שאלה בנוגע לספייוואר

יש לי תוכנות אנטי ספיוואר : Malwarebytes' Anti-Malware SUPERAntiSpyware Free Edition רציתי לדעת האם הן נחשבות לטובות מאוד או רק טובות? וגם איזה תוכנות מסוג הנ"ל הכי טובות שמוצאות את כל הספייוואר?

תשובה

את Malwarebytes' Anti-Malware אני לא מכיר, וזה גם אומר משהו על התוכנה SUPERAntiSpyware Free Edition נחשבת לסבירה, זאת תוכנה שממליצים עליה בהרבה מקומות אבל אני קראתי לא מזמן מבחנים שעשו לתוכנה והיא יצאה רק סבירה ובכל מקרה אם אני לא טועה בגרסה החינמית שלה היא לא מגינה על המחשב בזמן אמת. תוכנת האנטי ספייוור הטובה ביותר היא כניראה spyware doctor אבל יש לה חיסרון, היא מאוד מכבידה על המחשב. במקום השני נמצאת התוכנה : Spy Sweeper זאת גם תוכנה טובה אבל חוששני שגם זאת מכבידה על המחשב אבל כניראה פחות מהראשונה. מניסיון spyware doctor ממש מעולה והיא מוצאת הרבה בעיות ועלי ידי כך פותרת בעיות במחשב. המלצה שלי, אם יש לך מחשב חדיש וחזק אז תתקין את spyware doctor בלי שום תוכנת אנטי ספייוור אחרת שהיא גם מגינה על המחשב בזמן אמת, אתה יכול שיהיו לך עוד תוכנות אנטי ספייוור אבל שהם לא יעלו עם המחשב ושאתה רק תסרוק איתם את המחשב מדי פעם כדי לקבל חוות דעת נוספת ועזרה נוספת. אם המחשב שלך לא חזק משהו, אז תתקין את הגרסה המלאה של SUPERAntiSpyware שנקראת : SUPERAntiSpyware Professional זה צריך להספיק לך. לילה טוב
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
תמיכה - מחשבים ואינטרנט
בחר
בחר