רשמי אותי בפייסבוק, שחררי את הארכיון

רשמי אותי בפייסבוק שחררי את הארכיון אהובה רשמת אותי בדמיון. חשבי עלי שלא אדרדר לאבדון. חסמת אותי בפייסבוק והטלפון. את לידי מדי יום, הג'סטה נרשמה בחשבון. נשמתי נעתקת כאשר דמותך מופיעה. נשמתי נעצרת כאשר את מגיעה. את צועדת על המדרכה ויוצרת גל וסערה. ליבי דואב מרב אכזבה. אני מבקש שתיקחי את ידי בידך. את עונה בחיוך וליבי מפרפר לעומתך. עד כמה אתענה בכדי לקבל את מספר הטלפון. נזכר בך יקירה, דמעותיי זולגות מעצמן. רשמי אותי בפייסבוק, שחררי את הארכיון. העבירי הילוך ואפשרי שארשום אותך כחברה. קחי את ידי בידך ואל תנתקי כזו אהבה. חבל על היום השעה הרגע. יכולנו לרחף בעננים ללא פגע. עשי את החשבון. חשבי עלי שלא אדרדר לאבדון. משה צעד במדבר ארבעים שנה. יהושע הפיל את חומות יריחו בסיבובים שבעה. אינני נביא ולא בן נביא אך זאת אבטיח לך יקירה. גפנך ופרייך יפרו את הארץ היפה. קחי ידי בידך לעבר הזריחה. קחי ידי בידך אל תנתקי כזו אהבה. כל הזכויות למילות השיר לכותב פילון מורד חי. אין לשכפל, להעתיק, לצלם, להקליט, לתרגם, לאחסן במאגר מידע, לשדר או לקלוט כל חלק מהשיר.

תיקון לשיר רשמי אותי

בפייסבוק... אהובה רשמת אותי בדמיון. חשבי עלי! שלא אדרדר לאבדון. חסמת אותי, בפייסבוק ובטלפון. את לידי מדי יום, הג'סטה נרשמה בחשבון. נשמתי נעתקת כשדמותך מופיעה. ליבי מחסיר פעימה כשאת מגיעה. צועדת במדרכה יוצרת גל וסערה. ליבי דואב מתענה מרב אכזבה. מבקש שתיקחי את ידי בידך. עונה בחיוך וליבי מפרפר לעומתך. כמה אתחנן לקבל מספר טלפון. נזכר ואין מען, דמעותיי זולגות מעצמן. רשמי אותי בפייסבוק, שחררי החסימה. העבירי הילוך יקירה ארשום אותך כחברה. קחי את ידי בידך אל תנתקי כזו אהבה. חבל על היום השעה הרגע. יכולנו לרחף בעננים ללא פגע. עשי את החשבון, חשבי עלי שלא אדרדר לאבדון. משה צעד במדבר ארבעים שנה. יהושע הפיל את חומות יריחו בסיבובים שבעה. אינני נביא ולא בן נביא, אך זאת אבטיח לך יקירה. גפנך ופרייך יפרו את הארץ היפה. קחי ידי בידך לעבר הזריחה. קחי ידי בידך אל תנתקי כזו אהבה. כל הזכויות למילות השיר לכותב פילון מורד חי. אין לשכפל, להעתיק, לצלם, להקליט, לתרגם, לאחסן במאגר מידע, לשדר או לקלוט כל חלק מהשיר.

באג שיבש את המילים. ניסיתי למחוק ולא יכול. זה נכתב בצורה שונה לחלוטין וכאמור שובש.! ביקשתי בוואלא כי ימחקו וטו

שני השירים כביכול נכתבו על ידי. שניהם שיבוש של באג. כל השירים שלי מפורסמים בפיסבוק. השיר שני השירים שובשו במתכוון ואין לי אפשרות למחק למרות שנכנסתי לוואלא והתלוננתי בענין וביקשתי כי ימחקו כי אינם מתאחמים למקור וכאמור שובשו.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
ספרים
בחר
בחר