נכון

בגלל זה הגבתי תחתיך ואמרתי בלי הכללות כי בתגובה של מיסטר הוא לא ציין איזה סוג של דתיים היו שם הוא אמר אנשים מתפללים.ואתה הנחת שאלה חרדים.לכן הגבתי כמו שהגבתי.רוב המשפחה שלי הם דתיים שלא חיים על חשבון משלם המיסים.כולם אנשי עבודה.אבל עזוב באמת קצר בתקשורת של כולנו.

obvious

לא על אלה כתבתי

עכשיו זה בדוק: חיים רק פעם אחת.

תראו לאן זה הגיע!!!

מיסטר בסך הכל מספר על הרגשה טובה שאפפה אותו אחרי שהוא התפלל. את מי פאקינג מעניין הפורום שבו הוא עשה את זה.חרדים עלוקות אונרקומנים שמקבלים קיצבה מכספי המיסים של כולנו רק כדי להתמסטל.או איזה ערבי שהתחתן עם 200 נשים ומקבל קצבת ילדים של 5000 ש"ח.לכל אילו ביחד אין שום מונופול על התפילות.אז אם מיסטר מספר שזה עשה לו טוב בואו נתמקד רק בזה ולא בכל השטויות שמסביב.

obvious

לא על אלה כתבתי

גם לי זה ברור שבוע טוב.

אתמול.....

אתמול לקחתי לי יום חופש בעבודה ונסעתי לשוטת ביפו,בנמל ובשוק הפישפשים . בשוק יש רחוב לא רחוק "מהשעון" שבשעת הצהריים אנשים עומדים ומתפללים מנחה. רחוב שלם עומד, אנשים פשוטים בבגדי עבודה עוצרים ומתפללים אולי היו שם חמישים אנשים. אני חילוני ולא בידיוק מתחבר לדת......לא נגד אבל מאמין שצדיק באמונתו אין לי מושג למה, נעמדתי בין האנשים ומילמלתי כמה מילים לבורא עולם. עמד לידי בחור עם אופניים וכובע ,הוא הוריד את הכובע ונתן לי את הכיפה שהיתה לו על הראש וגם את "הסידור"הוא סימן לי מה צריך לקרא . היו שם בערך שישה עמודים שקראתי . באותו הזמן שעמדתי והתפללתי היתה לי הרגשה מיוחדת זה עשה לי טוב בנשמה. אחרי שהחזרתי את הכיפה והסידור אמרתי לבחור שהוא עשה מצוה גדולה. יום טוב אנשים. מיסטר בין

מסכים עם התחושה הזאת

אולי??? בגלל שאני מחובר אליה

כל הכבוד

שבורא עולם יתן לך בריאות ופרנסה טובה כל הכבוד אחי גם אני הייתי עושה את מה שעשית בגאווה תמשיך בדרכך
עבור לעמוד
, , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סודות + וידויים
בחר
בחר