הפקדה: איך נפטרים מאנשים עם כוונות טובות?

מכירים את הקטע הזה שמופיעה החמות או החותנת או הסבתא ויש לה את העצות הכי הכי הכי טובות בעולם? אישתך כבר מתעצבנת. אתה נקרע בינה לבין האמא שלך שיודעת הכל ורק רצתה את טובתינו ועכשיו עלה לה הסוכר. מה עושים? ראשית נושקים באהבה רבה נשיקה רטובה במיוחד על לחייה של האמא/סבתא/דודה... אח"כ אומרים לה שהעיצה כ"כ טובה שכדאי לרשום אותה. אתה נותן לה דף או מחברת העצות הטובות ונותן לה עט. העצות בדר"כ כ"כ מפורטות שבסוף הביקור היא תגמור לרשום אותה ובנתיים יהיה שקט הס.

ואיך נפטרים מהאבא/דוד/סבא/חמ/חותן?

באותה דרך אך ביתר החלטיות

אתם אנשים רעים .....סתם ...

כל החיים מחכים זקנינו להזדמנות להראות את חוכמת חייהם {ויש להם} ואתם מעלים רעיונות איך להפתר מהם ....מנסיוני האישי אסור לדחות על הסף שום רעיון יש להראות להם שאנו שומעים {לא דווקא מקבלים} נדון בזה ונחליט ואז ....יחזור הצבע לפניהם והאושר ישרור שוב בבית ..מנו .

מנו כמה שאתה צודק אני בהחלט תמימת דעות איתך

מהנסיון שבחיים זו הוכחה בדוקה. בהזדמנות זו אני רומה לאחל לכל באי הפורום שבבוע טוב ומבורך! מלווה בבריאות אושר נחת והעיקר שלופ שלא נדע יותר מבשורות רעות. מתמר.

"עיצס גיבר"

נו באמת מה הצביעות הזו שנפלה עליכם?חסרים לנו נותני עיצות המתיישבים על הוריד ומנסים לכפות רצונם עלינו?אז לדעתי הרעיון של גרינגו על-הכיפק,לא מזיק ולא מעליב ואפילו יש בו ניצוץ של הערכה,במיוחד אם עושים זאת בנחמדות ואסרטיביות.

זו לא צביעות

לכל אחד יש דעה משלו וזכותו של כל אדם לחשוב ולהביע את דעתו.

הפקדה: איך נפטרים מאנשים עם כוונות טובות?

מכירים את הקטע הזה שמופיעה החמות או החותנת או הסבתא ויש לה את העצות הכי הכי הכי טובות בעולם? אישתך כבר מתעצבנת. אתה נקרע בינה לבין האמא שלך שיודעת הכל ורק רצתה את טובתינו ועכשיו עלה לה הסוכר. מה עושים? ראשית נושקים באהבה רבה נשיקה רטובה במיוחד על לחייה של האמא/סבתא/דודה... אח"כ אומרים לה שהעיצה כ"כ טובה שכדאי לרשום אותה. אתה נותן לה דף או מחברת העצות הטובות ונותן לה עט. העצות בדר"כ כ"כ מפורטות שבסוף הביקור היא תגמור לרשום אותה ובנתיים יהיה שקט הס.

אני סובל 35 שנה , עד עכשו חשבתי שזה רק אני, בעולם הבא יהיה יותר טוב, לא יהיו פולניות, רק רוסיות צעירות

אתם אנשים רעים .....סתם ...

כל החיים מחכים זקנינו להזדמנות להראות את חוכמת חייהם {ויש להם} ואתם מעלים רעיונות איך להפתר מהם ....מנסיוני האישי אסור לדחות על הסף שום רעיון יש להראות להם שאנו שומעים {לא דווקא מקבלים} נדון בזה ונחליט ואז ....יחזור הצבע לפניהם והאושר ישרור שוב בבית ..מנו .

מסכימה איתך במליון אחוזים - יש לנו כל כך הרבה מה ללמוד מנסיון החיים של הבוגרים מאיתנו!

וכמה אנחנו מפסידים כשאנו אוטמים את עצמינו בגבהות לב !
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
בנק הגשרים
בחר
בחר