יריד המציאות

מודרני , פותח שעריו הסחורה מוצעת והמגוון בו רחב חידוש נדיר בו, ללא מגע יד יש היצע מגוון והכל מפורט, פה תמונת המוצר ושם רק מפרט, התפשטות בחלון ראווה, החשפות עד לנבכי הנשמה, והמחירים? ממש מבצע מיוחד... אבל, איך שהו תמיד יהיו כאלה שמשלמים יקר.. היא: סתם אחת משועממת שמחפשת.. נשואה ואבודה, גרושה ונאה, רווקה וצעירה. הוא: גרוש רגיש.. רווק ניצחי, נשוי מתוסכל. שוחר לטרף, שתמיד מוכן לבאה בתור. שרירי וחטוב והשאר הפתעה מכתיבה לכתיבה, מפטפוט לשיחה ערה, ולבסוף,ה-בחינה, וכמו בסוף כל עונה... תמיד יהיה יותר היצע וחוזר חלילה.. השווקים מתחדשים והביקוש רק עולה , ולפעמים,ההיצע מייאש ומה שנשאר אחרי הכל, זה בקיאות מופלאה וידע, הרבה יותר נרחב, ברזי המחשב. יריד וירטואלי, כל יום, כל היום, כל הלילה, כל השנה..

יפה מרשים ומקורי

גם אני אהבתי

חשבת לכתוב שירים? להביאם לדפוס? אל תתבזבזי, חבל! כתיבתך אומרת ורומזת על חיינו שלפעמים הם לא...........שלנו.

להנות היום מה שתפסידו למחר

יריד המציאות

מודרני , פותח שעריו הסחורה מוצעת והמגוון בו רחב חידוש נדיר בו, ללא מגע יד יש היצע מגוון והכל מפורט, פה תמונת המוצר ושם רק מפרט, התפשטות בחלון ראווה, החשפות עד לנבכי הנשמה, והמחירים? ממש מבצע מיוחד... אבל, איך שהו תמיד יהיו כאלה שמשלמים יקר.. היא: סתם אחת משועממת שמחפשת.. נשואה ואבודה, גרושה ונאה, רווקה וצעירה. הוא: גרוש רגיש.. רווק ניצחי, נשוי מתוסכל. שוחר לטרף, שתמיד מוכן לבאה בתור. שרירי וחטוב והשאר הפתעה מכתיבה לכתיבה, מפטפוט לשיחה ערה, ולבסוף,ה-בחינה, וכמו בסוף כל עונה... תמיד יהיה יותר היצע וחוזר חלילה.. השווקים מתחדשים והביקוש רק עולה , ולפעמים,ההיצע מייאש ומה שנשאר אחרי הכל, זה בקיאות מופלאה וידע, הרבה יותר נרחב, ברזי המחשב. יריד וירטואלי, כל יום, כל היום, כל הלילה, כל השנה..

האישה הזאת - לא חשוב מה היא כותבת - תמיד אני אוהבת

החיים הם שוק ענק כל אחד מוכר או קונה דבר מה חפץ, דעה, רכוש או נשמה הכל עניין של ביקוש והיצע לפעמים אתה זקוק לפעמים אתה נזקק זו עובדת חיים פשוטה פעם אתה מושך את העגלה ופעם העגלה מושכת אותך יש תקופות של טוב ויש תקופות של רע ובסיכומו של דבר כמו שאמרו חז"ל מי שטרח בערב שבת יאכל בשבת ואדם ישן במיטה כפי שהציע אותה. לחיי המציאות בשוק התלפיות

ועל זה

נאמר, א---מ--ן!!!!

יפה מרשים ומקורי

תודה.

גם אני אהבתי

חשבת לכתוב שירים? להביאם לדפוס? אל תתבזבזי, חבל! כתיבתך אומרת ורומזת על חיינו שלפעמים הם לא...........שלנו.

לא ,

אף לא חשבתי על כך, זה לא נראה לי לעיניין.

יריד המציאות

הגדרה ותאור מדהים .....

לשוק הבשר הקיים היום לא רק בוירטואלי אלא גם במציאות ! כשאני שומעת סיפורים מחברות פנויים כל השערות סומרות.

חחחחחחחחחח

זו המציאות שלנו היום , היא לא כזו נוראה, יש גם הרבה סיפורים יפים, ומאחורי הקלעים, רוחשות הרוחות.....

פעם אחת .....

חברה הייתה במועדון .. אם אני לא טועה מסיבת פורים ההגדרה שלה הרגה אותי ...... "בפתח קיבלו את פנינו ציידי ארנבות מזילי ריר ...." סתם תהיתי אם היו לציידים "רובה גדול" סיפרוי יפים ?! תמיד אשמח לשמוע..... אני קיבלתי תחושה שהיום הכל מתרכז למען ובשביל נושא אחד ...

יריד המציאות

כרגיל, משב רוח מרענן..

יכולת הביטוי המדהימה שלך. הדרך הזו הצנועה שלך.. לדקור במילים ויותר מכך ברעיונות. פשוט מדהים. ועל כך ועוד.. אני אוהב אותך. ====== ואם גם היית "נותנת" היית בכלל מושלמת :)

חחחחחחחחחחחחחחחחחחח

מה יהיה הסוף איתך , מה?? "נותנת"??? חחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

פעם אחת .....

חברה הייתה במועדון .. אם אני לא טועה מסיבת פורים ההגדרה שלה הרגה אותי ...... "בפתח קיבלו את פנינו ציידי ארנבות מזילי ריר ...." סתם תהיתי אם היו לציידים "רובה גדול" סיפרוי יפים ?! תמיד אשמח לשמוע..... אני קיבלתי תחושה שהיום הכל מתרכז למען ובשביל נושא אחד ...

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

נאאאאאאאא, קיבלת רושם מוטעה.. יש הרבה נשמות אבודות אי שם במעמקי היריד, כולה, מחפשים קצת חום ואהבה, גם אם היא מגיעה רק לזמן קצוב. נכון, יש את המשחרים לטרף, אבל... "כיפה אדומה" מזמן כבר לא תמימה.. ורוב האנשים לומדים לזהות את אותם המשחרים..

יפה לה ל"כיפה אדומה"

שיודעת להנות מהדבש מבלי להפגע מהעוקץ

להפגע??? מהעוקץ?? חחחחחחחחחחחחחח הדבש והעוקץ הולכים יחד לא??? === פלומהה, שלחתי. שכתבתי את "מגילת רות" מחדש..
עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סודות + וידויים
בחר
בחר