זקוק לעצה

אני בן אדם דיי רגיל. חכם, מצחיק,נראה טוב, אבל ביישן. יש אחת שאני מכיר מהתיכון, ואני ממש מחבב אותה. עד לא מזמן חשבתי שהיא מחבבת אותי, אבל בימים האחרונים היא דווקא דיי התרחקה ממני, יכול להיות צירוף מקרים או שהיא ניסתה להתחמק ממני. במשך השנה האחרונה היא הביטה עליי במבטים כאלו, ישר לעיניים, מבטים שפשוט עשו לי את היום, אפילו אם זה היה יום רע בביה"ס. אבל עד שהנתי שאני מחבב אותה, היא כבר הפסיקה, ואני כמו מטומטם מפחד לעשות משהו. אני יודע שהיא עובדת בחנות בגדים (קסטרו) שקרובה אליי, אבל אני מתלבט עם לבוא לשם, ואם כן, אז מה לומר. נ.ב. אני התחלתי חדר כושר, אז אולי כדאי לחכות עוד חודש. זה רעיון טוב?

לך על זה! אל תפחד!

ולא כדאי לך לחכות חודש תעשה את זה עכשיו!!! וגם אם היא תגיד לא... לא נורא יש עוד הרבה דגים בים!

תראה חמוד.... בנות זה עסק מסובך.....

אני לא יודעת מה להגיד לך לפי מה שאני רואה נדמה לי שיש לך בעיה עם המראה שלך אני צודקת? כי אחרי זה מכון כושר או לא זה לא חשוב העיקר שתהיה שלם עם עצמך ובחייך! אם מה שהיא מחפשת זה בחור חתיך ולא מישהו עם אישיות אז היא לא שווה.. מצטערת.. אבל זו דעתי בכל אופן אם אתה נורא מחבב אותה זה אומר שהיא לא כזו אבל בכל זאת תלך עם הרגש.. עוד משהו אם היא מקובלת לך תדע יש כאלה ששולחות רמזים בלי כוונה אבל אם אתה משוכנע שהיא מעוניינת בך לך על זה דבר אחרון בנות נכבות ונדלקות אם תרחח מסביב כלומר תבוא לחנות שלה יש סיכויים טובים שהיא תידלק מחדש... אבל לפני זה הכי חשוב תהיה בטוח שאין לה מישהו.. כלומר חבר... אם אין לה חבר וגם אם יש לה קפוץ עליה! ואל תחכה חודש אם היא כזו מציאה היא לא תישאר אחרי חודש ברור?? אז מה אתה עוד פה? קדימה... טוס אליה שיהיה לך אחלה של יום החייכנית, דקלה

תעשה משהו, ומהר!

בלי קשר לחדר כושר... כאישה אני מכירה את הראש. היא מצידה נתנה לך רמזים ואתה לא הבנת אז היא התייאשה. עליך לתת לה את ההרגשה שאתה עדיין מעוניין. ואם היא עדיין בקטע היא תזרום איתך. מה לעשות? כן, לך לשם. תביט בה, לעיינים. חייך. שדר חיוביות דרך שפת הגוף... תן לה הרגשה שהיא מרכז החנות באותו רגע. מרכז העולם... זה אמור לעזור... תנסה. תן לזה איזה שבוע. לא יעבוד? תחזור לכאן... ננסה משהו אחר...

תלמד ממישהו שכבר נכווה קשות מדברים כאלו...

לך על זה ואל תיכנע לפחד! גש לחנות ותתחיל לפלרטט...רק ככה תדע עם היא רוצה אותך...ועם לא, אתה כבר תדע מה לעשות..(שאני אומר "לפלרטט", אני לא מתכוון "להצהיר לה על אהבתך", זה רק יבריח אותה)

לך על זה! אל תפחד!

ולא כדאי לך לחכות חודש תעשה את זה עכשיו!!! וגם אם היא תגיד לא... לא נורא יש עוד הרבה דגים בים!

מה לעשות...

הבנות צודקות...חוץ מדבר אחד: אין עוד הרבה דגים בים... אז לך על זה...לא תצטער!
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סודות + וידויים
בחר
בחר