בעיות בתוכנת הצייר

יש אצלי ווינדוס אקס-פי.וורד 2007. בפתיחה ב"התכל" של תוכנת הצייר, נתן לי מסך קטן ביותר, כאשר ניסיתי להגדיל ע"י תצוגה והתאמה אישית ל-800% , שינה את כלהפונקציות של הציור , ובמקום "לצייר" קו רגיל ישר , צייר קו בצורת קוביות.איך לקבל מסך צייר "בגודל רגיל, וללא קוביות , אלא הפונקציות של הציוקר ה"יליות".? אודה לתשו בה.

[הסיומת bmp נחסמה ואינה ניתנת יותר לתצוגה.]

ציור לא תקין.

רצועת מסך במקום מסך מלא בתוכנת "צייר"

בתיקוה הפעם -הציור הלא תקין(גודל מסך ב-"צייר")

ציור לא תקין.

תשובה

יורם שלום רב, הצייר אכן כן כולל קוביות וזה חלק מובנה בצייר שאין מה לעשות וזה בגלל שכאשר מציירים אז זה הולך לפי מדידות כאלו לכן תוכל להשתמש בתוכנה אחרת לציור כמו פוטושופ וכדומה או תוכנות אחרות תכתוב בגוגל "תוכנה חינמית לציור" זה יביא אותך לתוצאות רבות תבחר תוכנה טובה יש הרבה תוכנות טובות שהכי מומלצת היא פוטושופ ואם אתה רוצה ליצור גם תנועה לציור אפשר פלאש שכמובן צריך ללמוד על זה. בברכה, ברק.

שם: ברק
התמחות: טכנאי מחשבים נייחים, ניידים, סלולאר וטאבלטים
ניסיון: מעל ל- 13 שנים
דואר אלקטרוני: barak.mihshuv@walla.com
לינק לערוץ היוטיוב שלי: https://www.youtube.com/user/barakmihshuv/playlists

מנהל הפורום
1000+

בעיות בתוכנת הצייר

יש אצלי ווינדוס אקס-פי.וורד 2007. בפתיחה ב"התכל" של תוכנת הצייר, נתן לי מסך קטן ביותר, כאשר ניסיתי להגדיל ע"י תצוגה והתאמה אישית ל-800% , שינה את כלהפונקציות של הציור , ובמקום "לצייר" קו רגיל ישר , צייר קו בצורת קוביות.איך לקבל מסך צייר "בגודל רגיל, וללא קוביות , אלא הפונקציות של הציוקר ה"יליות".? אודה לתשו בה.

רזולוציית המסגרת בצייר היא מאוד קטנה באופן טבעי

עליך לשנות את רזולוציית המסגרת. לא (!!!!) רזולוציית המסך שלך. כנס לצייר, לקובץ> מאפייני תמונה. שם תשנה את גודל התמונה לגודל הרצוי. אני לא יודע מהי הרזולוצייה הנוכחית במסך שלך אבל תשנה את גודל התמונה ל 1280X1024 זה הגודל הסטנדרטי. אפשר גם יותר.
מנהל הפורום
1000+
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
תמיכה - מחשבים ואינטרנט
בחר
בחר