טיפשה חסרת מנוח

כמה מדברים ? חכי חכי שתגיעי לגיל זיקנה ומעניין איך קבעת את גילה ?

פיצי פיצי פיצי

אין כל דופי בזקנים! יש לך בעיה בהבנת הניקרא! העידה על עצמה שרק ניראת צעירה! מהתכון ברור שחסרת מנוח! רוצה להשתגל,להתעלס ואו להשתרלל עם כל העולם ואחותו! ברור לי- שדומה נמשך לדומה ומטיב לחוש אותו -כך שתגובתך לגב' מובנת.הטיפשה ממליצה לך לקרוא את היסטורית ההודעות שלה!קישטה

פוני את באמת חושבת שהוא יבין את מה שכתבת?

מה את אומרת פיצי חתול לא חתולה?

חתלתולה, באנגלית יש לזה סאונד אחר

"קודם כל אני אמריקני, אחר־כך מזכיר המדינה של ארצות הברית ואחר־כך יהודי" גולדה בתגובה: "אנחנו קוראים מימין לשמאל" 

מה שנכון נכון pussycat

בקיצור pussy

"קודם כל אני אמריקני, אחר־כך מזכיר המדינה של ארצות הברית ואחר־כך יהודי" גולדה בתגובה: "אנחנו קוראים מימין לשמאל" 

מה את אומרת פיצי חתול לא חתולה?

וואלה חשבתי חתול

מאבדת שפיות?

נשואה הרבה שנים נראית צעירה מאוד לגילי , בתקופה האחרונה פשוט רוצה להשתגל עם כל העולם, כל גבר שאני רואה אני מנסה לדמיין איך יהיה במיטה ומה הייתי עושה לו.גם בנשים לא בוחלת ומפנטזת שאני מנסה הכל... מעולם לא בגדתי ,בעלי הוא הראשון שלי.לא חסרה לי תשומת לב או סקס ממנו. מה לעזעזל קורה לי ???

כניראה הגיע הזמן שלך לעשות גם דברים אחרים לך לכיוון של חילופי זוגות

אולי לזרום?

אולי באמת

רק לך תדע לאן תגיע..

זה כל הכיף שבלזרום

לדעת מראש לאן תגיע זה בנאלי ומשעמם. קרה לך בחיים שפשוט שכבת על הזרם ואמרת לו "קח אותי לאן שתיקח"?

עכשיו זה בדוק: חיים רק פעם אחת.

ברור

לרובנו זה קורה כול הזמן.. אין בחירות אמיתיות יש לזרום עם מה שקיים. צריך לזרום עם החיים ולבחור לאן הם מובלים...אחרת..אחרת, רובנו יודעים את התשובה. וברור שאני כותבת על החיים (ובתוכם גם סקס) ואתה על סקס..

פיצי פיצי פיצי

אין כל דופי בזקנים! יש לך בעיה בהבנת הניקרא! העידה על עצמה שרק ניראת צעירה! מהתכון ברור שחסרת מנוח! רוצה להשתגל,להתעלס ואו להשתרלל עם כל העולם ואחותו! ברור לי- שדומה נמשך לדומה ומטיב לחוש אותו -כך שתגובתך לגב' מובנת.הטיפשה ממליצה לך לקרוא את היסטורית ההודעות שלה!קישטה

סוס פוני ?

קראתי ולא מצאתי דבר מעניין אישה מבוגרת אינה נקראת זקנה ,והסקת מסקנה נימהרת לגבי גילה,למרות שלא ציינה אותו

וואלה חשבתי חתול

מיאווווווווווווווווווווו

איפפפפפפפפ פלצנית

זה יופיע

בהסטוריה שלך,חוכמת הבייגלה
עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סודות + וידויים
בחר