אל תדאג, אני משלם מספיק מס הכנסה וביטוח לאומי כדי שהצדיקים כמוהו

לא יידעו חלילה מחסור מהו ועוד נשאר להם קצת כסף לבקר אצל יצאנית שחלילה לא יהיו להם מחשבות חטא בזמן שהם מדפדפים בגמרא.

איזו הגזמה , תגיד משהו - כספי המיסים שלנו לא

הולכים לשיקומם של זונות, סרסורים וצאצאיהם -

עדי......תודה

ישנם מפגשים בין אנשים שהם מיסטיים

ואתה יכול להרגיש כי רוח אמימה עוטפת אותך. לא מנהלת אורח חיים דתי וגם לא מסורתי אבל בהחלט נהנית לראות קבוצת אנשים מתפללים, להקשיב לשירה המתנגנת .. סוג של סולידריות שאבדנו עם הזמן כל כך עסוקים בלחיות בתבניות של דתיים וחילוניים עד שלא שמים לב שאפשר גם אחרת

היי עדי

שמחה שחזרת אכן מרגש.תמיד נחמד להתקרב לשורשים גם אם אתה לא דתי.

הי מתוקה. שבוע טוב

איזו הגזמה , תגיד משהו - כספי המיסים שלנו לא

הולכים לשיקומם של זונות, סרסורים וצאצאיהם -

אני דווקא הייתי משקיע בשיקום

לא יודע לאן הולך הכסף שלך, עדי. הכסף שלי הולך לכוללים. אפילו קיבלתי מכתב הערכה ותודה מהעדה החרדית על כך שהשתתפתי במבצע "אמץ חרד".

עכשיו זה בדוק: חיים רק פעם אחת.

כספי הולך ךאמץ לוחם. אבל באמת משהו

לא חייבים למצוא את הרע כשיש משהו טוב. צריך לדעת להנות מהדברים הטובים שבדת . הדתיים (וחלקם) אכן עיוותו ולקחו בעלות על אוהים. יחד עם זאת אני משוכנעת שאילולא המתנחלים למנהים, מפוני גוש קטיף, בני עיקיבא וכן כן גם חרדים סביר מאוד להניח שזמננו בארץ היה אוזל. *בוא אלינו לצפון הרחוק ותבין למה ומדוע חשוב שיהיו גם דתיים.

כן, באופן תיאורטי בהחלט יכול להיות שאלה דתיים מהשורה

שלקחו חופשה מעבודתם במפעל והלכו ליפו להניח תפילין. אני עדיין לא פגשתי כאלה. ותסמכי על זה שאני לפעמים מתשאל אותם מי הם, מה הם ומאיפה הם באו. היחידים ששירתו בצבא מהחבריה האלה היו כל מיני רוחניקים שחזרו עם סריטה עמוקה מהטיול בהודו והלכו לשרת ביח' הצמתות של חב"ד או ברסלאב. ואת? את פגשת שם אנשים נורמטיביים שעובדים לפרנסתם או שגם את מדברת ברמה התיאורטית?

אתה יודע למה דווקא ביפו? כי שם יש אוכלוסייה

מעורבת. הבחירה היא לא מקרית טוב... חבל להכנס לויכוח פוליטי בהחלט עדיף לראות אתנקודת הזכות שבכך ולא את ההיפך

אני לא מדברת על אותה קבוצת אנשים

כניראה שלא הסברתי את עצמי נכון דיברתי על דתיים בכלל.

לא חייבים למצוא את הרע כשיש משהו טוב. צריך לדעת להנות מהדברים הטובים שבדת . הדתיים (וחלקם) אכן עיוותו ולקחו בעלות על אוהים. יחד עם זאת אני משוכנעת שאילולא המתנחלים למנהים, מפוני גוש קטיף, בני עיקיבא וכן כן גם חרדים סביר מאוד להניח שזמננו בארץ היה אוזל. *בוא אלינו לצפון הרחוק ותבין למה ומדוע חשוב שיהיו גם דתיים.

אוווו, באמת, מה את מכינסה לי עכשיו את מפוני גוש קטיף?

אני מדבר על בטלנים ועלוקות מסוג מסויים מאוד ולא מכליל. אגב, למפוני גוש קטיף אין זמן פנוי להתבטל במדרחוב ביפו, הם באמת נדפקו עם הפינוי הזה ונלחמים להשאר עם האף מעל למים. שוב, עדי, אין לי שום רצון או כוונה להתנצח איתך על היופי שבבטלה לשם שמים, אולי אני ציני בעניין הזה אבל אני ציני כלפי אנשים שהרוויחו את הציניות שלי ביושר ובעבודה קשה. ובכנות - אני לא כל כך מבדיל בין סתם עבריין שגונב כסף ממישהו לבין עבריין "כחוק" שגונב וגוזל כספי ציבור כדי לקיים אל חשבון הציבור הזה את אורח החיים שלו כי גם הכסף הזה חסר בסופו של דבר במח' הפגים בסורוקה למשל. ואם תרצי, אפשר גם להתחיל לספור כמה חולי סרטן היו צריכים למות כי לסל התרופות לא נכנסה תרופה מסויימת וזה כי העלוקות האלה מצצו את הכסף מקופת המדינה. אבל את את הכסף שלך תחלקי למי שבא לך, מה אכפת לי?

אתמול.....

