע בדיוידי. ועכשיו אני לא יכול להחזיר למצב הקודם ובמחשב אני שומע את אותם השירים ששמעתי מצויין בצורה דפוקה. מה אני יכול לעשות כדי להחזיר את המצב לקדמותו המון תודה יוסי

יוסי

עשית סלט מהשאלה שלך. לא ברור בדיוק מה עשית ומה שינית ? נשמח להסבר מפורט! ציין את מערכת ההפעלה שלך וציין האם אתה מעוניין שקבצי mp3 יתנגנו בנגן vlc או להחזיר את ברירת המחדל לנגן המדיה פלייר. חזור לדווח אבי

הסבר נוסף

אבי תודה נכנסתי לתיקיה של השירים שלי ואז לחצתי על כלים ואחכ אפשרויות תיקיה נכנסתילסוגי קבצים והתחלתי לשנות שם ואחכ ניסיתי לחזור אבל זה לא הצליח ומאז השירים מתנגנים בצורה לא טובה כפי שהיה קודם לכן. השירים של כולם הם בסמל של vlc . המערכת שלי היא xp home edetion אני עובד עם אקספלורר 8 . אשמח אם תסביר לי איך אני יכול לשחזר שהכל במחשב יחזור למצב הקודם. עלי לציין שכל השירים מכל התיקיות ו/או דיסקים חיצונים לא נשמעים כפי שנשמעו במחשב הזה בלבד אם אני שם את אותם שירים במחשב אחר זה מתנגן מצויין כמו בעבר. המון תודה יוסי

יוסי...

כנס ללוח בקרה--הוספה והסרת תוכניות--אתר את נגן vlc והסר אותו מהמחשב--אתחל את המחשב והתקן שוב את הנגן מכאן. בחר את האופציה הראשונה installer package הורד את קובץ ההתקנה למחשב ובצע התקנה. בהצלחה חזור לדווח אבי

היי אבי

הסרתי את vlc and media player והתקנתי מחדש רק את המדיה פלייר 11 ועדיין לא שומעים טוב כלומר לא השתנה כלום. דרך אגב כשאני נכנס ליוטיוב שומעים כמו בעבר אבל כנראה שזה בגלל שאין קשר לנגן המותקן במחשב. יש לך עוד רעיון בתודה יוסי

היי אבי

בניגוד למה שאמרתי מקודם בדקתי וגם ביוטיוב לא שומעים טוב בדיוק אותה תופעה כמו בתיקיה . כנראה שהגדתי קובץ מאד לא נכון בסוגי הקבצים בכלים של תיקיה - באפשרויות תיקיה. בתודה יוסי

היי אבי

הסרתי את vlc and media player והתקנתי מחדש רק את המדיה פלייר 11 ועדיין לא שומעים טוב כלומר לא השתנה כלום. דרך אגב כשאני נכנס ליוטיוב שומעים כמו בעבר אבל כנראה שזה בגלל שאין קשר לנגן המותקן במחשב. יש לך עוד רעיון בתודה יוסי

יוסי....

האם עידכנת חבילת מקודדים לאחרונה ? אם כן ייתכן ויש התנגשות עם חבילה קודמת. בכל מקרה נסה את שלהלן: בצע הסרה של כל חבילות המקודדים. בלוח בקרה כנס להוספה והסרת תוכניות. חפש אם יש תוכניות עם המונח codec ובצע הסרה. לאחר מכן הסר את הדרייבר של הסאונד במנהל ההתקנים והתקן שוב את הדרייבר אם כמובן יש ברשותך את הדיסק של לוח האם. אם אין לך דיסק דרייברים עדכן אותי מה הוא הדגם הספציפי של לוח האם ונחפש עבורך דרייבר מתאים. תוכל להשתמש עם תוכנת הדיאגנוסטיקה siw. בהצלחה חזור לדווח אבי

היי אבי

יש לי 4 תוכניות של windows media incoder וזה כנראה בגלל ההתקנה של 'ןמגם'ד צקגןש אתמול אז אני בין שאין קשר ל codec אבל בכל מקרה אני אסיר את המדיה פלייר ואת הדריבר של נוידיה ואחרי שאתקין את הנוידיה מחדש אתקין מדיה פלייר חדש. אדווח בסיום המון תודה יוסי

היי אבי

תיקון ראיתי שיצא קצת משובש אני אסיר את ה media plair ואחכ את הדריבר של נוידיה ואחרי שאתקין את הנוידיה וכו...

