בצער רב וביגון קודר

אני מודיע לכם בזאת על סגירתו של האתר "המשוררים בעם" שאני הייתי מנהלו וזאת לאחר ש-E-srael בו הוא היה מאוכסן נקלע למצב קשה. אני יודע שזה יכול להישמע יומרני, אבל אני מקווה שאלו מתוככם שאהבו את האתר יזכרו שניסיתי לתרום משהו לתרבות בארץ.

לא ניתן להעבירו לשרת אחר?

הלוואי והייתי מוצא מקום שייתן לי את אותם התנאים

תאמיני לי שתכננתי את הצעד הזה בקפידה, לא שלפתי את רעיון סגירת האתר מן המותן ואני עושה את זה בלב כבד. היות ובאמת כמו שכתבתי בהודעה הקודמת ניסיתי לתרום את תרומה ולוא הקטנה ביותר לתרבות בארץ. אם את מכירה או מישהו מתוך כל אלה שקוראים את ההודעה מכיר את E-srael אשמח לשמוע אם יש לו או לה (כמובן) רעיון למקומות חלופיים (אני צריך מקום לאיכסון של לפחות יותר מ-5 מגהבייט) ורצוי שיהיה אפשר להקים את האתר ללא תוכנת FTP. יוספה, בכל מקרה אני מודה לך על ההתעניינות. וכן לכל אלה שהיו נהגו לבקר את האתר מדי שבוע בשבוע בתקווה למצוא חדש שכתבתי. אני מאוד מקווה שE-srael יצליחו ברגע האחרון למצוא פתרון לבעיה הכספית שהם נקלעו עליה, אני מוכן לשלם להם על המקום שלי אצלהם ולוא רק שאוכל להמשיך לתפעל את האתר שלי באותם התנאים להם הורגלתי שם.

בצער רב וביגון קודר

אני מודיע לכם בזאת על סגירתו של האתר "המשוררים בעם" שאני הייתי מנהלו וזאת לאחר ש-E-srael בו הוא היה מאוכסן נקלע למצב קשה. אני יודע שזה יכול להישמע יומרני, אבל אני מקווה שאלו מתוככם שאהבו את האתר יזכרו שניסיתי לתרום משהו לתרבות בארץ.

זו ארצנו

תרבות היא מוצר מותרות והוא נצרך,במציאות הנוכחית,בעיקר בהפקות פנומנאליות.תחרות כזו או אחרת על שם כזה או אחר וכך הלאה.צער רב ויגון קודר הם הגדרה מוגזמת,עדיף לומר את הדברים במרירות מסוייגת.מסוייגת כי אנו חיים במדינה שנתונה במיתון לא פשוט, שלא לדבר על המצב הבטחוני.אולי זוהי הסיבה לכשלון הנישה שבה פעלת ואולי לא.באחד מבתי שיריו של אוגניו מונטאלה,שכה התאמצתי לפרסמם, הוא עמד על תופעה דומה( על העדפותיו האמיתיות מול אותם אמנים עטורי תהילה כביכול) וייתכן שהבית נמחק.מי שקרא יודע. איני מנחם אותך על כלום,הרי את הדבר הטהור והיפה עשית.אני כותב לך באהדה ובהערכה.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
ספרים
בחר
בחר