עצוב לי

עצוב לי

עצוב לי לפעמים אני מרגיש כמו לוזר. יש דברים שאני טוב בהם יותר טוב מכל מי שאני מכיר, אבל כשזה קשור בבנות, יש לי רק ידידות. כן, זה דיי מפריע לי!!! והנה בא סוף השנה, וכל מי שחיבבתי, או שהתייאשה אם אני עומד לעשות את הצעד הראשון או לא, או שבכלל לא שמה עליי. בשלב הראשון, לעשות ולקבל עיניים אני טוב, בשיחות-אני לא. גם אני לא ממש אוהב את רוב החברים שלי. (ולומר שזה קל למצוא חברים חדשים, זה לא) ולפעמים אני פשוט מרגיש לבד.

אל נא יעצבו פניך! מצאתי עבורך פיתרון!!!!!!!!

אני אדם נורא חברותי וכזה... אז אמנם אני לא יכולה להבטיח שלא אהיה ידידה, אבללללללללל רצית חברים חדשים והגעת למקום הנכון!!! כולנו אוהבים ומלוכדים, ולעיתים הקשרים שלנו פוסעים אל מעבר לאינטרנט... אז, בכייף... בן כמה אתה, אגב?

אל תשכח

שתמיד בסוף שנה מגיעה אחר כך שנה חדשה, ואפשרויות חדשות. בכל מקרה אם מה שמטריד אותך זה העניין שאין לך חברה אז: 1. תשמח שאלו הצרות שלך בחיים. 2. תתחיל עם בנות ובלי יותר מדיי סלקטיביות פשוט תירה לכל הכיוונים בסוף בטוח תפגע במשהו. 3. וכמו שיפעת אמרה בכל מקרה שלא יהיה אנחנו עדיין כאן. בהצלחה

אל נא יעצבו פניך! מצאתי עבורך פיתרון!!!!!!!!

אני אדם נורא חברותי וכזה... אז אמנם אני לא יכולה להבטיח שלא אהיה ידידה, אבללללללללל רצית חברים חדשים והגעת למקום הנכון!!! כולנו אוהבים ומלוכדים, ולעיתים הקשרים שלנו פוסעים אל מעבר לאינטרנט... אז, בכייף... בן כמה אתה, אגב?

חברה באינטרנט זה לא ממש זה

מה לעשות, חברה באינטרנט זה לא ממש זה. זה לא שאני מתנגד לזה, אבל זה פשוט מתסכל שמגל גך הרבה אפשרויות שהיו לי, לא ידעתי לפעול באף אחת מהן, למרות שרציתי. אבל בכל זאת, זה יהיה נחמד לדבר עם מישהי, סתם, על דברים. דרך אגב, אני בן 16.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סודות + וידויים
בחר
בחר