איזה יום שמח לי היום, איזה יום

יש כמה סיבות, אבל אני אתייחס רק לאחת. בוקר פנוי, אני מתעוררת לקול האגזוזים של "דן", נוף הקדומים של דיזנגוף סנטר נשקף מהחלון, עטור בתלתלי צ'קלקות כחולים, היש מראה יפה מזה בעולם? תמהתני בכל אופן, מכיוון שהבוקר, כאמור, פנוי; אנחנו יורדים לאכול ארוחת בוקר באחד מבתי הקפה (תראו איך אני מקפידה על החוקים ולא עושה שום פרסומת). ושם - עכשיו אני מבטיחה להגיע לפואנטה - ליד עיתוני הבוקר הרגילים נחים להם בשקט כמה ספרי ילדים. ולא סתם זיבורית דידקטית אלא עידית שבעידית, דירה להשכיר, מיץ פטל, לובנגולו מלך זולו ועוד כמה. לא יפה? אחרי שהתשתם את הגמדים ברחבי הסנטר תוכלו לעשות לחינוכם ולשקוע בספר טוב באותו כרטיס. מה אני אגיד לכם, הגילוי כמעט עשה לי חשק להביא ילדים לעולם. אבל בסוף עבר לי בברכת רואים את הראש שלך, רואים את הזנב שלך רחל

? לר' האם קיבלת את הודעתי

שנשלחה הצהריים

לא קיבלתי ואני לא ר' (לא התגייסתי למוסד עדין) אני רחל

לא מוסדניקית אבל מאוד אמביוולנטית

אם אני פונה אלייך בראש פתיל את נמצאת במבוכה נוראית כדברייך. אם אני מאזכר הודעה ששלחת לי מכל מילה שלא מתיישבת עם דברי חברייך לפורום את נסוגה. ניסיתי להיות, איך לומר, הכי נחבא אל הכלים, אבל גם זה לא עבד.בזמני הפנוי אחפש עוד משירי מונטאלה ומישימיה ובנוסף אחפש גם אנטי-מחיקון. צ'או רחל.

ריבונו של פתח תקווה!!!!!!!

רועי מה קורה אתך לכל הרוחות? אתה לא קולט מתי מנסים לעזור לך? למה כל פניה אליך צריכה להיגמר בהתנגחות? טוב, זה היה בשביל להוציא את הקריזה, עכשיו ברצינות תגובתי למעלה לא היתה מכוונת להעליב אותך או להעביר עליך ביקורת. סה"כ הכינוי ר' הצחיק אותי (זה קורה לי לפעמים כשאני לא נזהרת, דברים מצחיקים אותי סתם ככה, סליחה) אני בהחלט לא במבוכה נוראה או מבוכה בכלל, פשוט לא נעים לי לראות שוב ושוב את השם שלי בראשי פתילים שעוסקים בהתנגחויות הדדיות. לא נעים - לא במובן של מביך, אלא במובן של פוגם בהנאתי מההשתתפות בפורום. תקרא שוב את המשפט האחרון. כן, כן. אני נמצאת כאן כי אני נהנית מזה, וכמוני כנראה כל שאר המשתתפים. למה אתה כאן? השאלה לא באה לנגח אותך, אני באמת רוצה לדעת. את כל שאר הדברים שאמרת ממש לא הבנתי, אבל אתה עדין יכול לשלוח לי מייל אם אתה רוצה, אין לי שום בעיה עם זה ותרים את הראש ותסתכל קצת מסביב, בחייאת רבאכ... וזהו בעצם. הטונים שלי לא כאלה אגרסיביים בדרך כלל אבל הסאגה הזאת יצאה לי מכל החורים. די כבר, טוב?

!!!!ריבונו של פתח-תקוה

את מצחיקונת, רק שאני מקווה שללא האף הארוך והציפורניים הארוכות של ברברה סטרייסנד.הודעתי אלייך מהיום אבדה בין כל יתר הגלים האלקטרומגנטיים הסובבים. אבל ברצינות, אין לי עניין להרגיז אותך, ההודעה שלך מהבוקר הדליקה אותי כי נשים של בוקר הן דבר מיוחד. בכל מקרה קשקשתי על איזה בית-סוהר ליד בית-שאן(שאטה) ובלה בלה בלה על שדות החרציות שעל הגלבוע בדרך חזרה לחיפה. אני בטוח שיוספה קוראת ונהנית והפעם עם סיבה כי אין דבר שקרוי אנטי-מחיקון.כשחזרתי למשרד וראיתי את הודעתך כתבתי וקשקשתי אבל משום מה אני זוכר שלוש מילים, בוקר של זהב. שיהיה
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
ספרים
בחר
בחר