תסגור את המקרר

תחכה עוד 5 דקות ותאכל איתי כמו בן אדם. למה גברים מתעקשים להתעסק עם האוכל בזמן שהוא מתבשל? הוא יפתח את הסיר , ידוג איזה חתיכת בשר נא ויתעקש ש"הכל בסדר , זה כבר מוכן." כשהוא רעב - אין לו אלוהים . הורס אותי, כל פעם מחדש כשאני מבשלת משהו, רגע לפני שהכל מוכן, אני מוצאת אותו דבוק למנורה שבמקרר "עוד רגע יש לך ארוחה נורמלית" אני מנסה להניס אותו. "אבל אני רעב עכשיו" הוא עונה בעצבים,תוך כדי דחיסה של פסטרמה עבשה. או כשהו טוחן פיתות במסעדה עד שהאוכל יגיע..... אבל הכי נורא , זה לחיות עם הידיעה,שכשהוא מגיע הביתה רעב, גם אם תפתחי לו את הדלת לבושה בזוג ביריות אדומות ( ורק בהן), הוא, ינפנף אותך לכל הרוחות, וישעט לעבר יצרן הסיפוקים , הגדול מכולם: ה מ ק ר ר .

באמת, מה את רוצה

שהוא יעשה עם הביריות כשהוא רעב? נסי במקום עלי תאנה לשים פסטרמה. אז תגלי מה זו תאווה! חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

מעניין מאוד..

זה נראה כאילו א-נ-י כתבתי את זה... בול !! ככה זה הבעל שלי ככה בדיוק!!

קיטי וג'ון

אני הייתי מחכה מעט עם המחיקות , הפורום צריך להתעורר כך או אחרת, צריך לתת זמן, עד שאפשר.. היום סלון השיחות הוא לא רלוונטי לחלוטין, כמעט אף אחד אינו מבקר שם, קצת סבלנות, קצת סובלנות לא הזיקה לאף אחד אף פעם , כל מה שאנו מנסים לעשות הוא לטובת הפורום, במצבים מסויימים חייבים להתגמש, וכשנמצאים בלב הסערה, קודם מייצבים את הספינה, אחר כך, נלחמים בזרמים.. אבל זה רק אני, מה אני יודעת....

מעניין מאוד..

זה נראה כאילו א-נ-י כתבתי את זה... בול !! ככה זה הבעל שלי ככה בדיוק!!

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

ליאורה נשמה , זה הבעל שלי, ושלך, ושל כל אחת ואחת מאיתנו, חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח מסתבר שיש משהו שהוא יותר חזק , מהיצר ההוא... חחחחחחחחחחחחחחח

קיטי וג'ון

אני הייתי מחכה מעט עם המחיקות , הפורום צריך להתעורר כך או אחרת, צריך לתת זמן, עד שאפשר.. היום סלון השיחות הוא לא רלוונטי לחלוטין, כמעט אף אחד אינו מבקר שם, קצת סבלנות, קצת סובלנות לא הזיקה לאף אחד אף פעם , כל מה שאנו מנסים לעשות הוא לטובת הפורום, במצבים מסויימים חייבים להתגמש, וכשנמצאים בלב הסערה, קודם מייצבים את הספינה, אחר כך, נלחמים בזרמים.. אבל זה רק אני, מה אני יודעת....

את לא יודעת כלום...אבל..

אני מסכימה איתך בהחלט..

פיייייייייייי

הוואלה הזו , מחרפנת אותי, עד שהצלחתי להכנס.. == אז רגע , ליאורה גם את לא מבינה כלום??

באמת, מה את רוצה

שהוא יעשה עם הביריות כשהוא רעב? נסי במקום עלי תאנה לשים פסטרמה. אז תגלי מה זו תאווה! חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

תראי ...

אפשר לשבוע בהרבה דרכים.. === פסטרמה עבשה?? שמה?? השתגעת, הוא עלול להתרגל... יתחיל לדוש את "הארוחות" שלו ככה כל הזמן,

למה לא תסתכלי

על חצי הכוס המלאה? החיסכון בכלים למשל?

יאללה יקירתי

עכשיו באמת זזתי. לילה גדוש ומענג.

את לא יודעת כלום...אבל..

אני מסכימה איתך בהחלט..

אתם עדיין פה ???

חשבתי שהפורומים של וואלה שבקו חיים מזמן?

תסגור את המקרר

תחכה עוד 5 דקות ותאכל איתי כמו בן אדם. למה גברים מתעקשים להתעסק עם האוכל בזמן שהוא מתבשל? הוא יפתח את הסיר , ידוג איזה חתיכת בשר נא ויתעקש ש"הכל בסדר , זה כבר מוכן." כשהוא רעב - אין לו אלוהים . הורס אותי, כל פעם מחדש כשאני מבשלת משהו, רגע לפני שהכל מוכן, אני מוצאת אותו דבוק למנורה שבמקרר "עוד רגע יש לך ארוחה נורמלית" אני מנסה להניס אותו. "אבל אני רעב עכשיו" הוא עונה בעצבים,תוך כדי דחיסה של פסטרמה עבשה. או כשהו טוחן פיתות במסעדה עד שהאוכל יגיע..... אבל הכי נורא , זה לחיות עם הידיעה,שכשהוא מגיע הביתה רעב, גם אם תפתחי לו את הדלת לבושה בזוג ביריות אדומות ( ורק בהן), הוא, ינפנף אותך לכל הרוחות, וישעט לעבר יצרן הסיפוקים , הגדול מכולם: ה מ ק ר ר .

ממופ? מותר לנו ל..חייך ו..לצחוק על עצמנו

למה הנשואים שמנים והרווקים "רזים" רווק פותיח את המקרר, רואה מה יש מתייאש והולך..לישון נשוי הולך למיטה, רואה מה יש .....מתייאש והולך ל...מקרר (לשון זכר בלשון..נקבה )

להנות היום מה שתפסידו למחר

באמת, מה את רוצה

מותר שינקין

להנות היום מה שתפסידו למחר

ממופ? מותר לנו ל..חייך ו..לצחוק על עצמנו

למה הנשואים שמנים והרווקים "רזים" רווק פותיח את המקרר, רואה מה יש מתייאש והולך..לישון נשוי הולך למיטה, רואה מה יש .....מתייאש והולך ל...מקרר (לשון זכר בלשון..נקבה )

צודק!!

תסגור את המקרר

תנסי ביריות שחורות

אני מכירה כמה ששוכחים מהרעב בבטן למראה ביריות שחורות עם גרביוני רשת שחורות הרעב מיד יורד מיד קומה אחת מתחת
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סודות + וידויים
בחר
בחר