ניקוי ראש דיו של מדפסת

איך מנקים ראש דיו של מדפסת canon s200? בתודה מראש אבי

תשובה

פעם קראתי כאן בפורום משהוא נתן הסבר ממצה על זה. צריך להשרות את ראש הדיו במים רותחים ולהשאיר כל הלילה למחרת זה חדש. ועוד דברים שחכתי.

ירון! עם מים רותחים??????? מה פתאום

אני לא יודע עם זו הדרך אבל מה שאני עושה זה, לוקח צמר גפן על מקל (כזה שמנקים אוזניים) טובל במעט אלכוהול ומנגב בזהירות.

אינני יודע איך ולמה אך אני נוהג

לנקות את מיכלי הדיו דרך חלון הדרייבר ( יש שם הוראות ולחצן) - המדפסת מתחילה לעבוד בלי להדפיס ומנקה לעצמה את פיות המיכלים. לא מיים, לא בירה אפילו לא וודקה. אך המיכלים מתרוקנים לפני שפיותיהם מצליחות להתיבש.

אתה יודע יש לי מדפסת hp וניסיתי את זה,

ראש הדיו נהיה חדש לחלוטין, אני משתמש בערכות מילוי דיו, זה עולה 30 שח' ומספיק לשלוש פעמים.

אינני יודע איך ולמה אך אני נוהג

לנקות את מיכלי הדיו דרך חלון הדרייבר ( יש שם הוראות ולחצן) - המדפסת מתחילה לעבוד בלי להדפיס ומנקה לעצמה את פיות המיכלים. לא מיים, לא בירה אפילו לא וודקה. אך המיכלים מתרוקנים לפני שפיותיהם מצליחות להתיבש.

בעיקרון, כן, צריך להשתמש התוכנה של המדפסת אבל

כפי שציינת, המיכלים מתרוקנים מהר כי כדי לנקות אותם, המדפסת מדפיסה בהרבה צבע. דרך נפלאה לגרום לנו לקנות עוד ועוד מיכלי דיו יקרים...

לא כל כך מדוייק

אופציית הניקוי דרך המדפסת מבזבזת ממש מעט מאוד צבע ומדפיסה אולי רבע שורה בסך הכל. ובמחירים של היום ( אני קונה מיכל דיו תחליפי שחור ב-25 ש"ח וצבע ב-35 ש"ח עבור Epson ) אין גם בעיה לקנות מזמןלזמן מיכלים טריים וחדשים.

מישהו יודע איך עושים את זה עם מדפסות תלת מימד?

מדפסת hp deskjet ink advantage 4645

דיו שחור חדש ולא מדפיס, יוצאים דפים ריקים או מדפיס צבועני

איך מנקים ראשים?

היי יש לך אופציה בתוכנה המותקנת במחשב, וגם בהגדרות במדפסת הפיזית, לעשות סידור \ יישור \ ניקוי מדפסת.

זה אמור לפתור את רוב הבעיות.

https://www.makorrishon.co.il/expert/28739/

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: meyitz
עבור לפורום:
תמיכה - מחשבים ואינטרנט
בחר
בחר