מצלמת ריגול

איך אני יכול להפוך את המחשב שלי וכן את מצלמת האינטרנט כדי שתוכל לצלם מה קורה בבית ו/או לבדוק מה קורה בבית ממחשב אחר אשמח לכל רעיון

תפעיל MSN 7.5 בשני המחשבים

ומצלמות פועלות. אתה הולך לשחק בסרט החדש של ג'ימס בונד ?

היי עדי

השאלה גם מעניינת אותי האם ניתן שמצלמת האינטרנט אשר נמצאת בבית תופעל מרחוק שלא על ידי מסנגר שהרי אם אין אישור מהצד השני לא ניתן להפעיל את המצלמה? וכיצד נגיד הורים יכולים לראות מה נעשה עם בנם/בתם בגן כאשר הם מביטים דרך מחשב מרוחק במצלמת האינטרנט אשר פועלת בגן? נשמח לרעיון אודי

מה שלא יהיה תמיד צריכים אישור מצד השני

אלא אם מדובר בסוס טרויאני המושתל ולאחר הפעלתו בהסח-הדעת על ידי המשתמש ממשיך לתפקד גם ללא אישור נוסף. אאפשר להפעיל את המחשב בצד של הילדים בתוך חדר שאין אליו גישה מהם, לצאת מהית ולהסתכל דרך MSN מה מוצג במצלמה. לא פשוט אך אפשרי. אחרת מדובר בהתקנים מאוד יקרים המופעלים מרחוק על ידי טלפון ונמכרים רק בחנויות של אביזרי חוקרים פרטיים.

ממש לא יש

תוכנות המיועדות לכך מי מתשתמש בMSN לדברים כאלה . יש תוכנות שגם מתחילות לצלם ברגע שמישהו נכנס לחדר.

אלה לא התוכנות המתחילות לצלם אלא המצלמות המיוחדות

המצויידות עם גלאי תנועה. כאן התנאי הוא "עם מצלמת אינטרנט". הכוונה להסתדר עם הציוד הביתי ולא להיכנס להוצאות ענק עבור מכשירים ותוכנות. קרא עד הסוף ורק אחר כך תענה.

שוב טעות

התוכנה גורמת להפעלת המצלמה ולא ההפך ניתן להפעיל עם כל מצלמה אינטרנט ביתית חבל שאתה רושם דברים ומטעה.

הייטק - זה כבר שם שפסה מן העולם - כנס

איך מצלמת אינטרנט יכולה להפעיל תוכנה ברגע שנכנסים לטווח התנועה שלה? לא נראה לי שהתוכנה תפעיל את עצמה לבד, אלא אם אתה מתחבא מאחורי המחשב... ודבר שני מה זה ההייטק הזה? זה ראשי תיבות של היי ו-TAKE (ME TO THE WORK)?...

אני אסכם את הנושא....

גם עדי וגם HTECH צודקים וטועים. אומנם יש תוכנות שלא דורשות מהצד של המצלמה אישור כמו ש HTECH טוען וצודק אבל צריך גם משהו שיפעיל אותה לצלם כאשר מתגלה תזוזה, וכאן HTECH טועה, יש צורך בחיישן מסויים שיואתת למצלמה [לתוכנה] להפעיל את המצלמה, אם אין חיישן תנועה במצלמה אז יש צורך בחיישן חיצוני שמחובר לתוכנה. בכל מקרה תוכנה במחשב ללא עזרים חיצוניים לא תוכל להפעיל את המצלמה על סמך תנועה. אני מקווה שבזה מסתיים הדיון

הייטק - זה כבר שם שפסה מן העולם - כנס

איך מצלמת אינטרנט יכולה להפעיל תוכנה ברגע שנכנסים לטווח התנועה שלה? לא נראה לי שהתוכנה תפעיל את עצמה לבד, אלא אם אתה מתחבא מאחורי המחשב... ודבר שני מה זה ההייטק הזה? זה ראשי תיבות של היי ו-TAKE (ME TO THE WORK)?...

עזבו דיבורים. איפה התוכנות האלה ניתנות להשגה?

אני מקווה שזה מספיק קישורים לתכונות

לפני הבחירה לגבי מצלמת ריגול המליץ לך לקרוא את המאמר הזה שהמגזר פירסם.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
תמיכה - מחשבים ואינטרנט
בחר
בחר