אני כל הזמן באילת - אתה רק תסתלק מהפורום !!!

אתה לא עוזר כלום, רק מזיק ומפריע !!!

העיפו אותך מפורום באורט אתה ממשיך פה?

הוצאת את הדיסק אחרי הריסטרט כמו שרשמתי|?

זה אני כתבתי, לא אתה

"עם גמר ההתקנה יש להוציא את הדיסק מהכונן " אתה כתבת רק שטויות.

יאיר - אני לא מתעצבן עליך - אלא htech כותב בפורום רק כדי להפריע

אין לו שום כוונות לעזור. הוא מגיב להודעות שלי כדי לכתוב בדיוק ההפך מה שאני כתבתי. חולה אובססיה של כלב שוטה.

דבר כזה כן קורה.

כנראה בביוס אצלך מכוון ל CD שיהיה בוט ראשון וכל השאר DISABLE תבדוק. אבל נכון אם אתה לא בטוח אז אחרי הבוט תוציא את הדיסק וזה אמור להמשיך את ה SETUP. עדי באמת אתה צריך להרגע קצת. יש מים קרים? תשתה קצת. זה שאתה לא שמעתה על תופעה כזו זה לא אומר שזה לא קיים!!!!

זה אני כתבתי, לא אתה

"עם גמר ההתקנה יש להוציא את הדיסק מהכונן " אתה כתבת רק שטויות.

כן הוצאתי - אבל אז הוא נעלב ומבקש

מערכת הפעלה או בוט משהו... אני לא זוכר את הודעת השגיאה כי אני כעת לא בבית אלא אצל חברה שלי. אוכל לרשום את ההודעה המדוייקת שהוא רושם כשאחזור מחר הביתה. אולם בכל מקרה, הוצאתי את הדיסק אחרי ההתקנה והוא לא הסכים להמשיך. יאיר

העיפו אותך מפורום באורט אתה ממשיך פה?

אם אני כבר לא בפורום "אורט" לך תכתוב שם השטח פנוי

כן הוצאתי - אבל אז הוא נעלב ומבקש

מערכת הפעלה או בוט משהו... אני לא זוכר את הודעת השגיאה כי אני כעת לא בבית אלא אצל חברה שלי. אוכל לרשום את ההודעה המדוייקת שהוא רושם כשאחזור מחר הביתה. אולם בכל מקרה, הוצאתי את הדיסק אחרי ההתקנה והוא לא הסכים להמשיך. יאיר

אני מקווה גם החזרת את הגדרות ה-BIOS כמו שהיו קודם

אחרת המחשב שוב יחפש דיסק בכונן ה-CD אפילו כבר אין.

לא- לא עשיתי את זה כי חשבתי שהוא אמור לחפש

דיסק בכונן ואם לא מוצא אותו הוא ילך לחפש בכונן C . זה מה שאמור לקראת. לא? חוץ מזה - בכלל לא ברור לי למה צריך להוציא אותו הרי הוא באמצע ההתקנה. בכל מקרה אנסה את מה שאת אומרת מחר. היום כמובן אני לא בבית כי הייתי צריך מחשב עובד... מחר אנסה ואספר את תוצאות הניסוי. תודה על העזרה יאיר

דבר כזה כן קורה.

כנראה בביוס אצלך מכוון ל CD שיהיה בוט ראשון וכל השאר DISABLE תבדוק. אבל נכון אם אתה לא בטוח אז אחרי הבוט תוציא את הדיסק וזה אמור להמשיך את ה SETUP. עדי באמת אתה צריך להרגע קצת. יש מים קרים? תשתה קצת. זה שאתה לא שמעתה על תופעה כזו זה לא אומר שזה לא קיים!!!!

שתיתי - תביא עוד! אני מריח את הסרחון של htech ומקבל אלרגיה

לא- לא עשיתי את זה כי חשבתי שהוא אמור לחפש

דיסק בכונן ואם לא מוצא אותו הוא ילך לחפש בכונן C . זה מה שאמור לקראת. לא? חוץ מזה - בכלל לא ברור לי למה צריך להוציא אותו הרי הוא באמצע ההתקנה. בכל מקרה אנסה את מה שאת אומרת מחר. היום כמובן אני לא בבית כי הייתי צריך מחשב עובד... מחר אנסה ואספר את תוצאות הניסוי. תודה על העזרה יאיר

הכוונה לאחר גמר ההתקנה ולא באמצע ההתקנה

אם המחשב ביקש להפעיל מחדש, כנראה ההתקנה סיימה. ואז אם הוא שוב יאתחל מה-CD בוודאי ייכנס חזרה אל ה-Setup .

אגב - קראת את המאמר שצירפתי למעלה ? עשרות קראו

והלכו מילה-מילה לפי הכתוב והצליחו להתקין את ה-XP שלהם מחדש. חבל לי להסביר שוב מה שכתוב שם ברור לגמרי.
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
תמיכה - מחשבים ואינטרנט
בחר
בחר