תסגור את המקרר

תחכה עוד 5 דקות ותאכל איתי כמו בן אדם. למה גברים מתעקשים להתעסק עם האוכל בזמן שהוא מתבשל? הוא יפתח את הסיר , ידוג איזה חתיכת בשר נא ויתעקש ש"הכל בסדר , זה כבר מוכן." כשהוא רעב - אין לו אלוהים . הורס אותי, כל פעם מחדש כשאני מבשלת משהו, רגע לפני שהכל מוכן, אני מוצאת אותו דבוק למנורה שבמקרר "עוד רגע יש לך ארוחה נורמלית" אני מנסה להניס אותו. "אבל אני רעב עכשיו" הוא עונה בעצבים,תוך כדי דחיסה של פסטרמה עבשה. או כשהו טוחן פיתות במסעדה עד שהאוכל יגיע..... אבל הכי נורא , זה לחיות עם הידיעה,שכשהוא מגיע הביתה רעב, גם אם תפתחי לו את הדלת לבושה בזוג ביריות אדומות ( ורק בהן), הוא, ינפנף אותך לכל הרוחות, וישעט לעבר יצרן הסיפוקים , הגדול מכולם: ה מ ק ר ר .

תנסי ביריות שחורות

אני מכירה כמה ששוכחים מהרעב בבטן למראה ביריות שחורות עם גרביוני רשת שחורות הרעב מיד יורד מיד קומה אחת מתחת

האם הוא שווה את זה?

לנקות לו לכבס לו לבשל לו לאפות לו לבקש ממנו בפעם המיליון שירים את הקרש שלא ידרוך על המגבת ולהתעצבן כשהוא יוצא מהמקלחת רטוב בדיוק לאחר שאת הריצפה סיימת לשטוף להתייפות בשבילו לקום בלילה בשבילו לדאוג לתאבונו ולתאוותו לספק את כל צרכיו מאלף ועד תו ואחרי כל ההשקעה והמאמצים הוא יושב לו על הכורסה לא טורח אפילו להגיד תודה מפליץ בלי חשבון במיטה בקושי מוציא מילה בערבים כשאת תשושה ועייפה יש לו רק טענות וטרוניות ושואל מה עשית כל היום ולמה הארוחה עדיין לא מוכנה וכשאת רוצה לשפוך קצת את הלב הוא בורח למיטה עוצם את עיניו ונוחר וכאשר יש בעיה ובדיוק אותו את צריכה את מגלה שבדיוק היום הוא נשאר מאוחר בעבודה. אז תגידי לי חביבה האם המאמץ שווה?

ענק.......

אתם עדיין פה ???

חשבתי שהפורומים של וואלה שבקו חיים מזמן?

הווווו שושנה..

שבקו מזמן כפרה.. זה הכל פאטה חרטטנה כאן. מה שלומך נשמה, איפה היית ומה עשית [תפרטי שושנה..תפרטי ללא רחמים ובלי בושה..תני לנו ה-כ-ל !}

האם הוא שווה את זה?

לנקות לו לכבס לו לבשל לו לאפות לו לבקש ממנו בפעם המיליון שירים את הקרש שלא ידרוך על המגבת ולהתעצבן כשהוא יוצא מהמקלחת רטוב בדיוק לאחר שאת הריצפה סיימת לשטוף להתייפות בשבילו לקום בלילה בשבילו לדאוג לתאבונו ולתאוותו לספק את כל צרכיו מאלף ועד תו ואחרי כל ההשקעה והמאמצים הוא יושב לו על הכורסה לא טורח אפילו להגיד תודה מפליץ בלי חשבון במיטה בקושי מוציא מילה בערבים כשאת תשושה ועייפה יש לו רק טענות וטרוניות ושואל מה עשית כל היום ולמה הארוחה עדיין לא מוכנה וכשאת רוצה לשפוך קצת את הלב הוא בורח למיטה עוצם את עיניו ונוחר וכאשר יש בעיה ובדיוק אותו את צריכה את מגלה שבדיוק היום הוא נשאר מאוחר בעבודה. אז תגידי לי חביבה האם המאמץ שווה?

איפה אתן חיות ?

נראה לי שאתם חיות בימי הביניים היום הגבר משתתף בכל עבודות הבית והילדים ולפעמים יותר מהאשה

אנחנו לא חיות - אתם חיות

סתתתתתתתתתתתתתתתתתתם יש גברים ששותפים בכל מטלות הבית - אבל הם נחשבים לסתם סמרטוטים

פיתה מאיפה הרעיונות האלה?

אנחנו במאה ה- 21 וגברים שותפים בכל כי כך צריך להיות וסוף סוף הם הבינו את זה לקח לנו הנשים הרבה שנים 'לחנך' אותם........... היום אנו קוצרות את הפירות

רינת!, למה רעיונות? אולי מציאות עגומה?

של יוצאות מין הכלל?

להנות היום מה שתפסידו למחר

מי היוצאות מהכלל

ואיזו מציאות עגומה? מצטערת לא הבנתי למה התכוונת.

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

ליאורה נשמה , זה הבעל שלי, ושלך, ושל כל אחת ואחת מאיתנו, חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח מסתבר שיש משהו שהוא יותר חזק , מהיצר ההוא... חחחחחחחחחחחחחחח

אבל..

זה לא הבעל שלי...
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סודות + וידויים
בחר
בחר