בעיית צפיה ביוטיוב

כאשר אני מגדיל סרטון ביוטיוב וניסיתי כבר כמה-אני רואה מסגרת שחורה עם פס למטה.יש לציין כי אם אני לוחץ על המקש ctrl+ אני רואה את הסרטון מוגדל,באתרים אחרים אין בעיה ללחוץ על הגדלה אוטומטית,כנ"ל לגבי סרטים שמורים במחשב. יש לי מערכת הפעלה חלונות 7+אני משתמש בדפדן הנפוץ אינטרנט אקספלורר. בדקתי כבר עם אנטי וירוס+אנטי רוגלה אך לא מצאתי כלום. נא עזרתכם!!1

אתה יכול לשלוח תמונת מסך

של הבעיה? יהיה יותר קל להבין מהי הבעיה בברכה,

תשובה

אם זה קורה באתר ספציפי ועוד בyoutube זה ממש לא שייך לוירוסים או רוגלות כבר כתבת הודעה בנושא זה ועניתי לך אני ממליץ לך לבדוק באפשרויות באתר youtube מקווה שהפעם תעשה כהמלצתי...

אתה יכול לשלוח תמונת מסך

של הבעיה? יהיה יותר קל להבין מהי הבעיה בברכה,

משוב בנושא פתרון בעיית צפיה ביויטיוב

אין לי ביוטיוב חשבון משתמש כך שלא הבתי איך אני משנה את הגדרות הצפיה. אשמח אם תוכלו לתת לי הסבר מפורט ככל הניתן ומצטער על הטירחה אני פשוט לא מבין את הנושא. בתודה על העזרה

תשובה

מומלץ מאד ליצור אחד כזה בתמורה תקבל עידכונים על סרטים חדשים והמלצות מותאמות אישית אי אפשר לשנות הגדרות אם אין לך חשבון אתה יוצר חשבון לוחץ עליו בצד שמאל למעלה בוחר בתפריט חשבון> הגדרת הפעלה ומשם בוחר בריבוע הראשון העליון שאני מגדיל כל סרט בHD הוא לא על כל המסך ויש מסגרת שחורה מסביב כך שזה לא רק אצלך לא לשכוח שהסרטים הם 4:3 וכדי למלא את המסך ישנה מסגרת שחורה מסביב אתה מוזמן לקרוא על זה באתר youtube בכתובת: http://www.google.com/support/youtube/bin/answ er.py?hl=en&answer=132460 תקרא איפה בחלק התחתון החל מ aspect ratio מוכן לתרגם במידה וזה חיוני מקווה שעזרתי...
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
תמיכה - מחשבים ואינטרנט
בחר
בחר