היי אבי

ביצעתי כל השלבים ועדיין זה לא עוזר נראה לי שאצטרך לפרמט את המחשב מחדש אלא אם כן יש לך איזה רעיון לשחזור יעיל תודה יוסי

היי אבי

יש לי 4 תוכניות של windows media incoder וזה כנראה בגלל ההתקנה של 'ןמגם'ד צקגןש אתמול אז אני בין שאין קשר ל codec אבל בכל מקרה אני אסיר את המדיה פלייר ואת הדריבר של נוידיה ואחרי שאתקין את הנוידיה מחדש אתקין מדיה פלייר חדש. אדווח בסיום המון תודה יוסי

יוסי...

אתה משרבט מילים ללא קשר למה שהתבקשת... ביקשתי שתסיר את הדרייבר של הסאונד ולא את הדרייבר של כרטיס המסך. כנס שוב להוספה והסרת תוכניות והסר את התקן הקול. חפש את המונח Realtek ובצע הסרה. לאחר מכן רשום כאן את דגם לוח האם בעזרת התוכנה siw שקיבלת קישור להורדתה ונחפש עבורך דרייבר מתאים. במידה ויש לך כרטיס קול עצמאי ולא מובנה בלוח האם ספק את הדגם של הכרטיס. אם לאחר נסיון זה ולאחר שנעדכן את הדרייבר העדכני של הסאונד עדיין הבעיה לא תיפתר ננסה לשחזר את המערכת לתאריך מוקדם מהמועד בו החלה הבעיה. חזור לדווח והפעם לשם שינוי תהיה ממוקד. אבי

אבי שלום

אין לי שום תוכנית בתפריט הסרת תוכניות עם המילה realtek מלבד כרטיסי הרשת שאותם אין סיבה שאוריד אז אשמח אם תגדיר לי בדיוק איך להוריד את הדריברים של הסאונד יוסי

יוסי שלום

הסברתי בבירור ובפשטות. ספק מידע אודות לוח האם {יצרן ודגם} ונימצא עבורך דרייבר מתאים. תשתמש עם התוכנה siw שקישור להורדתה קיבלת למעלה באחד מהתגובות שלי. בהצלחה חזור לדווח אבי

היי אבי

מצרפ את הנתונים מהתוכנה. אבל רק מזכיר לך שעדיין לא הצלחתי להוריד את כרטיס הקול כפי שביקשת. ויש לי דרך אגב את הסידי של ה motherboard ויש בו טעינה לכרטיס קול. איך אפשר להוריד את כרטיס הקול ? מצרף גם את הנתונים על הקול בתודה יוסי
ound.pdf
פרטי נתוני הקול
(24.64 KiB) עדיין לא הורד
otherboard.pdf
פרטי כרטיס אם
(21.84 KiB) עדיין לא הורד

יוסי

כנס לכאן בחר את מערכת ההפעלה xp והורד את הדרייבר העדכני של AUDIO גירסה V6.0.1.7600 למחשב. לאחר ההורדה בצע התקנה ואתחל את המחשב. למקרה שהקישור הישיר {צבוע באדום} לא יוביל אותך לאתר ההורדה העתק את הקישור שלהלן : http://www.asus.com/Motherboards/Intel_Socket_775/P5KPLAM/#download בהצלחה חזור לדווח אבי
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
תמיכה - מחשבים ואינטרנט
בחר
בחר