כספי הולך ךאמץ לוחם. אבל באמת משהו

לא חייבים למצוא את הרע כשיש משהו טוב. צריך לדעת להנות מהדברים הטובים שבדת . הדתיים (וחלקם) אכן עיוותו ולקחו בעלות על אוהים. יחד עם זאת אני משוכנעת שאילולא המתנחלים למנהים, מפוני גוש קטיף, בני עיקיבא וכן כן גם חרדים סביר מאוד להניח שזמננו בארץ היה אוזל. *בוא אלינו לצפון הרחוק ותבין למה ומדוע חשוב שיהיו גם דתיים.

כל אותם צדיקים שחושבים שהם יושבים בגוש קטיף

ומצילים את הארץ, יותר טוב שיבואו להתיישב בנגב לפני שהבדואים כאן משתלטים על כל מטר פנוי. אבל כנראה שכאן חם מדי...

תראו לאן זה הגיע!!!

מיסטר בסך הכל מספר על הרגשה טובה שאפפה אותו אחרי שהוא התפלל. את מי פאקינג מעניין הפורום שבו הוא עשה את זה.חרדים עלוקות אונרקומנים שמקבלים קיצבה מכספי המיסים של כולנו רק כדי להתמסטל.או איזה ערבי שהתחתן עם 200 נשים ומקבל קצבת ילדים של 5000 ש"ח.לכל אילו ביחד אין שום מונופול על התפילות.אז אם מיסטר מספר שזה עשה לו טוב בואו נתמקד רק בזה ולא בכל השטויות שמסביב.

כולה מה כתבתי כבר?

אז הגיע אחת עדי בר שהתחילה להתפלפל. מר בין, בכיף, עושה לך טוב להתפלל? גש לבית כנסת נחמד בקרבת אזור מגוריך ובכיף תוכל להתחבר לאותה ההרגשה שוב ושוב.

עכשיו זה בדוק: חיים רק פעם אחת.

אתמול.....

אתמול לקחתי לי יום חופש בעבודה ונסעתי לשוטת ביפו,בנמל ובשוק הפישפשים . בשוק יש רחוב לא רחוק "מהשעון" שבשעת הצהריים אנשים עומדים ומתפללים מנחה. רחוב שלם עומד, אנשים פשוטים בבגדי עבודה עוצרים ומתפללים אולי היו שם חמישים אנשים. אני חילוני ולא בידיוק מתחבר לדת......לא נגד אבל מאמין שצדיק באמונתו אין לי מושג למה, נעמדתי בין האנשים ומילמלתי כמה מילים לבורא עולם. עמד לידי בחור עם אופניים וכובע ,הוא הוריד את הכובע ונתן לי את הכיפה שהיתה לו על הראש וגם את "הסידור"הוא סימן לי מה צריך לקרא . היו שם בערך שישה עמודים שקראתי . באותו הזמן שעמדתי והתפללתי היתה לי הרגשה מיוחדת זה עשה לי טוב בנשמה. אחרי שהחזרתי את הכיפה והסידור אמרתי לבחור שהוא עשה מצוה גדולה. יום טוב אנשים. מיסטר בין

חברים יקרים, מי שמעדיף

להתפלל, אז בבקשה. להזיק, בטוח שלא מזיק ואולי גם מועיל.

למה הכנסתי את מפוני גוש קטיף? כי לכל דבר

יש השפעה גם במעגלים רחבים יותר... הויכוח הוא מיותר, כל פעם שמזכירים את המילה חרדים מיד מנופפים עם כספי המיסים. יש דברים שהם מעבר

טוב, תשמעי, עדי,

באמת, ההתנצחויות איתך לא נעימה לי כמו בעבר גם עכשיו. נדמה לי שהגענו להסכמה הדדית שלא נדבר יותר ובוודאי שלא נתנצח, אני עמדתי בהבטחה שלי ואילו את מנסה דווקא ללבות איזה ויקוח איתי באמצעות טיעונים ממש לא קשורים וזה נותן לי תחושה שזה בכלל לא קשור לעניין החרדים והנחת התפילין. אני לא מבין מה מניע אותך עכשיו אבל מבקש שתפסיקי. אני מצידי לא מתכוון לשתף פעולה ומעכשיו פשוט לא אענה לך יותר.

אתמול.....

אתמול לקחתי לי יום חופש בעבודה ונסעתי לשוטת ביפו,בנמל ובשוק הפישפשים . בשוק יש רחוב לא רחוק "מהשעון" שבשעת הצהריים אנשים עומדים ומתפללים מנחה. רחוב שלם עומד, אנשים פשוטים בבגדי עבודה עוצרים ומתפללים אולי היו שם חמישים אנשים. אני חילוני ולא בידיוק מתחבר לדת......לא נגד אבל מאמין שצדיק באמונתו אין לי מושג למה, נעמדתי בין האנשים ומילמלתי כמה מילים לבורא עולם. עמד לידי בחור עם אופניים וכובע ,הוא הוריד את הכובע ונתן לי את הכיפה שהיתה לו על הראש וגם את "הסידור"הוא סימן לי מה צריך לקרא . היו שם בערך שישה עמודים שקראתי . באותו הזמן שעמדתי והתפללתי היתה לי הרגשה מיוחדת זה עשה לי טוב בנשמה. אחרי שהחזרתי את הכיפה והסידור אמרתי לבחור שהוא עשה מצוה גדולה. יום טוב אנשים. מיסטר בין

הלו אנשים ................

