אל תתנו להן פרחים- או רשימת מתנות רומנטיות.

לכבוד יום האהבה התפרסמה ידיעה חשובה. למרות שחנויות הפרחים חוגגות בשמחה את יום האהבה כי יש הסבורים שזו מטרה רומנטית שתענג לב כל אשה. נשים אינן רואות בפרחים מתנה מעדפת כמתנה רומנטית. נהפך הוא. הן רואות בה דבר לצאת ידי חובה. אם כך מה עושים? הבה נעלה השערות ורשימות למתנות רומנטיות באמת. רומנטיקה מוסיפה נופך לחיים. בעוד פחות משנה יגיע שוב יום האהבה ונהיה ערוכים ומזומנים לקבלו בברכה.

הכי הכי רומנטי זה שוקולד טעים ארוז עם סרט אדום

לא יודעת מה איתכן אבל אני מוכנה לוותר על פרחים. רק תנו לי שוקוד טוב ארוז עם סרט אדום ואני נמסה. ואל תשכחו לצרף איזו ברכה. אפילו ציטטה קטנה משיר של איזה משורר שרמנטי ואני נמסה..

יהלומים הם חבריה הטובים של האישה

בטח שנשים לא מתלהבות מפרחים. ידוע מזמן : תן לה יהלום ותקנה את ליבה לנצח. תגידו לא יפה. בדיוק באותה צורה לא יפה שכשגבר קונה צרור פרחים ורודים נשים חושבות שזה לא רומנטי. ואירית.. לי שוקולדים ובונבונירות מזכירות בי"ח. אולי זה ההבדל בין המינים?

רינגו - עכשיו ממש הרגזת אותי. יהלומים??

מילא היית אומר צמיד או עגילים עם לבבות מילא היית אומר פנינים. אבל יהלומים? מה פיתאום??

אני דווקא השתמשתי בסרט האדום לעטיפת..... ספר שמאוד

מצא חן בעיני והחלטתי לקנות אותו לאשתי ביום האהבה ,הספר נקרא:.. "מבט נשי" של רוז מקדונלד בהוצאת עגור ,והוא מדבר על מילים שנוגעות ,עצות של זהב, וחיוכים , אם אתם מתלבטים ? ספר טוב עונה על השאלה ותמיד מבטיח הנאה לא רק למקבל אלה גם לנותן, ..בהצלחה מנו .

חומר או רוח

בין היתר מומלץ לנסות להזמין עבורה יום פינוק הכולל מסאזים,הילינג,שיאצו וכו' כאשר בסופו מקנחים יחד בארוחה רומנטית.לפרועות שבינהן ,ניתן להזמין טיסה בשמי הארץ על גבי אופנוע מרחף (אולטראלייט) כשבסיומה תקויים פגישת חברות קרובות לשם החלפת חוויות ופירגון לאומץ ליבה,בניצוחו של בן הזוג.

רינגו - עכשיו ממש הרגזת אותי. יהלומים??

מילא היית אומר צמיד או עגילים עם לבבות מילא היית אומר פנינים. אבל יהלומים? מה פיתאום??

יפית - הרגיז אותך ו.......... מה קרה כלום !!!! - את לא מסוגלת לכלום - חוץ מלדבר - אז מה יהלום זה לא בשבילך

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
בנק הגשרים
בחר
בחר