אתמול לקחתי לי יום חופש בעבודה ונסעתי לשוטת ביפו,בנמל ובשוק הפישפשים . בשוק יש רחוב לא רחוק "מהשעון" שבשעת הצהריים אנשים עומדים ומתפללים מנחה. רחוב שלם עומד, אנשים פשוטים בבגדי עבודה עוצרים ומתפללים אולי היו שם חמישים אנשים. אני חילוני ולא בידיוק מתחבר לדת......לא נגד אבל מאמין שצדיק באמונתו אין לי מושג למה, נעמדתי בין האנשים ומילמלתי כמה מילים לבורא עולם. עמד לידי בחור עם אופניים וכובע ,הוא הוריד את הכובע ונתן לי את הכיפה שהיתה לו על הראש וגם את "הסידור"הוא סימן לי מה צריך לקרא . היו שם בערך שישה עמודים שקראתי . באותו הזמן שעמדתי והתפללתי היתה לי הרגשה מיוחדת זה עשה לי טוב בנשמה. אחרי שהחזרתי את הכיפה והסידור אמרתי לבחור שהוא עשה מצוה גדולה. יום טוב אנשים. מיסטר בין

נו מה לעשות ?

שלציבור הדתיבכלליותו יש תדמית שללית משום מה ? ומי שלא זוכר המסורת הדתי שמרה את העם הזה מגלות בית ראשון

אני לא מדברת על אותה קבוצת אנשים

כניראה שלא הסברתי את עצמי נכון דיברתי על דתיים בכלל.

אז אני כן מדבר על אותה קבוצת אנשים.

תסמכי עלי, דתיים שעובדים לפרנסתם לא יושבים במדרחוב ביפו. בדוק.

אתה יודע למה דווקא ביפו? כי שם יש אוכלוסייה

מעורבת. הבחירה היא לא מקרית טוב... חבל להכנס לויכוח פוליטי בהחלט עדיף לראות אתנקודת הזכות שבכך ולא את ההיפך

תראי מה שאת רוצה

אוווו, באמת, מה את מכינסה לי עכשיו את מפוני גוש קטיף?

אני מדבר על בטלנים ועלוקות מסוג מסויים מאוד ולא מכליל. אגב, למפוני גוש קטיף אין זמן פנוי להתבטל במדרחוב ביפו, הם באמת נדפקו עם הפינוי הזה ונלחמים להשאר עם האף מעל למים. שוב, עדי, אין לי שום רצון או כוונה להתנצח איתך על היופי שבבטלה לשם שמים, אולי אני ציני בעניין הזה אבל אני ציני כלפי אנשים שהרוויחו את הציניות שלי ביושר ובעבודה קשה. ובכנות - אני לא כל כך מבדיל בין סתם עבריין שגונב כסף ממישהו לבין עבריין "כחוק" שגונב וגוזל כספי ציבור כדי לקיים אל חשבון הציבור הזה את אורח החיים שלו כי גם הכסף הזה חסר בסופו של דבר במח' הפגים בסורוקה למשל. ואם תרצי, אפשר גם להתחיל לספור כמה חולי סרטן היו צריכים למות כי לסל התרופות לא נכנסה תרופה מסויימת וזה כי העלוקות האלה מצצו את הכסף מקופת המדינה. אבל את את הכסף שלך תחלקי למי שבא לך, מה אכפת לי?

למה הכנסתי את מפוני גוש קטיף? כי לכל דבר

יש השפעה גם במעגלים רחבים יותר... הויכוח הוא מיותר, כל פעם שמזכירים את המילה חרדים מיד מנופפים עם כספי המיסים. יש דברים שהם מעבר

תראי מה שאת רוצה

בהחלט

אתמול.....

אתמול לקחתי לי יום חופש בעבודה ונסעתי לשוטת ביפו,בנמל ובשוק הפישפשים . בשוק יש רחוב לא רחוק "מהשעון" שבשעת הצהריים אנשים עומדים ומתפללים מנחה. רחוב שלם עומד, אנשים פשוטים בבגדי עבודה עוצרים ומתפללים אולי היו שם חמישים אנשים. אני חילוני ולא בידיוק מתחבר לדת......לא נגד אבל מאמין שצדיק באמונתו אין לי מושג למה, נעמדתי בין האנשים ומילמלתי כמה מילים לבורא עולם. עמד לידי בחור עם אופניים וכובע ,הוא הוריד את הכובע ונתן לי את הכיפה שהיתה לו על הראש וגם את "הסידור"הוא סימן לי מה צריך לקרא . היו שם בערך שישה עמודים שקראתי . באותו הזמן שעמדתי והתפללתי היתה לי הרגשה מיוחדת זה עשה לי טוב בנשמה. אחרי שהחזרתי את הכיפה והסידור אמרתי לבחור שהוא עשה מצוה גדולה. יום טוב אנשים. מיסטר בין

תראו לאן זה הגיע!!!

מיסטר בסך הכל מספר על הרגשה טובה שאפפה אותו אחרי שהוא התפלל. את מי פאקינג מעניין הפורום שבו הוא עשה את זה.חרדים עלוקות אונרקומנים שמקבלים קיצבה מכספי המיסים של כולנו רק כדי להתמסטל.או איזה ערבי שהתחתן עם 200 נשים ומקבל קצבת ילדים של 5000 ש"ח.לכל אילו ביחד אין שום מונופול על התפילות.אז אם מיסטר מספר שזה עשה לו טוב בואו נתמקד רק בזה ולא בכל השטויות שמסביב.

כל אותם צדיקים שחושבים שהם יושבים בגוש קטיף

ומצילים את הארץ, יותר טוב שיבואו להתיישב בנגב לפני שהבדואים כאן משתלטים על כל מטר פנוי. אבל כנראה שכאן חם מדי...
עבור לעמוד
, , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סודות + וידויים
בחר
בחר