זה יופיע

בהסטוריה שלך,חוכמת הבייגלה

ברור

לרובנו זה קורה כול הזמן.. אין בחירות אמיתיות יש לזרום עם מה שקיים. צריך לזרום עם החיים ולבחור לאן הם מובלים...אחרת..אחרת, רובנו יודעים את התשובה. וברור שאני כותבת על החיים (ובתוכם גם סקס) ואתה על סקס..

את מזלזלת בי

לא יפה... אמנם נכון, אני נהנה מאוד מסקס וחושב שהסקס הוא אחת מהנאות החיים הכי הכי.... אבל יש עוד תחומים שמעניינים אותי (אחרי הסקס) (:

עכשיו זה בדוק: חיים רק פעם אחת.

חס וקרפס..

העיקר הבריאות. גמר..חתימה טובה וצום קל..(איך שהוא לא מתבטא) מה אתה חושב לצום עד 12..אוכל?

מאבדת שפיות?

נשואה הרבה שנים נראית צעירה מאוד לגילי , בתקופה האחרונה פשוט רוצה להשתגל עם כל העולם, כל גבר שאני רואה אני מנסה לדמיין איך יהיה במיטה ומה הייתי עושה לו.גם בנשים לא בוחלת ומפנטזת שאני מנסה הכל... מעולם לא בגדתי ,בעלי הוא הראשון שלי.לא חסרה לי תשומת לב או סקס ממנו. מה לעזעזל קורה לי ???

פשוט וקל , תממשי את הפנטזיות -

לא עם כל העולם ואשתו , מאהב מתאים ודיסקרטי לדעתי יסדר לך את הראש. one life - live it well

למאבדתהשפיות...

אני מכיר את המצב שאת נמצאית בו, תראי זה טבעי לפעמים אנחנו לא מסופקים בבית או שנמאס לנו ואנחנו רוצים לחדש או גירויים חדשים וזה טבעי, כנראה שבעלך מפספס פה,אצלך פוטנציאל אדיר לסקס ללא גבולות ומעניין ואף סוחף, אל תתחילי להיות עם כל אחד אבל אני עשיתי כך, היתה לי משהי בדקרטיות שעשיתי איתה הכל,אבל הכל במשך 3 שנים, והיא עברה ונשארתי לבד...אני מחפש משהי עכשיו חדשה,זה מה שאת צריכה לעשות.

נשמע נפלא!

אני מרגישה בדיוק כמוך, דקה לפני גיל הבלות והידרדרות הגופנית, אני רוצה להרגיש מושכת וסקסית, ומוכנה לעשות הכל כדי להחזיר טעם מתוק לחיי. היאוש הוא סוכן של עונג פראי. דרכו אפשר לעשות שטויות, אבל גם לעשות משהו טוב למען עצמך.

מרגש לקרא התחושות...

היי.. מאוד מרגש לקרא התחושות שכותבת עלהן.. גם מרגיש שרוצה לחוש לתת לחוות..למלא נשמה בהרגשה שחסרה... אשמח לשוחח במייל.. ali19666@walla.co.il
עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סודות + וידויים
בחר
בחר