המערכת לא יוצרת נקודות שחזור באופן אוטומטי,גם בידני.

שלום לכולם. המערכת לא קובעת לי נקודות שחזור באופן אוטומטי,ושכשאני רוצה לקבוע בצורה ידנית מופיעה לי שגיאה מספר - 0x80042308 . win 7 home premium 64 bit hebrew ie 8 אם אפשר תשובות בעברית,תודה. אבקש את עזרתכם. בברכה,ותודה. --------------------------------------------------------------------------------

תשובה

אני מציע שקודם תעשה בדיקה לכונן כפתור ימני עם העכבר על אות הכונן מאפיינים>כלים>תחת בדיקת שגיאות>בדוק עכשיו הבדיקה עשויה לערוך זמן מה במידה וזה לא עוזר עדין...אשמח לסייע שוב מקווה שעזרתי...

עקרונית W7 יוצרת נקודת שיחזור אוטומטית

לפני כל עידכון אוטומטי ( דרך Windows Update ) אלאבכלזאת הדבר מותנה בשטח המוקצב עבור נקודות שיחזור ואם יש למטרה זו די מקום פנוי בכונן. לבדיקת המצב : קליק ימין על "המחשב" קליק על "הגדרות מערכת מתקדמות"( למעלה בצד ) חלון "הגדרת המערכת" (למעלה ) קליק על לחצן "קביעת תצורה" להזיז את הגררה 'שימוש נוכחי" יותאאל צד "שימוש מירבי" ולבדוק למעלה מה מוגדר ברפתורים אםנעשה שינוי כלשהו מהמצב הקודם- קליק על"אושור בחלון הזה0שוב קליק על "אישור" בחלון הקודם.

תשובה

אני מציע שקודם תעשה בדיקה לכונן כפתור ימני עם העכבר על אות הכונן מאפיינים>כלים>תחת בדיקת שגיאות>בדוק עכשיו הבדיקה עשויה לערוך זמן מה במידה וזה לא עוזר עדין...אשמח לסייע שוב מקווה שעזרתי...

תגובה.

שלום לך. עשיתי את הבדיקה שהצעת לי וזה לא שינה לי כלום. בברכה,ותודה.

תשובה

תנסה להעלות את המחשב במצב בטוח. עם הדלקת המחשב תלחץ כמה פעמים על f8 ובמסך שיופיע תבחר safe mode. כשזה יעלה תנסה לבצע משם נקודת שחזור. אם זה יעבוד אז יש איזושהי תוכנה שמונעת ממך לבצע נקודת שחזור

תגובה.

שלום לך. העלתי את המחשב במצב בטוח ,ולא הצלחתי לקבוע נקודת שחזור,שזה אומר שזה לא מאיזה תוכנה שמותקנת במחשב,לפי מה שהצעת לי,יש לך איזה הצעה לפתרון הבעיה? בברכה,ותודה.

תשובה

האם בנוסף למספר השגיאה אתה מקבל שגיאה מילולית? מחיפוש בגוגל למספר השגיאה שלך כל ההצעות מדברות על או להעלות את המחשב במצב בטוח או להתחיל ולבטל הפעלת תוכניות ושירותים דרך msconfig לרבות אנטיוירוס
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
תמיכה - מחשבים ואינטרנט
בחר
בחר