הפקדה: ברכות הכי מתאימות לפתיחת שנת הלימודים..

מכירים את זה שאומרים כל שנה לתלמידים בהצלחה לשנת הלימודים. איזה יאוש להיות בן 8 או 12 ועל ההתחלה לשמוע שכל מה שמאחלים לך שתביא הביתה ציונים ותצליח. איזה מתח זה להתחיל שנה של בגרויות באיחולים כאלה.. אז בואו נחשוב על כמה ברכות שיכולות לעשות טוב לילדים עם התחלה של 10 חודשים של לימודים ומתח. דוגמא ראשונה : שתבלה/י כל השנה ושיהיו לך המון חברים וחברות קולים בביה"ס. יש עוד?

וואהוו איזה אתגר..

אז אם מכירים את האדם מוטב ברכה אישית.. ילד/ה שאוהבים למשל ספורט אפשר לאחל שיהיו המון הפסקות עם כדור והמון שיעורים חופשיים. מי שאוהב מסיבות .. שיהיו המון מסיבות. ולמי שיש מדים בביה"ס הברכה הכי מוצלחת היא שלא יתפסו אותך בלי איזה פריט קטן מזהה.

שתמצאו את המורים הפרטיים הכי טובים ותצליחו לממן אותם?

זו אולי הברכה הכי מקאברית אבל זה בדיוק מה שהרבה הורים ותלמידים מתחילים לעשות עם תחילת השנה אם הם לא הספיקו בשנה שעברה או בחופשה. ומשהו יותר אופטימי? שבביה"ס שלכם יעשו המון פעילויות שיווק כמו נבחרת כדורגל או להקה או תיאטרון או מועצת תלמידים ושאתם תשתתפו בפעילויות האלו ושבביה"ס שלכם יחלקו בונוסים על פעילויות יותר מבכל בי"ס אחר.

הפקדה: ברכות הכי מתאימות לפתיחת שנת הלימודים..

מכירים את זה שאומרים כל שנה לתלמידים בהצלחה לשנת הלימודים. איזה יאוש להיות בן 8 או 12 ועל ההתחלה לשמוע שכל מה שמאחלים לך שתביא הביתה ציונים ותצליח. איזה מתח זה להתחיל שנה של בגרויות באיחולים כאלה.. אז בואו נחשוב על כמה ברכות שיכולות לעשות טוב לילדים עם התחלה של 10 חודשים של לימודים ומתח. דוגמא ראשונה : שתבלה/י כל השנה ושיהיו לך המון חברים וחברות קולים בביה"ס. יש עוד?

ברכה לתחילת שנת הלימודים

שתהיה אווירה של אחווה ועזרה הדדית ולא רק בנושאי הלימודים שכל רגע כיתה ומחוצה לה יהיה כייפי עליז ומשעשע כך שההליכה לביה"ס תהיה כמו ללכת הביתה להיות בחוג המשפחה. בברכה תמר.

אני מברך אתכם שתעתיקו שעורים בהפסקות, ביום שתלמדו להעתיק מפתקים בבחינה, יהיה לכם טוב,

REMEMBER, THE DAY YOU GRADUATE, YOU WILL FORGET IT ALL TNX

שתמצאו את המורים הפרטיים הכי טובים ותצליחו לממן אותם?

זו אולי הברכה הכי מקאברית אבל זה בדיוק מה שהרבה הורים ותלמידים מתחילים לעשות עם תחילת השנה אם הם לא הספיקו בשנה שעברה או בחופשה. ומשהו יותר אופטימי? שבביה"ס שלכם יעשו המון פעילויות שיווק כמו נבחרת כדורגל או להקה או תיאטרון או מועצת תלמידים ושאתם תשתתפו בפעילויות האלו ושבביה"ס שלכם יחלקו בונוסים על פעילויות יותר מבכל בי"ס אחר.

האי צדק הוא ,שמי שיש לו כסף ,הוריו גם מסוגלים לעזור לו בלימודים, ומי שאין לו, נשאר כלומניק

אני מברך אתכם שתעתיקו שעורים בהפסקות, ביום שתלמדו להעתיק מפתקים בבחינה, יהיה לכם טוב,

REMEMBER, THE DAY YOU GRADUATE, YOU WILL FORGET IT ALL TNX

סליחה לאיזה אתגר וחינוך אתה רוצה לחנך את הנוער בברכה?

החינוך צריך להתאים לסביבה בה אנו חיים

א. כמעט כולם שקרנים, אם לא תלמד לשקר, לא תתקדם, לא תזהה שקרן אחר ב. חינוך ציוני חשוב , כי כל אחד כמעט הולך לצבא ,יותר קל לשרת כשמאמינים, אח"כ יחליט מה רוצה ג, צריך ללמוד קרטה, סכין, מקל, כי בית הספר הוא מקום פשע , אף אחד לא עוזר ,לכן צריך בדרך כלל לרוץ לברוח אבל אם אין ברירה, יותר טוב שהשני ימות ולא את או אתה ד. צריך לפתח עוד לפני מבית הספר חוש לחברות, צריך ללמד לוותר ולשחד, קבוצה עדיפה על בודד במסדרונות הפשע. ה. כל מה שמלמדים בבית הספר חוץ מהבנת הנקרא, כתיבה תמה, קצת מחשבים, ספורט,קצת מתמטיקה,שלא ידפקו אותך במכולת,או בקניון ו. מטרת בית הספר היא להכין את הילדים לעבור בחינות. ובזה תם תפקידו,, התלמיד חייב לעבור את הבחינות ואח"כ לשכוח הכל. התלמידים שלא שכחו הכל ומתעמקים ,יכולים לפתור תשבצים, ואולי לשחק טריויה. ז. התורה הזו טובה גם לבוגרי הטכניון.

אני בהחלט לא מסכימה איתך

החינוך של הילד בנימוס והתנהגות מתחיל בבית בבית הספר יש לחזק את הילד בכך וללמדו את החינוך והלימודים כהכנה לחיים להשכלה גבוהה. אבל קודם כל החינוך ונימוס לאחווה ועזרה הדדית .

אני רואה שאת מסכימה, וגם אני מסכים שצריך לחנך לנימוס ועזרה הדדית,נאמנות,זה גם ערך עליון במאפיה

אל תכניס לי מילים כמו מאפיה כדי לכפות את דעתך עלי אני דיברתי על חברה רגילה

ובבקשה חדל מהרגלך להכניס לפה של אחר מושגים שהוא לא דיבר עליהם כדי שיגיד הן לדבריך.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
בנק הגשרים
בחר
בחר