מאבדת שפיות?

נשואה הרבה שנים נראית צעירה מאוד לגילי , בתקופה האחרונה פשוט רוצה להשתגל עם כל העולם, כל גבר שאני רואה אני מנסה לדמיין איך יהיה במיטה ומה הייתי עושה לו.גם בנשים לא בוחלת ומפנטזת שאני מנסה הכל... מעולם לא בגדתי ,בעלי הוא הראשון שלי.לא חסרה לי תשומת לב או סקס ממנו. מה לעזעזל קורה לי ???

ראשית תפתחי ספר בישול מרוקאי בעמוד הראשון

"קודם כל תרגעי" ושנית שום דבר נורא לא קורה לך, בדיוק להיפך, הרבה נשים היו רוצות להיות במצבך, כלומר חרמניות. יש אפשרות להיות נשואים ולכייף גם מהצד. לדבר הזה קוראים "יחסים מחוץ לנישואין" או בקצור "בגידה". מנסיוני האישי זה מעניק הרבה סיפוק, הנאה, ריגוש וצבע לחיים. השאלה אם את בנויה לזה...

עכשיו זה בדוק: חיים רק פעם אחת.

יכול להיות שזה קשור לגילך

ציינת שאת נשואה שנים רבות, ואני מסיק שאת די בוגרת. יכול להיות שבגילך הגוף עובר שינויים, גם הורמונליים. אבל זה כבר דורש בדיקה רפואית מעמיקה (רק תשתדלי לא לשגל גם ת'רופא... )

חחחחח.... מצחיק אתה

מתייחס לתאבון מיני בריא שהתעורר אצל בחורה כאל מחלה? בדיוק להיפך, חמודי, אלה שאין להן ליבידו חזק, אלה החולות, אלה צריכות להבדק. וזה בדוק (:

עכשיו זה בדוק: חיים רק פעם אחת.

למה מחלה, למה?

מסכנה, לקחת את מה שאמרתי והפכת אותה לסופנית... כולה אמרתי לה שתלך לבדוק איזון הורמונלי. עם כל הכבוד לסקס (ובגלל שיש לי כבוד לסקס), לא נראה לי משו בריא בזה שמחפשים לזיין כל מה שזז.

מאבדת שפיות?

נשואה הרבה שנים נראית צעירה מאוד לגילי , בתקופה האחרונה פשוט רוצה להשתגל עם כל העולם, כל גבר שאני רואה אני מנסה לדמיין איך יהיה במיטה ומה הייתי עושה לו.גם בנשים לא בוחלת ומפנטזת שאני מנסה הכל... מעולם לא בגדתי ,בעלי הוא הראשון שלי.לא חסרה לי תשומת לב או סקס ממנו. מה לעזעזל קורה לי ???

תנסי אחד בודד.

למה מחלה, למה?

מסכנה, לקחת את מה שאמרתי והפכת אותה לסופנית... כולה אמרתי לה שתלך לבדוק איזון הורמונלי. עם כל הכבוד לסקס (ובגלל שיש לי כבוד לסקס), לא נראה לי משו בריא בזה שמחפשים לזיין כל מה שזז.

רופא = מחלה

הפרת איזון הורמונלי גורם אולי לתחושות קור וחום, ודווקא מדכא את התשוקה המינית. היא חרמנית, היא גילתה שנורא בא לה להזדיין. מה רע בכך? תאמין לי, מאות מיליונים של נשים מכל העולם היו עומדות בתור להשיג את חוסר האיזון ההורמונלי הזה שיכול לגרום לחרמנות אש.
Anonymous

מאבדת שפיות?

"זקנה חסרת מנוח"

כמה

זמן זה הרבה שנים? ובת כמה ,אם אפשר לדעת?

הורמונים?

יש מצב..משהוא עם גיל המעבר אולי? לא אגיד לך מה ואיך..אבל יש דרכים להיתמודד ויחד איתו

לדעתי בגלל שבעלך הוא

הראשון שלך. כלומר עד לרגע זה לא בגדת, את סקרנית לדעת איך זה עם אחרים. תופעה מקובלת.

בוקר טוב

לא קורה לך כלום את לא מאבדת שפיות לפנטז זה בריא כל עוד את לא מממשת עם אחרים.תמשיכי לפנטז שאת משגלת את כולם ותהני עם בעלך בהצלחה.

"זקנה חסרת מנוח"

טיפשה חסרת מנוח

כמה מדברים ? חכי חכי שתגיעי לגיל זיקנה ומעניין איך קבעת את גילה ?

הורמונים?

יש מצב..משהוא עם גיל המעבר אולי? לא אגיד לך מה ואיך..אבל יש דרכים להיתמודד ויחד איתו

אולי לזרום?

מאבדת שפיות?

מותק

תשתגלי חופשי על הבר ,תהיי מאושרת ושמחה שאת חרמנית ורוצה,בגילך (?) הנשים נוהגות לסובב את הגב לבעל. חוץ מזה,יש הנאה גדולה יותר מזה ? רק הישמרי לך,אוזניים לכותל,ועיניים אחורנית
עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סודות + וידויים
בחר
בחר