לאף אחד אין מונופול על אלוהים. ורק כדי להסביר שאותו אדם עם אופניים היה איש פשוט "קשה יום" שלא ביקש תרומה או משהו אחר........ המבט שלו בעיניים כשאני עמדתי לידו והתפללתי... כשאמרתי לאיש שהיה בבגדי עבודה שהוא עשה מיצוה גדולה ראיתי אותו מאושר. חברים....... באותם רגעים הרגשתי מחובר לאלוהים. בעזרת השם מיסטר בין המבורך.

מממממממיסטר!!!!!!!!!!!!!

תעצור כאן כפרה! בעזרת השם,בין המבורך,רק שלא נמצא אותך שנה הבאה באומן.עם כובעשל ננחנחמן מאומן כי אח"כ תוותר עלינו כאן.

מר בין, מתנצל שכך יצא

שכך יצא הפוסט. הייתה לי הערה קטנה על השיטה וזה הכל. לא התכוונתי להפוך את העניין לאישיו של ממש. כל היתר הוא תוצאה של עניין זר לחלוטין ולא קשור. אנא סלח לי.

משהו רק שתבין

אתה ממש לא רוצה לדעת מה דעתי על האוכלוסיה החרדית(בני ברק מאה שערים וכו)והפורום הזה הוא לא המקום.אבל ממה שקארתי אותך אתה בערך חושב כמוני.אבל מה שחורא לי זה שפוסלים כל דתי באשר הוא ומכלילים אנשים כאילו שהם קבוצה אחת גדולה בקיצור נראה לי שמשתמע כאן קצר אחד גדול בתקשורת של כולנו אז בואו נמשיך הלאה ונדלג על זה שבוע מבורך לכולם.

סימה

אני התבטאתי נגד פלח מאוד מאוד מסויים מהאוכלוסיה הזאת. אם תקראי שוב מה שכתבתי אני בטוח שתביני.

מר בין, מתנצל שכך יצא

שכך יצא הפוסט. הייתה לי הערה קטנה על השיטה וזה הכל. לא התכוונתי להפוך את העניין לאישיו של ממש. כל היתר הוא תוצאה של עניין זר לחלוטין ולא קשור. אנא סלח לי.

משהו חסר

לזה קוראים "אפקט הפרפר". שבוע טוב אח שלי. מיסטר בין

משהו רק שתבין

אתה ממש לא רוצה לדעת מה דעתי על האוכלוסיה החרדית(בני ברק מאה שערים וכו)והפורום הזה הוא לא המקום.אבל ממה שקארתי אותך אתה בערך חושב כמוני.אבל מה שחורא לי זה שפוסלים כל דתי באשר הוא ומכלילים אנשים כאילו שהם קבוצה אחת גדולה בקיצור נראה לי שמשתמע כאן קצר אחד גדול בתקשורת של כולנו אז בואו נמשיך הלאה ונדלג על זה שבוע מבורך לכולם.

סימה את.........

מה זה נדלג על זה? לא פוסלים את הדתים, רק את אלה שמנצלים את האלוהים לעשות כסף על חשבון אנשים שנימצאים במצוקה נפשית. שבוע טוב מיסטר בין

סימה

אני התבטאתי נגד פלח מאוד מאוד מסויים מהאוכלוסיה הזאת. אם תקראי שוב מה שכתבתי אני בטוח שתביני.

נכון

בגלל זה הגבתי תחתיך ואמרתי בלי הכללות כי בתגובה של מיסטר הוא לא ציין איזה סוג של דתיים היו שם הוא אמר אנשים מתפללים.ואתה הנחת שאלה חרדים.לכן הגבתי כמו שהגבתי.רוב המשפחה שלי הם דתיים שלא חיים על חשבון משלם המיסים.כולם אנשי עבודה.אבל עזוב באמת קצר בתקשורת של כולנו.

סימה את.........

מה זה נדלג על זה? לא פוסלים את הדתים, רק את אלה שמנצלים את האלוהים לעשות כסף על חשבון אנשים שנימצאים במצוקה נפשית. שבוע טוב מיסטר בין

יאללה מיסטר

עזוב!כן דלג!החברה לא הבינו אחד את השני שנה חדשה שבוע טוב ובואו נמשיך הלאה. ולגבי התחושה האישית שלי תוכל ליקרוא בתגובה שלי אליך בתחתית השרשור.

רות.............סוף

משהו חסר

לזה קוראים "אפקט הפרפר". שבוע טוב אח שלי. מיסטר בין

ואללה

עבור לעמוד
, , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סודות + וידויים
בחר