העברת קבצים

שלום לכולם יש לי בעיה והיא כזו יש לי מחשב ראשי שיש עליו ווינדוס איקספי והוא פנטיום 4 עם 512 זכרון ומחשב מרוחק בזוית כ5 מטר בחדר שינה והוא מקושר אלחוטית יש לציין שהוא פנטיום 3 עם 128 מ"ב זכרון בלבד ומערכת הפעלה איקס פי עם המחשב הראשי כאשר אני מעביר קובץ קטן מהראשי למרוחק אז הקובץ עובר ללא בעיה הבעיה מתחילה כאשר אני מעביר קובץ של סרט למשל 720 מ"ב באמצע יש לי הודעה שהמחשב המרוחק לא זמין יותר והעברת הקבצים נתקעת מישהו יכול להגיד לי מה הבעיה מבחינה טכנית ואייך אפשר להתגבר על זה.

צריבת דיסק בנרו

אני מנסה לצרוב דיסק data 800 מגה אבל הוא מאשר (נרו) רק 702 מגה הדיסק הריק בנפח 800 90 דקות איך אני משנה בנרו רת הפונקציה??

אורן - פתח שאלה משלך ולא בשירשור של מישהו אחר!!!

העברת קבצים

שלום לכולם יש לי בעיה והיא כזו יש לי מחשב ראשי שיש עליו ווינדוס איקספי והוא פנטיום 4 עם 512 זכרון ומחשב מרוחק בזוית כ5 מטר בחדר שינה והוא מקושר אלחוטית יש לציין שהוא פנטיום 3 עם 128 מ"ב זכרון בלבד ומערכת הפעלה איקס פי עם המחשב הראשי כאשר אני מעביר קובץ קטן מהראשי למרוחק אז הקובץ עובר ללא בעיה הבעיה מתחילה כאשר אני מעביר קובץ של סרט למשל 720 מ"ב באמצע יש לי הודעה שהמחשב המרוחק לא זמין יותר והעברת הקבצים נתקעת מישהו יכול להגיד לי מה הבעיה מבחינה טכנית ואייך אפשר להתגבר על זה.

מסתבר שיש לך כשלים בתקשורת בין המחשבים.......

זה יכול להיות בעיה בכרטיסים או בעיה של קירות באמצע....... בכל מקרה בכדי לבדוק אם באמת זה המרחק או הכרטיסים שים את המחשבים אחד ליד השני ותבדוק

אורן - פתח שאלה משלך ולא בשירשור של מישהו אחר!!!

לא בא לך לעזור לי????

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
תמיכה - מחשבים ואינטרנט
בחר
בחר