שאלה.

שאלה.

שלום. לדעתי הצטברו אצלי מספיק חומרים שכתבתי שאם מישהו יסדר אותם בצורה מסויימת וברורה אפשר יהיה להפיק מהם ,אולי, ספר נחמד על החיים,על הבנות ותובנות,על שיעורים ועל איך שהכל לטובה בסוף.. השאלה היא מי זה אותו מישהו. למי אני אמורה לפנות שיסתכל רגע ויגיד לי אם מדובר ביצירת מופת או בליהוגים של מתבגרת? ואח"כ גם יקח ויערוך ויסדר ויעשה את כל העבודה השחורה? אם יש למישהו רעיון אני אשמח לשמןע. בתודה מראש וחג שמייח.

שלום לך,

השאלה שלך טיפה בעייתית... את יכולה לערוך חיפוש פשוט בכל מנוע חיפוש ולמצוא הוצאות ספרים פרטיות אליהן תוכלי להפנות את הספר - אבל הבעיה היא שיש פה אינטרס מנוגד - השירות שאת מבקשת (הדפסת ספר) עולה לא מעט כסף - כך שאני מניח שעלולה להיווצר בעיה בין הרצון שלך לשמוע חוות דעת אמיתית על הספר לבין התהליך הטכני של עריכת הספר והוצאתו. דרך אחרת שאפשר לעשות היא לשלוח את הספר להוצאות הספרים הגדולות ולחכות למכתב התגובה שלהן. הסיכוי לכך שהוצאת ספרים תוציא את הספר שלך הוא, מה לעשות, לא גבוה (אבל יש בזה גם משהו מנחם, לפחות אם תקבלי דחיה תדעי שאת שייכת למועדון גדול ורחב). אני מקווה שמה שכתבתי עוזר לך במשהו, את מוזמנת להמשיך ולשאול עוד שאלות ואנסה לעזור. בהצלחה!

תודה.

תודה רבה על תשובתך. אני אמקד קצת את השאלה שלי. אני עדיין לא מעוניינת בהוצאת הספר,אני מעוניינת במישהו שיראה את כל החומר (הוא רשום קטעים קטעים ולא ערוך בכלל)ויעזור לי לסדר אותו ככה שיתאים להיות ספר. זה לא סיפור מסודר אלא כל מיני הבנות על החיים וההתמודדות עם מחלה נדירה לאורך זמן. מצאתי המון הוצאות ספרים באינטרנט אבל נראה לי שאני שלב אחד לפני ההוצאה. שלב הסידור של החומר הכתוב. לא יודעת אפילו איך לקרוא לזה כדי לחפש את זה. בברכה אלה.

שלום שוב,

אפשר לקרוא לזה "יעוץ בנושא הוצאת ספרים" - אני לא יודע לגבי תעריפים וכמה כסף עולה כל הסיפור הזה, אבל את יכולה לחפש מוציאים לאור או עורכים, ולהיפגש איתם לפגישת היכרות כדי לשמוע מה צריך לעשות עם החומר שלך, מה ההשקעה הנדרשת וכו'. בדקתי חיפוש במנוע חיפוש עבורך, זה הביא מספר תוצאות - תגלשי שם קצת ותגידי לי אם מסתדר לך משהו. בהצלחה!

תודה שוב

אני ניגשת לבדוק את הענין.

בהצלחה!

חחחח בהצלחה מתוקהה תהני

הי

אני חושב שאני די מבין למה את מתכוונת, ובכל זאת הייתי נותן את החומרים לחברה שמתמחה בהדפסת ספרים. חוות דעת את יכולה להשיג מחברים ומשפחה, אבל חוות דעת מקצועית רק מחברה שראתה הרבה מאוד ספרים יוצאים לאור, ויכולה לתת דעה בעניין. זו דעתי בכל מקרה.

בהצלחה! :)

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
ספרים
בחר
בחר