כמה דרכים להעביר את ההסגר עם ילדים:

זה נשמע נורא נכון? החופש הגדול שילדים משתגעים משיעמום וההורים שמפחדים לצאת לקניונים ולתת לילדים להסתובב. אז יש לזה גם צד חיובי. במקום לבזבז כסף בקניונים אפשר להחזיר את החיים לבילויים החברתיים של פעם. ילדים מזמינים חברים הביתה. יש המון פעיליות שילדים אוהבים והיום בכלל לא יוצא להם להתקל בהם. למשל להכין כל מיני דברים מבצק. או ציורי ידים.. יו כמה אהבתי כשהייתי ילדה. היום לך תמצא ילד שעוטף את הרצפה בנייר וילדים פשוט מורחים צבעים עם האצבעות והרגליים. לפסל מנייר עיתון ודבק... ויש עוד רעיונות?

פעם היו מכינים מתנות להורים אפילו היו ספרים שלמים

אני עוד זוכר את אחי ואחותי ואותי יושבים ומייבשים עלים גוזרים חתיכות עתונים ואחותי עם איזה מיליון נירות זהב שהיא צורבת מכינה כל מיני נירות עטיפה וקולאג'ים. חוץ מזה עמירם העלה את הרעיון של תיאטרון - אז אפשר היום עם מסרטות וידאו לצלם סרטים אפילו מצלמה נסתרת במשך השבוע וביום חמישי או שישי לעשות הקרנה להורים וגם לחברים.

אפשר גם לשחק בנדמה לי

לתת לילדים לבנות אוהל בגינת הבית או בבית,להזמין את חבריהם,לפנקם בחטיפים ואת השאר להשאיר לדימיונם הפורה.אפשר להתיר להם ללון באוהל,שקט לא יהיה אבל שמח,כן.

(-: וגם להכין פאזלים מציורי ילדים - מה זה כף ופשוט

פשוט לוקחים קרטונים הילדים מציירים מה שבא להם ואחר גוזרים לחתיכות קטנות. חוץ מזה הילדים של היום מסוגלים ממש להתרגש ממשחקי איקס מיקס דריקס שמצירים עם גיר על הריצפה. או ארץ עיר.. וזוכרים את האינטרקומים של הילדים פעם. בונים מין חרוט מניר מחברים לחוט ובקצה השני עוד שפרפרת. ומתי לאחרונה שמעתם ילדים מתופפים על סירים.

זה נשמע נורא נכון? החופש הגדול שילדים משתגעים משיעמום וההורים שמפחדים לצאת לקניונים ולתת לילדים להסתובב. אז יש לזה גם צד חיובי. במקום לבזבז כסף בקניונים אפשר להחזיר את החיים לבילויים החברתיים של פעם. ילדים מזמינים חברים הביתה. יש המון פעיליות שילדים אוהבים והיום בכלל לא יוצא להם להתקל בהם. למשל להכין כל מיני דברים מבצק. או ציורי ידים.. יו כמה אהבתי כשהייתי ילדה. היום לך תמצא ילד שעוטף את הרצפה בנייר וילדים פשוט מורחים צבעים עם האצבעות והרגליים. לפסל מנייר עיתון ודבק... ויש עוד רעיונות?

יפית את הורגת אותי - תגידי את קונה את הלוקשים שאת מוכרת - מה את לפלפית צדקנית ???

זה פורום מיוחד ,נאיבי,וחמוד, אל תקלקל לולה מירנדה , תודה ..מנו .

יפית אני תמימת דעות איתך

הזכרת לי את תקופת ילדותי ונעורי. דרך אגב אני חינכתי את ילדי ברוח הזאת.

זה פורום מיוחד ,נאיבי,וחמוד, אל תקלקל לולה מירנדה , תודה ..מנו .

מנו ,צדקת ונעמת לנו מאוד בבדבריך.

יפית את הורגת אותי - תגידי את קונה את הלוקשים שאת מוכרת - מה את לפלפית צדקנית ???

אנא בבבקשה ממך אל תקלקלי את הפורום .

ראי את תגובת מנו בבבקשה ולמדי כיצד לנהוג בבקשה.

יפית , הילדים של היום זה לא אנחנו אז, זה חכמים, קולטים, מחשב, וכו, בזמנו שחקו בפקקים, היום רולטה באינטרנט

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
בנק הגשרים
בחר
בחר