מעניין למי השאיר את נכסיו ?

אם הסיפור אמיתי,אני משערת שהוא היה מספר לפני מותו לילדתו ובכן,סיפור מחשיד.כך או כך,אם הוא החליט לא לספר לפני מותו והוא לא השאיר לך ירושה כלשהי ("השאיר לך לספר לה") אז פשוט אל תספר כי זה יראה כאילו יצאת מדעתך.ובכל הרצינות,כמובן לא לספר.דבר כזה לא מטילים על אדם זר.אם הוא היה חפץ בכך היה מספר לפני מותו.

הירושה עברה כחוק לביתו ומשפחתה

והלו מי לא מקבל יקבל ירושה אי פעם?, זו דרכו של עולם, העיניין וכניראה הדבר הציק לו כי היה אדם מסורתי ודתי, אבל כניראה יש דברים שגם אלוהים יכול למחול, אנני יודיע מדוע סיפר דווקא לי אולי מצפונו העיק ונתן לי את הבחירה מה לעשות עם סיפור חייו?, אני גמרתי אומר לשמור זאת בליבי כל חיי, מה עוד ולא בקשני לספר לביתו.

להנות היום מה שתפסידו למחר

כיפה אני דורש ממך לעצור את ההתנקלות שלך למוטי מוטי!

אזהרה נוספת לא תשלח! זה כבר עובר כל גבול ההתנקלות האישית שלך אליו. תניחי לזה!

קיטי - האם זו רגישות יתר שאתה מגלה- או שסתם בא לך להתנקל לי בשל רגש נקמנות? הבעתי דעה - האם הפורום יהפוך דיקטטורה?

זו דעתי - לא חוזרת בי מדבריי. לא קשור לאדם הכותב המודעה.

קבל תיקון......*********** התנכלות **********.

סוף סוף אחד שפוי

מעניין למי השאיר את נכסיו ?

אם הסיפור אמיתי,אני משערת שהוא היה מספר לפני מותו לילדתו ובכן,סיפור מחשיד.כך או כך,אם הוא החליט לא לספר לפני מותו והוא לא השאיר לך ירושה כלשהי ("השאיר לך לספר לה") אז פשוט אל תספר כי זה יראה כאילו יצאת מדעתך.ובכל הרצינות,כמובן לא לספר.דבר כזה לא מטילים על אדם זר.אם הוא היה חפץ בכך היה מספר לפני מותו.

הפינלה היה לעניין .

קבל תיקון......*********** התנכלות **********.

היא התנכלה לי ..חחח

ואני התנק(כ)לתי ...

כיפה אני דורש ממך לעצור את ההתנקלות שלך למוטי מוטי!

אזהרה נוספת לא תשלח! זה כבר עובר כל גבול ההתנקלות האישית שלך אליו. תניחי לזה!

לפחות אמרה את האמת שלה , ולא סיפרי מעשיות

עוד סיפור מצוץ מהאצבע - בשביל מה ריבונו של עולם הבן אדם צריך מתווך לסיפור - אם כל כך רצה לספר לביתו בעודו בחיים

יכול היה לעשות זאת בעצמו לפני מותו. ואם נניח הסיפור אמיתי, ישנה אפשרות שבגילו המתקדם ובמחלתו הסופנית של הזקן - היה גם קצת הוזה, או שמא לא לגמרי שפוי - והמציא איזה סיפור והיה מי שאכל את הלוקש חזק או שמנסה לגרום לנו להאמין ללוקש הזה. בתור סרט, זה דווקא רעיון לא רע - אפשר להציע לתסריטאי - בתשלום כמובן - בחינם לא הולך היום כלום (הרמיזה הכספית היתה מכוונת למספר הסיפור כאן - שכידוע אצלו הכל נמדד בכסף, אולי הזקן לא הציע לו מספיק מעות, לכן עדיין לא חשף את סיפורו של הזקן בפני בתו). הקיצר חברייה - צהריים כבר אכלתם? אז הנה כמה לוקשים - בתאבון.

