עזרה בהתקנת WIN XP

אחרי שהמחשב סרב להעלות את חלונות (XP) החלטתי לפרמט אותו מחדש. העלתי את החלונות אבל הוא כל הזמן חוזר בלופ לחלון ה-setup הכחול. ניסיתי להתקין על דיסק אחר וגם שם זו אותה תופעה. אחרי הפירמוט הוא חוזר בלופ לחלון ההתקנה הראשוני ולא מסכים לעשות שום דבר אחר (גם לא תיקון). ניסתי לבדוק חיבורים רופפים וכו. לא מצאתי דבר. האם למישהו יש רעיון מה אני יכול לעשות? בתודה מראש לעוזרים יאיר

אחרי פירמוט הרי הדיסק לגמרי ריק כי הכל מחוק

אל איזה Setup הוא חוזר ? תתקין מחדש עם דיסק XP מקורי, הוא יעשה גם פירמוט וגם יתקין הכל מחדש. אלא תגדיר קודם ב-BIOS כדי שכונן ה-CD יעלה ראשון ולא כונן ה-HD.

זה מה שעשיתי

העלתי את ההתקנה דרך דיסק תוכנה מקורי. הבעיה היא שהוא חוזר כל הזמן למסך ההתקנה הכחול של התוכנה ולא מסכים להמשיך... הדיסק אכן ריק. אחרי הפירמוט באמת אין בו כלום אבל זה לא מונע בעדו מלהכנס ללופ קבוע כמו שציינתי.

מקרה מאוד מוזר ולי לא ידוע

אם הדיסק תקין איני רואה שום אפשרות פיספוס. כמובן מיד עם גמר ההתקנה יש להוציא את הדיסק מהכונן ולהחזיר את הגדרות ה-BIOS אל הפעלה דרך HD לפני שממשיכים להעלות את המערכת כדי שלא ינסה לחזור על אותה פעולה מחדש. הנה מאמר מפורט על כל תהליך הפירמוט וההתקנה מחדש, אולי יוסיף לך משהו לא ידוע.

לא מוזר בכלל!

אחרי הריסטרט הראשון לא לוצים על המקשים כי אז חוזר להתקנה הראשונית. אל תיגע בכלום אחרי הריסטרט ותראה שהוא עובר לשלב הבא. מי שהתקין מחשב בחיו היה יודע שהמקרה הזה לא מוזר בכלל

אכן אתה צודק - אלא שאני לא נוגע בכלום! הוא

עושה ריסט למחשב וחוזר לבד למסך ה-setup בלי שום מעורבות שלי. ושוב מצפה שאגיד לו אם להתחיל התקנה (כלומר להקיש enter) או R עבוד תיקון או לצאת מההתקנה. זו הבעיה שלי....(אגב, זו ממש לא ההתקנה הראשונה, לא במחשב הזה ולא בכלל. ועדין לא יודע מה אפשר לעשות....) שוב תודה לעזרים. יאיר יאיר

המקרה שאתה מתאר מתרחש אך ורק

אם אתה לוחץ על מקש במקלדת לאחר הריסטרט. אם לא תגע במקלדת הוא יעבור לשלב הבא. אתה יכול להוציא גם את הדיסק אחרי הריסטרט הוא יבקש אותו בשלב הבא.

אמרו לך להתרחק מההודעות שלי ולא להגיב עליהן

כל הופעה שלך כאן גורמת לכולם רק פריחה ( חרארה" ) ולא עוזרת כלום. הבחור כתב, כי לא נגע בכלום, אתה החכם מכולם מנסה לשכנע אותו, כי בכל זאת נגע.יאללה, לך לשחק עם ילדי הגן, תפסיק להפריע !

לא מוזר בכלל!

אחרי הריסטרט הראשון לא לוצים על המקשים כי אז חוזר להתקנה הראשונית. אל תיגע בכלום אחרי הריסטרט ותראה שהוא עובר לשלב הבא. מי שהתקין מחשב בחיו היה יודע שהמקרה הזה לא מוזר בכלל

just_cause - נא סלק מכאן את הקרציה htech כמו שהובטח !!

התועלת שהוא מביא אפס לאומת העצבים והנזק !!!

אמרו לך להתרחק מההודעות שלי ולא להגיב עליהן

כל הופעה שלך כאן גורמת לכולם רק פריחה ( חרארה" ) ולא עוזרת כלום. הבחור כתב, כי לא נגע בכלום, אתה החכם מכולם מנסה לשכנע אותו, כי בכל זאת נגע.יאללה, לך לשחק עם ילדי הגן, תפסיק להפריע !

עדי, לא צריך עצבים. את/ה צודק/ת - באמת לא

נגעתי בכלום וזה לא נפתר. זה חזר לאותו מסך ונשאר שם (יותר מרבע שעה - שזה זמן די והותר לכל תוכנה להחליט מה היא רוצה לעשות). אם למישהו יש רעיון מה ניתן לעשות אשמח. שוב תודה לעוזרים יאיר

הוצאת את הדיסק אחרי הריסטרט כמו שרשמתי|?

just_cause - נא סלק מכאן את הקרציה htech כמו שהובטח !!

התועלת שהוא מביא אפס לאומת העצבים והנזק !!!

בזלת תחזור לאילת

אני כל הזמן באילת - אתה רק תסתלק מהפורום !!!

אתה לא עוזר כלום, רק מזיק ומפריע !!!

עדי, לא צריך עצבים. את/ה צודק/ת - באמת לא

נגעתי בכלום וזה לא נפתר. זה חזר לאותו מסך ונשאר שם (יותר מרבע שעה - שזה זמן די והותר לכל תוכנה להחליט מה היא רוצה לעשות). אם למישהו יש רעיון מה ניתן לעשות אשמח. שוב תודה לעוזרים יאיר

יאיר - אני לא מתעצבן עליך - אלא htech כותב בפורום רק כדי להפריע

אין לו שום כוונות לעזור. הוא מגיב להודעות שלי כדי לכתוב בדיוק ההפך מה שאני כתבתי. חולה אובססיה של כלב שוטה.

אני כל הזמן באילת - אתה רק תסתלק מהפורום !!!

אתה לא עוזר כלום, רק מזיק ומפריע !!!

העיפו אותך מפורום באורט אתה ממשיך פה?

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
תמיכה - מחשבים ואינטרנט
בחר
בחר