עזרה עם סוס טרויאני טרדן

במחשב של חבר קופצת בועה צהובה כל כמה דקות שאומרת: your computer is infected לחיצה על הבועה הצהובה מציעה להוריד את התוכנה registry cleaner 3.2 שמוצאת שני סוסים טרויאנים ברגיסטרי (ראה צילום מסך בקובץ המצורף),אבל היא רוצה לבדוק אם מערכת ההפעלה חוקית (שהיא: ווינדוס XP בעברית). וזה אני חושב שלא. ניסיתי לחפש את הסוסון בגוגל כדי למצא כלי הסרה ולא מצאתי. ניסיתי עם תוכנות אחרות כמו ספיבוט, אדאוור, spyware doctorולא עזר. ניסיתי להתקין את Windows Live Care-one אבל הוא הודיע לי שאין תמיכה בשפה שלי. איך נפטרים מהמטרד? דורון
doc1.doc
(70.5 KiB) עדיין לא הורד

שינסה להסיר את התוכנה מהוספה/הסרה

האם כשניסיתה לסרוק לו את המחשב עם התוכנות שצינת, עדכנתה אותם באינטרנט לפני הסריקה ? האם אלה היו סריקות מלאות ?

התוכנות היו מעודכנות והסריקה מלאה. מצד שני לא הבנתי איזה תוכנה להסיר ?

בהוספה/הסרה לבדוק אם יש שם תוכנה לא מוכרת ושלא הותקנה במודע

ואז להסיר אותה אותה. אבל לא להסיר סתם, אם אתה לא בטוח אז על תסיר, הכי הרבה תרשום לי את השם של התוכנה שאתה רוצה להסיר ואני יגיד לך אם אתה יכול להסיר אותה.

ראשית, לא מתקינים תוכנה שצצה משום מקום..

..ומזהה וירוס. אני מקווה שלא לחצת על כפתור "התקנה". תתקין תוכנת HijackThis מהקישורים למעלה ותיא לנו את הלוג לבדיקה. אבל בשום פנים לא לבצע התקנה לתוכנה שזיהתה את הוירוס כי היא למעשה הכנסת וירוס למחשב שלך

אני רואה שלא הבהרתי עצמי נכון. ובכן:

לא הותקנה על המחשב הזה שום תוכנה חדשה בזמן האחרון. התוכנה שאני התקנתי היא תוכנת עזר של מיקרוסופט - registry cleaner שמגיעים אליה אחרי שלוחצים על הבלון הצהוב של מרכז האתרעות של מקרוסופט (המגן האדום עם האיקס שבסרגל המשימות בצד שמאל). חבר שלי נשבע שהוא לא התקין שום תוכנה בזמן האחרון כך שנראה לי שאין מה לנסות להוריד. האם לאור זה - יש הצעות משמחות (-: וחוץ מזה, תודה על הנסיונות של כולם לסייע. דורון
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
תמיכה - מחשבים ואינטרנט
בחר
בחר