סוד שגילה לי שכן מבוגר בטרם מותו

היה לי אדם, שכן מהסביבה הקרובה, אלמן בעל נכסים לא קטנים ועשיר גדול אבא לילדה לא צעירה,נשואה עם ילדים/נכדים סיפר לי האדם שהיה מקורב אלי מכוון שתמיד לקחתי על עצמי לעזור לו בהבאת תרופות לו היה זקוק עקב מחלתו הסופנית, במשך הימים וכאשר נוצרו יחסי אמון בננו סיפר וגילה לי הקשיש ז"ל שמעולם לא יכל להוליד ילדים כי זרעו היה לקוי ללא תקנה, כך קבעו בדיקות שבציע בזמנו,זאת ידע שנתיים מנשואיו ולא העיז לספר לאשתו מחשש פן תעזבו, כי היית יפה בגוף ובנפש, לאחר כחמש שנים וראו זה פלא, אשתו נכנסה להיריון ונולדה "ילדתם" הוא ידע שילדתו לא מזרעו אלא מאחר, אבל במשך חייו התעלם, כדי לא לאבד את אשתו שכה אהב, בטרם מותו בקש שאספר את הדבר לילדתו, אמרתי דאז, שאין בי האומץ לעשות כך והעיניין נשאר פתוח למחשבה חוזרת עימו, בינתיים נפטר שכני בגיל 87 ,אני בדילמה, האם לספר לבתו? מה הייתם עושים?

לא יודע אם זא אמיתי או לא, אבל....

למקרה שזה נכון: א - סתום את הפה חזק. ב - זה לא עניינך. ג - אם זה נכון ואם זה יוודע הרי היא ממזרת וילדיה ממזרים. אתה רוצה לדפוק להרבה אנשים את החיים? ד - יש גם ענין של ירושה. סביר שיש לבר-מינן קרובי משפחה. אם הם ידעו, הם עלולים לתבוע את הירושה תוך נישול האם והבת. מה אתה נכנס לזה? נשוך שפתיים, עצור בלשונך, בלום פיך ולך לעשות מקלחת קרה להירגע. יום טוב. דיויד

מוטי........

אתה "רץ" לספר לילדה. למה? כדי לתת לנשמה של השכן לנוח בשלום. אם אתה לא תספר לה הנשמה של הזקן תרדוף אותך. אני לא רוצה להפחיד אותך אבל........... לך עוד היום. נורמה.

לא מאמין בנשמות

אין דבר כזה, לא מאמינה תשאלי את...הרימות

לא יודע אם זא אמיתי או לא, אבל....

למקרה שזה נכון: א - סתום את הפה חזק. ב - זה לא עניינך. ג - אם זה נכון ואם זה יוודע הרי היא ממזרת וילדיה ממזרים. אתה רוצה לדפוק להרבה אנשים את החיים? ד - יש גם ענין של ירושה. סביר שיש לבר-מינן קרובי משפחה. אם הם ידעו, הם עלולים לתבוע את הירושה תוך נישול האם והבת. מה אתה נכנס לזה? נשוך שפתיים, עצור בלשונך, בלום פיך ולך לעשות מקלחת קרה להירגע. יום טוב. דיויד

דיויד תרגע

לא מספר, תרגע, עכשיו ל"ד שלך קרוב לוודאי נורמלי

סוד שגילה לי שכן מבוגר בטרם מותו

היה לי אדם, שכן מהסביבה הקרובה, אלמן בעל נכסים לא קטנים ועשיר גדול אבא לילדה לא צעירה,נשואה עם ילדים/נכדים סיפר לי האדם שהיה מקורב אלי מכוון שתמיד לקחתי על עצמי לעזור לו בהבאת תרופות לו היה זקוק עקב מחלתו הסופנית, במשך הימים וכאשר נוצרו יחסי אמון בננו סיפר וגילה לי הקשיש ז"ל שמעולם לא יכל להוליד ילדים כי זרעו היה לקוי ללא תקנה, כך קבעו בדיקות שבציע בזמנו,זאת ידע שנתיים מנשואיו ולא העיז לספר לאשתו מחשש פן תעזבו, כי היית יפה בגוף ובנפש, לאחר כחמש שנים וראו זה פלא, אשתו נכנסה להיריון ונולדה "ילדתם" הוא ידע שילדתו לא מזרעו אלא מאחר, אבל במשך חייו התעלם, כדי לא לאבד את אשתו שכה אהב, בטרם מותו בקש שאספר את הדבר לילדתו, אמרתי דאז, שאין בי האומץ לעשות כך והעיניין נשאר פתוח למחשבה חוזרת עימו, בינתיים נפטר שכני בגיל 87 ,אני בדילמה, האם לספר לבתו? מה הייתם עושים?

אל תספרי לו....

למה שיאמינו לך?.. את האחריות לכך האימא צריכה לקחת לא את!!! זה לא פייר מצידו לבקש את זה ממך לפי דעתי...

לא לספר

אם תספרי זה לא יועיל אלא ההפך זה סתם יגרום עוגמת נפש גם לאמא וגם לבת
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סודות + וידויים
בחר
בחר