בקשת עזרה שלא זכתה לכל תגובה

להלן הודעתי שנרשמה ב- 13 לחודש : אקדים ואומר שנדרשת קצת סבלנות להבין את הבעייה - אעשה זאת בקיצור : במשרד אנחנו משתמשים בוורד 1998. אצלי בנייד שאינו מחובר ברשת למשרד קיים וורד 2003. אני עובר על מסמכים (בעברית) שהופקו במשרד (שנשלחו אליי במייל)ומבצע בהם שינויים עם האופציה של צפייה ומעקב אחר השינויים (על מנת שמפיק הדוח יוכל לראות אותם). את השינויים ניתן לראות בצבעים שונים ובסימונים שונים כפי שמגדירים זאת מראש. לאחר קבלת המסמך חזרה במשרד ולאחר שמסמנים בהתאם את קבלת כל השינויים, שומרים במשרד עותק סופי של המסמך, נקי ולאחר שהשינויים הוטמעו בו. עם זאת, במידה ונשלח מסמך זה במייל לגורם חיצוני אחר, הוא רואה את המסמך עם כל השינויים שנעשו בו, כמוצר גולמי ולא כמוצר סופי. כמובן שאין זאת הכוונה והמקבל את המסמך צריך לראות את המסמך הסופי, ותו לא. איך פותרים את הבעייה ? אני עדיין ממתין לתגובה או עזרה כלשהי תודה מראש גיורא

תשובה

כדי שכולם יוכלו לראות את המסמך עדיך לשלוח אותו בצורת תמונה .במידה ורוצים שאחרים כן יוכלו לערוך את מסמך הWORD עדיף לאחר עריכה לשמור אותו לפי גירסה ישנה יותר ולא לפי ברירת מחדל של התוכנה .

גבריאל מרקוביץ , טלפון 0503322843 , ראשון לציון

גיורא, שמע :

ב-Word2007 קיימת אופציה פנימית לשמירה בפורמט PDF אשר הומצא בדיוק למטרה זו = להציג מסמך לכולם, לא משנה בסוג המחשב או מה מערכת ההפעלה או מה גירסת ה-Office בצורה זהה למקור ( אך גם ללא אפשרות שינוי על ידי אחרים ). זו מין תמונה ולא קובץ טקסט כמו המקורי. למי שאין ORD2007אך בכל זאת רוצה לייצור PDF יכול להתקין לעצמו תוכנה בשם PRIMOPDF (חינמית וקלה מאוד),המתקינה עצמה גאילו מדפסת נוספת במאגר המדפסות ואז כאילו מדפיסים ( דרך פונקציית "הדפסה" אך בוחרים בה כמדפסת תורנית ) והיא יוצרת קובץ PDF אפילו קטן מה-PDF הנוצר על ידי ה-PDF של Word ובנפח כמעט זהה למקורי, כולל כל התמונות והטקסט אשר בפנים. נראה לי זו ההצעה הטובה ביותר במצב שלך
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
תמיכה - מחשבים ואינטרנט
בחר
בחר