מהירות הורדה

לי יש בעיה כזאת. יש לי אימיול 0.49b וגם bitcomet . מהירות האינטרנט שלי היא 4 מגה ביט. העניין ששני התוכנות לא מגיעות להורדה גבוהה כצפוי מ- 4 מגה ביט. יש לי ראטור שפתחתי בו את הפורטים בשני התוכנות.וגם הפיירוול של חלונות האקס פי שלי פתחתי. יש לי אנטי וירוס אנטיוירא שאני מקווה שהוא טוב. אני לא חושב שהאנטיוירוס שלי מאיט את התוכנה. סרקתי גם לספייוואר ואין אז למה זה ככ? מה גם אני מדבר על קבצים חדשים עם הרבה פופולריות וכמובן מקורות.אני לא סתם מתלונן כי לפני כחודשיים המהירות היתה דווקא בסדר אבל עכשיו פתאום התוכנה הורידה הילוך או משהו אחר. בבקשה מה לא בסדר?

זאת יכולה להיות מקריות

למשל, אם תוריד סרט עם תרגום מובנה אתה תראה שהוא יוריד לך על מהירות ממש גבוהה ( לא תמיד ) ואם תוריד סרט רגיל אז הוא ירד לך אחרי כמה ימים או שבוע ובמהירות איטית. כמו כן יתכן שאתה מפעיל את שניי התוכנות יחד מה שגורם להאטה בשניי התוכנות. אפרשות שלישית היא אפשרות ידועה שחברות אינטרנט מסוימות מגבילות את תעבורת הרשת בתוכנות שיתוף קבצים ויתכן שאתה מנויי לחברה שאכן החליטה פתאום להגביל. אתה יכול להתקשר לחברה שלך ולהתלונן על כך, לא נראה לי שהם יאמרו לך שהם מגבילים אבל תתלונן, גם יש מצב שיש בעיה אחרת שמונעת ממך להוריד במהירות. אפשרות רביעית היא שאתה כעת מעלה קבצים במהירות יותר גבוהה מבעבר ולכן אתה מרגיש האטה בהורדה, וזה גם פוגע דרך אגב במהירות הגלישה באינטרנט. לילה טוב

קודם כל תודה על התשובה המעמיקה . שנית ...

האפשרות האחרונה היא מעניינת אותי במיוחד כי יכול להיות שבזה אני יכול לשנות משהו. אז איך אני יודע שהעלאת קבצים שלי היא יותר מידיי?

בבקשה, בקשר להעלה שלך -

באימיול כנס ל : העדפות >>> חיבור >>> ושים לב מה מסומן שבמלבן שמעליו רשום : העלאה צריך להיות שם מסומן 10 לא יותר וגם לא פחות ( אם תסמן פחות אז גם אתה תוריד פחות ) אתה יודע מה, עכשיו שאני חושב על זה, יכול להיות שמסומן לך בהעלאה פחות מ 10 ומי שמשתף פחות מ 10 אז גם ההורדות שלו מוגבלות והם יכולות להיות ממש קטנות. עיצה שלי, תשים ליד המישבצת של ההורדה את המספר 600 ושים ליד המלבן של העלאות את המספר 10 ותלחץ על החל ואחר כך על אישור ואל תיגע בזה יותר, ככה זה מעולה.

שוב תודה ולנושא אחר....

רציתי לדעת מה דעתך על התוכנות הבאות. מי הכי טובה בינהן? spy bot,spyware doctor. בכלל איזה אנטיפסייוואר הכי כדאית היום? ואחרון החביב זה שיש לי אנטי וירוס אנטיוירא- איך התוכנה הזאת ? האם היא טובה ? והאם אתה מכיר אתר מחשבים טוב שיכול להמליץ לי או להשוואת בין תוכנות הנ"ל תודה מראש !
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
תמיכה - מחשבים ואינטרנט
בחר
בחר