מישהי פה ביצעה ניתוח הקטנת חזה?

כל חיי אני עוסקת בספורט, בעיקר ריצות. אני שמה לב שבסוף כל ריצה לאחרונה יש לי כאבי גב עזים. אני שוקלת לעשות ניתוח הקטנת חזה, אתן יודעות כמה זמן החלמה זה והאם זה משאיר צלקות?

לא ביצעתי אבל קראתי שיש צלקות כזה בקטנה שבקושי רואים, יש טקסט קראתי על זה שנראה לי רלוונטי לך:

החלמה בעקבות הקטנת חזה

ניתוח הקטנת חזה מתבצע בהרדמה כללית ואורך כ-3 שעות. בדרך כלל נשארות המנותחות לאשפוז של לילה אחד ולאחר מכן משוחררות לביתן ולמעשה יכולות לבצע את מרבית הפעולות היומיומיות, כולל עבודה משרדית או נהיגה. המגבלה היחידה היא על פעילות גופנית מאומצת והרמת משקלים כבדים, שמהם יש להימנע במשך כ-10 ימים. כמו כן יש להשתמש בחזיית ספורט במשך כחודש על-מנת להבטיח החלמה מיטבית של האזור ותוצאות אופטימליות.

כמו בכל ניתוח, ייתכנו סיבוכים ובפרט זיהום, דימום, היפרדות של התפרים, אובדן תחושה באחת הפטמות או א-סימטריה בין השדיים. חשוב לציין כי מדובר בסיבוכים נדירים מאוד, ואחוזי ההצלחה של הניתוחים השונים להקטנת החזה - גבוהים.

אילו צלקות משאיר ניתוח הקטנת חזה?

כמו כל ניתוח פלסטי, אחת הסוגיות הרגישות בנוגע לניתוח הקטנת חזה היא הצלקות שנשארות לאחר ההליך הכירורגי: סביב הפטמה וכלפי מטה, ובמקרים מסוימים גם באזור הקפל התת שדי. מנתח פלסטי מיומן ידע להקטין את השדיים עם הצטלקות מינימלית - ולהבטיח מקסימום שביעות רצון.

שלום :)

אנו חברה שמאגדת בתוכה מבצעים והטבות משלל חברות גדולות בארץ, כולל רפואה פלסטית שמציעה הקטנת חזה.

את מוזמנת להתייעץ עם נציג ולקבל הצעת מחיר. את לא מתחייבת לכלום- מקשיבה ומחליטה אם מתאים לך או לא.

את מוזמנת לשלוח הודעה או להשאיר פרטים בלינק:

http://www.pelozen.co.il/landing/403125

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
כושר גופני
בחר
בחר