ספר טוב

ספר טוב

מעוניינת מאוד בספר טוב. הרבה זמן לא קראתי אחד כזה... אז אם יש המלצות בבקשה. וחוץ מזה משה הוא אח שלי. ביי ותודה. שרית csarit88@hotmail.com

נשאר לי מסיני קצת חומר טוב, עוזר משהו?

סתאאאאם, נראה לכם? (האמת, בטח נראה לכם, אבל בחיי שלא. יש סיבות אחרות)

מזמן לא הייתי אצל ספר טוב. יש לי שיער ארוך

אבל ברצינות, שרית. תדפדפי בפורום ותמצאי המלצות על ספרים. או לחילופין: הגדירי מה מעניין אותך, איזה ספרים מצאו חן בעינייך בעבר, בת כמה את וכו'. בקשתך מאוד מאוד כללית.

ספר טוב

מעוניינת מאוד בספר טוב. הרבה זמן לא קראתי אחד כזה... אז אם יש המלצות בבקשה. וחוץ מזה משה הוא אח שלי. ביי ותודה. שרית csarit88@hotmail.com

רוצה ספר טוב? ככי רשימה

סקסוס - הנרי מילר חוג הסרטן הנרי מילר החטא ועונשו - דוסטויבסקי. מכונת החלומות - שכחתי את שם הסופר. אם אני לא בכיוון אפילו אז תני לי קריאת כיוון

מזמן לא הייתי אצל ספר טוב. יש לי שיער ארוך

אבל ברצינות, שרית. תדפדפי בפורום ותמצאי המלצות על ספרים. או לחילופין: הגדירי מה מעניין אותך, איזה ספרים מצאו חן בעינייך בעבר, בת כמה את וכו'. בקשתך מאוד מאוד כללית.

אתגר קרת נראה לי קלאסי לסיני

ספר טוב

אחות של משה שלום.

לפני הראשית: משה, אח שלך, זה משה מ"משה שלח אותי"? סחתיקה על הקישורים. ראשית, יש לי קשרים בוואלה. אני יכול לסדר לך ניק פרטי ורק שלך, תמורת 165 ש"ח בלבד בהעברה בנקאית. שנית. אני מקווה שהציניקנים מתחתי לא ריפו את יידיך. אני מודע לציניות שפשתה לאחרונה כנגע בפורום. היי סמוכה ובטוחה שאני עושה כמיטב יכלתי לבער את הדבר. אינני מצפה לתמורה או לתודה. זו ההנאה שלי. שלישית. את צריכה לקרוא את "מגילת סן מיקלה". לא בא לי לדבר על הספר הזה. הרגע גמרתי אותו, וטוב לי ככה. את יודעת (או שלא), יש רגעים בחיים, שכל מה שמתחשק זה לשים את הראש במקום הנכון, ופשוט ללכת לישון כשחיוך סופר-אדיוטי על הפנים. הסיטואציה שקופצת לך לראש היא בדיוק זו שאליה כיוונתי. אז לילה טוב לכולנו. אררררר...חחחררררררר.....אררררררררר...חררררררררר.............

נ-כון! כמה שאתה צודק

ממש נורא, הציניות הזאת. מדובר במספר מצומצם של אנשים ממורמרים, קנאים, ורעי לב, השופכים מררתם על פני כל הפורום ואין פוצה פה ומצפצף (חוץ מארנון, הצדיק האחד בסדום). שרית, אל תשימי לב, קחי שתי המלצות: יער נורווגי וחרפה. שניהם נהדרים.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
ספרים
בחר
בחר